Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Wlasnie sobie dzis kupilem Paikillera ... wlasnie instaluje ... nie moge sie doczekac ... juz 67% ... nie 68% ^^ ehhh. Wreszcie Polacy zrobili cos porzadnie :D

HEH to nie temat, tylko przypominam :wink:

A co do FC to mam kompletną załame gra potrzebuje takiego sprzęta że mój to sie wydaje jakimś antykiem, no cóż trzeba zainwestować w nowy sprzęt :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem w demko, ale jakos nie przeszedlem calego ;) Ogolnie gra jest fajna, tylko nie wiem czemu ta grafika jest dla mnie taka jakas.... sztuczna... nie dlatego,ze brzydka, ale jakas taka... hmm... nie wiem, jak to opisac, ale w kazdym razie nie jest zle :) tylko dziwnie cos mi sie broniami strzela... ale ogolnie jest fajnie.... czekam,az dadza pelna wersje w CDA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

W sumie nie dziwię się, bo Far Cry może zdobyć tytuł FPSa roku tylko dzięki technologii. Wprawdzie technologia w grach FPS jest bardzo ważna, ale słaba jakość innych elementów tylko pogarsza jakość produktu. I bardzo mnie denerwuje fakt, że coraz częściej technologia zapewnia sławę danej gry i podniecenie u tysięcy graczy na całym świecie. Ale czy aż tak źle jest z Far Cry? Przekonamy się już niedługo. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dziwię się, bo Far Cry może zdobyć tytuł FPSa roku tylko dzięki technologii. Wprawdzie technologia w grach FPS jest bardzo ważna, ale słaba jakość innych elementów tylko pogarsza jakość produktu. I bardzo mnie denerwuje fakt, że coraz częściej technologia zapewnia sławę danej gry i podniecenie u tysięcy graczy na całym świecie. Ale czy aż tak źle jest z Far Cry? Przekonamy się już niedługo. :D

Tja, technologia i grafika... zawsze mnie denerwuje to, ze zwykli gracze oceniaja nowe gry tylko uwzgledniajac grafike.... tylko to jest dla nich najwazniejsze... uwazaja, iz gra ze slaba lub przecietna grafika od razu musi miec nudna fabule, niska grywalnosc itp, co wcale nie idzie ze soba w parze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ocenianie wdg. technologii i grafiki jest naprawde conajmniej tak wkurzające jak czitujące(ponoć) boty w BF Vietnam :) Strasznie mnie wkurza, jak daje kumplowi jakąś gre, żeby sobie zagrał, a ten:

Eee, weź ale to słaba gierka jest..Grafika jest taka słaba jak sie nie da...(Tak m.in było ze Starcraftem jak niemieliśmy w co z kumplami grać w sieci)..Grafika to może być taka jak w DSJotach albo w Quake'u 1, mnie to za przeproszeniem wali, najważniejsza jest grywalność, miodność i (w RPGach i w RTSach) fabuła...To jest ważne dla prawdziwych graczy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

To podniecanie się Far Cry'em coraz bardziej mnie wpienia. Dzisiaj kupiłem sobie nowy numer CDA (akurat dzisiaj zdobyłem kasę), a tam co kilka stron pojawiają się magiczne słówka: Far Cry. Najpierw parę razy w Kalejdoskopie, potem w beta testach Joint Operations, potem chyba jeszcze gdzieś (a może mam halucynacje?). AAAAAAAA!!! Jeszcze trochę i będę bał się zajrzeć do lodówki. Szkoda, że przez takie wychwalanie zaawansowanych technologicznie gier tracą tytuły, które naprawdę oferują bardzo wiele, a nawet dużo więcej. Przykład? Painkiller - moim zdaniem bardzo niedoceniana gierka. A to właśnie Painkillerem ludzie powinni się podniecać. :D Ciekaw jestem jaką ocenę w CDA dostanie Far Cry? Pewnie coś w przedziale 9,5-10. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Far Cry nie podoba. Grafika oczywiście niesamowita (chociaż mój GeForce2 na przykład wody już nie pokazuje...), ale w trochę nieciekawym miejscu się dzieje akcja. Oczywiscie nieciekawym dla mnie, dla kogo innego moze to byc wielki plus. Plaża+ palemki+ browarek tak, ale na "żywca". Bo jakoś nie sprawia mi przyjemności patrzenie i słuchanie tak pieknego,wakacyjnego swiata, kiedy za oknem pada, i sprawdzian na drugi dzień... Wolę Painkillera!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trop, nie mów, że PK to niedoceniona gra, bo patch jest w drodze, a wtedy sie zacznie giercowanie w sieci :) A pozatym gra ma nie cały tydzień(w polsce przynajmniej), co do miejsca w FarCry'u, jeszcze żeby zamiast tych żołnierzy jakieś fajne dupcie latały, a tu...Co tu dużo mówić..Głupi ci germanie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Mimo wszystko pragnę, żeby Painkiller był jeszcze bardziej rozchwytywany. Ale pewnie jeszcze będzie. :) Co do Far Cry to fajnie wyglądałaby misja zatytułowana "odbij laski z rąk głupich żołnierzy". W nagrodę za wykonane zadanie laski zrobiłyby graczowi... masaż stóp. ;) Ale rzeczywiście głupi ci germanie. Kołek im w d... . :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu czepiacie się FarCray-a ja mam kłopoty z wyświetlaniem tekstur więc grafa nie jest zbyt piękna :( a i tak w nią gram, gra ma fajny klimacik a i przeciwnicy nie są głópi, a i do fabuły nie mam większych zastrzerzeń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co do miejsca w FarCry'u, jeszcze żeby zamiast tych żołnierzy jakieś fajne dupcie latały, a tu...Co tu dużo mówić..Głupi ci germanie :wink:

