Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

@oskaoska

Mnie tam bardziej zalezy na wcielenie sie w najlepsza postac tragiczna i jednoczesnie najwiekszego badassa w grach, czyli w ksiecia Arthasa, ostatnio wystepujacego pod pseudonimem The Lich King. ;) A patrzac po gameplayach, to i gra czesto ginacym, ale jednoczesnie tez wyjatkowo uprzykrzajacym zycie swoim przeciwnikom malym murlokiem daje sporo satysfakcji. Wiekszosc innych postaci tez jest interesujaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę czekam na dodatek do World of Warcraft zapowiada się naprawdę ciekawie. A oprócz tego jak u większości na Wiedźmina 3 i GTA V na PC. Wiedźmin wiadomo na początku przyszłego roku, a co z GTA V ? . Wątpię by wyszedł w tym roku , ale co tam jestem cierpliwy. Far Cry 4 też zapowiada się ciekawie hmmm .... może i jeszcze na nowego AC , ale bardziej jako ciekawostka co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyróżnię się od innych pisząc Wiedźmin 3 :P po za tym czekam na Far Cry 4, Assassin's Creed Unity, Batman Arkham Knigt, Mortal Kombat X wyglądał ciekawie oraz na naruto( nazwa trochę przydługa xd). Na GTA V(PC) nie czekam za bardzo bo komp nie pociągnie i na razie wystarczy mi wersja ps3, w niedalekiej przyszłości na pewno wersja pc zagości u mnie na półeczce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w laptopie mi już grafika nie wyrabia, więc za bardzo na gry nie czekam, jednak mam już parę tytułów, które zaraz obadam, gdy kupię nową skrzynię - Wiedźmin 3, Assassin's Creed Unity, Shadow of Mordor oraz nowy Far Cry. Pewnie, jak to ja, o czymś zapomniałem, ale to najwyżej się kiedyś uzupełni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civilization: Beyond Earth. Podoba mi się pomysł Civ w kosmosie, a nigdy się nie wciągnąłem w Alpha Centauri (choć mam ją z GOGa i planuję wreszcie do niej przysiąść). Po obejrzeniu gameplaya NorthernLiona widać, że to raczej reskin z kilkoma fajnymi dodatkami, ale właśnie - fajnymi. Liczę na kolejne 150 godzin główkowania smile_prosty.gif.

Poza tym nic. Serio, liczę że mnie coś zaskoczy, bo nic arcyciekawego na horyzoncie nie widać. Wiedźmin wygląda nieźle i pewnie kupię premierowo, ale to raczej kwestia poczucia sentymentu łamanego przez patriotyzm.

EDIT: A nie, przepraszam. Z tych samych powodów co wyżej czekam na Lords of the Fallen - jestem ciekaw, czy będzie lepsze od DS, od którego się w zasadzie odbiłem. Na razie wygląda obiecująco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na mojej liscie najbardziej wyczekiwanych tytulow znajduja sie:

- GTA V na PC (nie moge sie zmusic do dokonczenia tej gry na PS3...)

- Metal Gear Solid V

- Elite Dangerous

- Star Citizen

- Wiedzmin 3

- Heroes of the Storm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam oczywiscie na Wiedzmina 3, zwienczenie jednej z moich ulubionych serii rpg. Gameplayowo wyglada niezle, mam nadzieje, ze moj Lenovo y50-70 udzwignie gre na przyzwoitych, srednich detalach, bo zawsze w premiere Wieska gralem na niskim :P Interesuje mnie jakie bedzie zakonczenie, watek Ciri, Yennefer, Triss, Dziki Gon - na prawde scenarzysci maja pole do popisu, ciekawosc wrecz zzera mnie od srodka co do tych postaci.

Inna interesujaca mnie kwestia to dlugosc rozgrywki. Reklamowane jest 100h i jestem ciekaw czy to te 120h z Wiedzmina 1 czy 50 z Wiedzmina 2 (obie gry skonczylem szybciej, W1 nawet duzo szybciej).

Inne tytuly to Pillars of Eternity, na razie zapowiedzi sa pochlebne a co do bugow licze, ze zostana naprawione do premiery.

Czekam takze na... Divinity Original Sin. Wiem, ze gra juz wyszla, ale ja obecnie jej nie posiadam, ale na cdp.pl jest a 6 dyszek, jak zaoszczedze to kupie. Po zagranu w Wastelanda nabralem ochoty na takie staroszkolne gry.

Ostatnia gra to GTA V, niestety, jest dosc droga wiec musze ja sobie odpuscic, bo EK Wiedzmina mocno nadszarpie moj budzet growy, choc ten tylul predzej czy pozniej kupie, IV ominalem ale w V sie zaopatrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna interesujaca mnie kwestia to dlugosc rozgrywki. Reklamowane jest 100h i jestem ciekaw czy to te 120h z Wiedzmina 1 czy 50 z Wiedzmina 2 (obie gry skonczylem szybciej, W1 nawet duzo szybciej).

ILE?! Pierwszy Wiesiek to max 30h gry, i to wcale się nie spiesząc, eksplorując świat gry i zaliczając questy poboczne. Grę przeszedłem dwukrotnie i za każdym razem zajęła mi "na oko" dwadzieścia kilka godzin. 100h to jest naprawdę szmat czasu i chyba tylko gry pokroju GTA czy inne sandboksy jak seria The Elder Scrolls są w stanie zapewnić aż tyle zabawy. W2 - o ile mnie pamięć nie myli - jest chyba nawet krótszy od jedynki. I choć to wciąż bardzo dobra gra, trochę jej moim zdaniem brakuje w porównaniu do świetnej jedynki (ach ten klimat Odmętów...)

W każdym razie miejmy nadzieję, że Wiedźmin 3 rzeczywiście zapewni solidne kilkadziesiąt godzin rozrywki. Otwarty świat i wiele pobocznych questów to kusząca propozycja, zobaczymy jak będzie z realizacją. O główny wątek się nie martwię, bo akurat fabularnie i 1 i 2 część były znakomite, ale latanie po jaskiniach dla samej eksploracji i z ciekawości niczym w Skyrim czy Morrowindzie to byłoby coś. No nic, zobaczymy już pod koniec lutego.

Na co jeszcze czekam? Nie będę oryginalny - GTA 5 na pecety. Sam fakt, że Rockstar każe nam tyle czekać to jakaś kpina, bo GTA to seria która ma swoje korzenie na pecetach, ale nie ma co jęczeć, bo może akurat dzięki temu gra będzie bardziej dopracowana? Dobrze, że nie wychodzi w tym samym czasie co nowy Wiesiek, liczę że zdążę "skończyć" z GTA zanim zacznę nie wychodzić z pokoju przez tydzień dzięki Wiedźminowi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim premierowym pudelku z W1 jest jak byk napisane 120h :) Ja gre ukonczylem dwukrotnie i za kazdym razem zajelo mi to ok 30h.

Dlatego jestem ciekaw jak to jest z tymi 100h. Czy to takie 120h z W1 czy moze bedzie jak z Wastelandem? Gre reklamowano na ok 50-70h a ja mam 44h na liczniku i jestem w polowie :) Wg mnie gra moze byc krotsza ale solidniej wykonana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób twórcy gry i wydawca obliczyli te 120h, przecież tego by starczyło na przejście gry dobre 4x... Mam nadzieję, że obiecanych w W3 100h nie będzie trzeba dzielić przez cztery, z drugiej strony słuszna uwaga - lepiej dostać krótszy a lepszy produkt, niż dłużące się i ciągnące w nieskończoność 100h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...