Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Gość weos
Arrghhh.... :evil: Na Gry-Online Far Cry dostał ocenę 98%. Jak widać recenzent dał się nabrać na świetną grafikę. A Painkiller dostał gorszą ocenę (mimo, że daje więcej frajdy).

czyli recenznent ocenia gry, tak jak duza czesc graczy.... niestety :( gralem w obydwie gry [tzn dema] i musze przyznac,ze jakies wieksze emocje i frajde wywolal u mnie Painkiller...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZBYNIO

a ja gralem w obie gry(nie dema) i osobiscie uwazam ze jednak painkiller jest duzo bardziej monotonny i o wiele mniej urozmaicony niz far cry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ludziska teraz mam powód to pozazdroszczenia wam :)

Jutro FarCry w Polsce, a w niektórych pudełkach można znaleść...procesor AMD Athlon FX-53 64-bit!!! Kurde na waszym miejscu bralbym 1000zl i lecial do empikow :twisted: Tego proca mozna opchnac za ok.700USD, za co mozna miec taki sprzet ze... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2
ciekawe, czy sie to im oplaca... a tak poza tym, jakie sa szansy na to,ze trafimy na tego procka?

Myślę że znikome tak -..8(przekręcić o 90*). Ja nie sprzedawał bym tylko dokupił płytę i sobie grał :roll: ale Far Cry i tak nie kupię bo 1. drogo 2. mam w co grać 3. niedługo będzie 100CDA więc będę miał w co grać 4. jakoś dema mnie nie wciągneły a dla samej grafy gry nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, no bez przesady...Gra ma nie tylko grafe, wciąąga i to bardzo :) Za demo też sie zabrać nie mogłem, a jak pełną dostałem to...Tylko jedno mnie zastanawia...W CDA tak podniecali sie tym, że wszystko można będzie zdeformować itd, ale jakoś nic takiego nie zauważyłem. Jak po wybuchu było płaściutko tak jest płaściutko..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno mnie zastanawia...W CDA tak podniecali sie tym, że wszystko można będzie zdeformować itd, ale jakoś nic takiego nie zauważyłem. Jak po wybuchu było płaściutko tak jest płaściutko..

Zdaje sie ze gdzies na oficjalnym forum far cry wyczytalem, ze te deformacje terenu po wybuchu (jednak nie jest to nic nadzwyczajnego) sa dostepne jedynie dla nowszych kart (pewnie te z DX 9) a ty wojtek chyba nie masz takowej co?

Co do samej gry - demko naprawde zrobilo na mnie spore wrazenie i... chyba polece do sklepu ja nabyc :)

Chociaz z drugiej strony... niedlugo sie pojawi nowa Toca a ta ma u mnie pierszenstwo :D

Swoja droga zastanawiam sie jak bedzie ten Far Cry chodzic na moim sprzecie (procek tylko Athlon 1,2 - reszta ok) bo demko troszke sie chwilami slimaczylo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Z tego wynika że są to raczej bumpmapingowane dziurki po kulach niż kratery jak z Red Faction, bo nie słyszałem by DX9 renderował coś większego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, nie, bo przecież FarCry miało pod tym względem miażdżyć konkurencje :lol: :lol: :lol: CDA za bardzo sie podnieca tą grą, prawda prawdą, że jest niezła, ale napewno nie będzie grą roku :? To samo jest ze Stalkerem..Będzie super grą, ale IMO gdzie mu tam do HL2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weos

Tja, cos CDA zaczelo szfankowac... ale chyba tylko z Far Cry tak bylo... cieszyli sie bardzo grafika, ze nawet na najmniejszych ustawieniach wyglada lepiej, niz reszta gier, ktore dotychczas sie ukazaly... ja gram na medium i mam granatowa wode :? ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

No właśnie, coś panowie z CDA za bardzo podniecają się Far Cry. Zawsze mowa jest o niewiarygodnej grafice. Rozumiem, że my ludzie jesteśmy wzrokowcami, ale żeby aż w takim stopniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dexiarz

Owszem, grafika jest niezła, ale według mnie gra nie jest niczym wybitnym,niestety...Gralem w demo na obu mapach i nieco przynudza, szczegolnie na tej dodatkowej.Ragdoll jest jakis taki...sztuczny? :D W kazdym razie moze pelna wersja bedzie lepsza(byleby byla na CD, bo napedu DVD nie posiadam :( )

BTW:To moj pierwszy post! [Nie kasujcie, to nie taki wielki offtopic :D ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weos
No właśnie, coś panowie z CDA za bardzo podniecają się Far Cry. Zawsze mowa jest o niewiarygodnej grafice. Rozumiem, że my ludzie jesteśmy wzrokowcami, ale żeby aż w takim stopniu?

