Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Wasteland 2 i w zasadzie tylko ta gra.

No chyba że Bethesda oznajmi w końcu czy robią TES VI czy nie ...

Bo na następnego Fallout'a mogę czekać ale raczej nie po to żeby kupić tylko dowiedzieć się co się stanie z serią.

Obawiam się że "Fallout 4" jeśli kiedykolwiek powstanie od Bethesdy to znowu będzie powtórzona sytuacja co z "Fallout'em 3" - czyli Fallout'em jest tylko z nazwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja czwórka :

- Grand Theft Auto V na PC

- Fifa 15

- Nowy Assassin's Creed (V)

- indyk "Reset"

Tą czwórkę będę obserwował. Reszta mnie nie interesuje. Do czasu było też Watch Dogs, ale Ubi ewidentnie olało tę produkcję (no i te wymagania :/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie śledzę blogi i strony różnorakich twórców. Ale tak się wycwaniłem, że po włączeniu przeglądarki przenosi mnie na blog Ubi, bardzo sprytnie. Dlaczego od nich? Bo właśnie na ich trzy produkcje czekam najbardziej. Watch_Dogs, Assassin's Creed V, oraz (o którym ostatnimi czasy większych informacji nie ma) przyszłym Far Cry'u. Do dzieła panowie i panie, jeszcze w tym roku chcę coś z tej trójeczki pograć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - Persona 5.

Angielska wersja Final Fantasy Type-0 (tu niestety trzeba się zdać na fanowskie tłumaczenie, które jest ponoć na ukończeniu)

I ostatnio do takiej listy doliczyłem Fate/ Extra CCC, gram teraz w zwykłe Fate/Extra i gra mimo swoich wad bardzo ciekawa :) Dzisiaj na przykład mnie prześladował żeński psychiczny clown kanibal w duecie z Vladem III (Drakula), który traktował ją jak swoją zonę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Wiedźmin 3 to żadne zaskoczenie. Choć niezbyt podoba mi się pomysł Wiesława w otwartym świecie,, to jednak po dwóch poprzednich częściach mam pełne zaufanie do chłopaków z REDu. Poza tym czekam na ich drugą grę - Cyberpunk 2077. Polski erpeg w klimatach Deus Exa, no jak tu nie spróbować? Z chęcią zagram też w Lords of the Fallen, ostatnie gameplaye zaostrzyły mój apetyt. No i całkiem ciekawie prezentuje się dla mnie Bound by Flame - niby wielki hit to nie będzie, ale zapowiada się naprawdę przyjemnie. Coś jeszcze? Child of Light prezentuje się nieźle, chętnie ogram też Hellraida. To chyba tyle (I tak wiem, że jeśli czasu i pieniędzy wystarczy mi na połowę z tego, to będzie to piorunująco dobry wynik ;_;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Chyba Warlords. ;)

A ja z kolei nie czekam w wypiekami na twarzy na zadna gre. Watch_Dogs jakos mnie nie ekscytuje, podobnie zreszta jak i The Division. Za to z zaciekawieniem sledze informacje o Heroes of the Storm. Gry MOBA nigdy mnie nie wciagnely, ale ta ma szanse na bycie wyjatkiem, tym bardziej ze universum Warcrafta i postac Lich Kinga naleza do moich ulubionych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...