Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Resident Evil Revelations 2 - wygląda na razie bardzo obiecująco. Jako oddana fanka serii w głębi duszy nadal wierzę, że capcom jest w stanie zrobić dobrego residenta, chociaż ich ostatnie poczynania nie napawają optymizmem :(

Fatal Frame 5 - gdyby wyszło w Europie byłabym w raju.

Wiedźmin 3 - tutaj chyba nie muszę nic dodawać :P

The Last Crown: Hauting of Hallowed Isle - czekam i czekam, a to nadal nie wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciągu najbliższych miesięcy czekam tylko na dwa tytuły:

1) Wiedźmin 3 - bo zapowiada się cudnie, bo świetnie łączy otwarty świat z rozbudowaną fabułą, bo mięsiste dialogi, bo dużo kobiet, bo pięknie wygląda i brzmi :P

2) Assassin's Creed Unity- uwielbiam tą serię i ubóstwiam wręcz wszystko co związane z Francją (kraj bliski mojemu sercu) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac w zamknieta alfe Heroes of the Storm i nie moge sie doczekac, az gra bedzie miala swoja prmiere. Po spedzeniu w niej 20+ godzin nie zauwazylem zadnych bugow, balans postaci wyglada byc poki co w porzadku, mapy sa ciekawe. Jednak znajac Blizza bedzie dlubal przy tej grze jeszcze dluzszy czas zanim kazdy chetny bedzie mogl sobie w nia zagrac. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy dodatek do Postal 2 (tak, powaznie, po 10-ciu latach wychodzi nowy dodatek!).

Ale dodatek od Running With Scissors czy jakiś kolejny nieoficjalny mod od fanów, którym nadal za mało psychopatycznej zabawy i coraz bardziej... ekscentrycznych sposobówzabijania? A tak w ogóle powiedz, że żartujesz, bo nie wierzę biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nakręciłem się na Resident Evil: Revelations 2 i Tekkena 7. Mam nadzieję, że Revelations 2 utrzyma poziom poprzedniczki, a Tekken, to Tekken. Zawsze trzyma wysoki poziom, choć siódemka szczególnie innowacyjnie się nie prezentuje. A poza tym wciąż wyczekuję StarCraft II: Legacy of the Void i Mortal Kombat X.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo GTA i Wiedźmin.

Z innych, nie zapowiedzianych, które myślę, że mają szanse powstać to:

-WWE na PC

-kolejny TES

-Nowa konkurencja dla FIFY i PES-a, najlepiej od 2K

-Mafia III

-Gra w świecie Pottera, w której wcielamy się w zwykłego ucznia Hogwartu(gdzieś coś czytałem na ten temat, ale WB miało jakieś problemy)

-Lego Gra o Tron

-jakiś porządny tycoon w starym stylu, Rollercoaster, albo Zoo

-Bitwa o śródziemie 3

-Mass Effect 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...