Niestety, jest to zjawisko coraz bardziej spotykane... Far Cry moze sie podobac, owszem... ale tylko , jesli wszystkie ustawienia beda na 'high' .... a nie o to chodzi :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie a jednak gra przykuła naszą uwagę... Tyle o niej szumu. Ja jednak polubiłem FARCRY'a właśnie za grafike, która w jakimś stopniu buduje klimat całej gry. Co by było gdyby FARCRY nie wyglądał właśnie tak pięknie? Wtedy by się posypały obelgi na twórców...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

... a tak tysiące ludzi na całym świecie ma złudzenie genialności Far Cry. Powalająca grafika to zdecydowanie za mało. Inne elementy są równie ważne (jeśli nie ważniejsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Far Cry jest grą o genialnej grafice i bardzo dobrej fizyce (nie tylko ragdoll ale i wszelkie efekty toważyszące posługiwania się bronią) więc stronie technicznej, ale brak mu tego czegoś, przez co po pięciu latach ciągle sięgam po Half Life grywalności. Pierwszym demem się zachwycałem przez jakieś pół godziny potem grafa mi się opatrzyła i została sama li tylko rozwałka, ale do przejścia mapy reaserch musiałem się już zmuszać i nie miałem już nawet odrobiny chęci by ją powtórzyć co bardzo źle wróży grze jako całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weos
No widzicie a jednak gra przykuła naszą uwagę... Tyle o niej szumu. Ja jednak polubiłem FARCRY'a właśnie za grafike, która w jakimś stopniu buduje klimat całej gry. Co by było gdyby FARCRY nie wyglądał właśnie tak pięknie? Wtedy by się posypały obelgi na twórców...

to, ze gra Far Cry przykula nasza uwage, to wcale nie oznacza,ze od razu bedzie fajna... Snajper czy Nina tez potrafia przukluc uwage, ale swoja ulomnoscia... poza tym nie wiem, w jaki sposob tak sztuczna grafika moze budowac klimat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Nie! Nie może być! :evil: Far Cry dostało w CDA ocenę 10/10! :evil: :evil: :evil: Ja się tak nie bawię! Wybaczę ten grzech tylko pod jednym warunkiem: Painkiller również musi dostać maksymalną ocenę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie może być! :evil: Far Cry dostało w CDA ocenę 10/10! :evil: :evil: :evil: Ja się tak nie bawię! Wybaczę ten grzech tylko pod jednym warunkiem: Painkiller również musi dostać maksymalną ocenę!

A skąd wiesz ??

A tak ma marginesie to zachowujesz sie jak dziecko któremu kolega powiedzial, że ma ładniejszy samochód. Co to ma za znaczenia jaką ocenę dostała gra dla Ciebie. Jak masz już obie to możesz sobie sam ocenić, a jak tylko jedną z nich to nie możesz porówna kto ma racje. Oceny służą tym co chcą kupić, a nie tym co już mają - zawsze też możesz napisać veto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
Nie! Nie może być! :evil: Far Cry dostało w CDA ocenę 10/10! :evil: :evil: :evil: Ja się tak nie bawię! Wybaczę ten grzech tylko pod jednym warunkiem: Painkiller również musi dostać maksymalną ocenę!

A skąd wiesz ??

A tak ma marginesie to zachowujesz sie jak dziecko któremu kolega powiedzial, że ma ładniejszy samochód. Co to ma za znaczenia jaką ocenę dostała gra dla Ciebie. Jak masz już obie to możesz sobie sam ocenić, a jak tylko jedną z nich to nie możesz porówna kto ma racje. Oceny służą tym co chcą kupić, a nie tym co już mają - zawsze też możesz napisać veto.

Że FarCry dostal 10/10 to wiemy z zapowiedzi na stronie :D A post Tropenhauzera byl napisany z przymruzeniem oka(przynajmniej ja tak odczulem) więc nie ma sie co denerwowac. :D

A co do oceny to zobaczymy jak 10 uzasadnil Eld.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Cooooooo :shock: dycha za taaaaką monotonną grę tylko w super oprawie? Chyba stracę szacunek dla Elda :evil: Postuluję o utworzenie oceny 11 specjalnie dla PAINKILLERA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaskier24

nie przesadzajcie wlasnie sobie w nia grywam. Grafika super zachowanie przeciwnikow tez. Zaczynasz strzelac i nie wiesz z ktorej str wyjda co zrobia czy zwieja czy beda walczyc mnie sie bardzo podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
nie przesadzajcie wlasnie sobie w nia grywam. Grafika super zachowanie przeciwnikow tez. Zaczynasz strzelac i nie wiesz z ktorej str wyjda co zrobia czy zwieja czy beda walczyc mnie sie bardzo podoba

Jaskier ma racje. Nie powinnisce skreslac farcry'a. Przesliscie tą grę juz calą :?: Skoro dostala ocenę 10 to raczej na nią zasluzyla.10 nie wystawia jeden redaktor ale większosc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaskier24
Jaskier ma racje. Nie powinnisce skreslac farcry'a. Przesliscie tą grę juz calą :?: Skoro dostala ocenę 10 to raczej na nią zasluzyla.10 nie wystawia jeden redaktor ale większosc :D

wlasnie laos ma racje :D

Co prawda nie ma to jak pograc w Medala w multiplayerze, ale jak dla to najlepsza gra w jaka gralem od ponad roku (opoza call of duty)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...