Hehe no to tzreba poczekać aż wyjdzie DN 4never tam takich klimatów można sie spodziewać. A tak na poważnie to zastanawiające dlaczego o bezmyślną przemoc w grach nietrudno (vide Postal) a jak już chodzi o odrobinę erotyki to już nie :( - a nie powiem zabawnie byłoby postrzelać w nocnym klubie, wśród uciekających panienek (oczywiście z warunkiem - panienki mają przeżyć) w nieklompletnych strojach. A tu co mamy - tylko jakichś mięśniaków, jajogłowych, pokraki z piekla rodem - później się narzeka, że młodzież myśli o mordowaniu a przyrost naturalny spada :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się gra by była świetna powinna wywoływać jakieś emocje np. strach, śmiech,itp. Grając w dema farcry nie uświadczyłem żadnej z nich. Całe misje sprowadzały się tylko do rutynowego eliminowania żołnierzy i helikopterów.Jeśli reszta misji w pełnej wersji będzie taka sama to ja podziękuję i będę dalej grał w PAINKILLERA :twisted: .

Kołek im w d... . :D

Hehe widzę że powiedzonko się przyjeło:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Ja mam już Far Cry'a od 2 tygodni i powiem że [beeep]ista gra(kumpel załatwił). Na 256ddr i Radeonie9600 chodzi nawet nieźle na średnich ustawieniach. Gra wymiata. Polecam

A oficjalna premiera była? Zdaje się ,że nie. A za piractwo dostaje się baniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 666'Anihilator

Gra mnie jak narazie nie zachwyca (może dlatgo, że marnie to wygląda na GeForce 2 GTS). Wszystko jest mocno sztuczne, a kolory wręcz drętwe (przynajmniej na tej karcie). Na moim kompie chodzi w miarę ok w 800x600 przy wszystkim na Very High, trzeba dosyć długo czekać aż się wgra, ale chodzi nie najgorzej. Mimo to nie gra dla mnie :/ czekam na DOOMA3, Stalekera i HL 2 =) to będą HIT'y :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... co do zestrzeliwania smiglowcow... jednego rozwalilem w bardzo ciekawy sposob... otoz po desancie zonierzy, helikopter dalej wisial w powietrzu, dalej majac otwarta tylnia klape, wiec wystarczyl celny rzut granatem, aby sie delikwenta pozbyc... :D :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Gra mnie jak narazie nie zachwyca (może dlatgo, że marnie to wygląda na GeForce 2 GTS). Wszystko jest mocno sztuczne, a kolory wręcz drętwe (przynajmniej na tej karcie). Na moim kompie chodzi w miarę ok w 800x600 przy wszystkim na Very High, trzeba dosyć długo czekać aż się wgra, ale chodzi nie najgorzej. Mimo to nie gra dla mnie :/ czekam na DOOMA3, Stalekera i HL 2 =) to będą HIT'y
I tu ukazuje się naga prawda o Far Cry. Mając sprzęt niewystarczający na wyświetlenie szczegółowej i płynnej grafiki gra zostaje obdarta ze wszystkich uroków. A wszystkie te uroki są wynikiem zastosowania tylko świetnej grafiki... Nie podoba mi się to, że twórcy zasłaniają braki i niedoróbki gry gęstymi krzakami o wyjątkowo szczegółowych teksturach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi... ja gralem na medium i gra praktycznie nie zachwycala... w CDA pisalo, ze nawet na najmniejszych ustawieniach gra wyglada rewelacyjnie... a jak ja gralem na tych sr. ustawieniach, to gra wygladala.... dziko :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piractwo, piractwem ale komu by sie chciało czekać na oryginał, skoro można mieć pirata dłuugo przed premierą? 5 min. temu skończyłem Far Cry'a. [beeep]ista gierka. NIe należy może do najdłuższych ale jet baardzo długa w porównaniu do np. Splinter Cell'a 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Piractwo, piractwem ale komu by sie chciało czekać na oryginał, skoro można mieć pirata dłuugo przed premierą? 5 min. temu skończyłem Far Cry'a. [beeep]ista gierka. NIe należy może do najdłuższych ale jet baardzo długa w porównaniu do np. Splinter Cell'a 2.

Nie pisz więcej takich postów (za propagowanie piractwa-ostrzeżenie ,w skrajnym przypadku BANiak). Będziesz miał farta jeśli nikt tego nie zobaczy (tzn. modek żaden nie wejdzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Arrghhh.... :evil: Na Gry-Online Far Cry dostał ocenę 98%. Jak widać recenzent dał się nabrać na świetną grafikę. A Painkiller dostał gorszą ocenę (mimo, że daje więcej frajdy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...