Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Obecnie GTA V na PC i Watch_dogs, oczywiście Titanfalla na F2P...

O ile będzie F2P

Nie ma szans żeby titanfall przeszedł na F2P, gra niema mikrotransakcji, niema podstaw aby być f2p. Pozatym 150zł za dobrą grę, która nadal się rozwija to nie jest dużo.

A ja z kolei nie czekam w wypiekami na twarzy na zadna gre. Watch_Dogs jakos mnie nie ekscytuje, podobnie zreszta jak i The Division. Za to z zaciekawieniem sledze informacje o Heroes of the Storm. Gry MOBA nigdy mnie nie wciagnely, ale ta ma szanse na bycie wyjatkiem, tym bardziej ze universum Warcrafta i postac Lich Kinga naleza do moich ulubionych.

Heroes of the storm jak narazie wygląda okropnie (space marine na koniu?!), grafika jest cukierkowa, a sam gameplay potrzebuje 100% teamplay'a inaczej gra kończy się strasznie szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam głownie na kickstrarter'owe perły :D

-Sui Generis <- Ci panowie dostali ode mnie 80 Funtów za ich kolekcjonerke. Pokładam w tym niesamowitą nadzieje :)

-Divinity: Original Sin

-Pillars of Eternity

-Wasteland 2

-Dalsze kampanie Shadowrun Returns, pierwsza poza liniowością i małą ilością wyborów była świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Wiedźmina 3, moje oczekiwania są bardzo duże ale myślę,że się nie zawiodę. Czekam też na kolejną odsłonę Fify, co roku nie kupuję bo nie ma sensu, a ostatnią jaką mam to Fifa 12 więc już trochę minęło czasu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3...Najbardziej...Strasznie...Po prostu nie wiem jak ja wytrzymam te kilka miesięcy. Ale to raczej oczywiste. Poza tym z niecierpliwością w mym gameingowym serduszku, wyczekuję dziesiątej części Mortal Kombat. Część poprzednia okazała się najlepszą bijatyką wszech czasów, dlatego liczę, że twórcy i tym razem tak się postarają. I w końcu, na miejscu trzecim moich oczekiwanych gier, znajduje się Dragon Age: Inquisition. Z tą grą wiążę duże oczekiwania ze względu na to, że Dragon Age 2, w moim odczuciu, nawet w minimalnym stopniu nie spełniło oczekiwań i była po prostu słaba w stosunku do Origins. Chcę, by BioWare jakoś nam to zrekompensował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc przez pryzmat E3, czekam na:

- Wiedźmina, choć gameplay [beeep] nie urwał

- Bannerlorda

- FC4, choć jestem gotowy na znaczną obniżkę jakości wszystkiego co widzę w zwiastunie jak to u Ubi. Ale pewnie z 10-15h pobiegam polując na tygrysy

-... tyle?

Dałbym tu Sunset Overdrive ale nie mam zamiaru kupować XBone.

To na prawdę kiepskie E3, w zasadzie nie szykuje się żadna gra, która miałaby mnie wyrwać z butów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 pozycje które na pewno ogram ogram o ile sprzęt pozwoli. Oczywiście Wiedźmin 3 głównie dla fabuły bo w poprzednich częściach głównie ona i system polowania na potwory poprzez uczenie się o ich słabościach sprawiały mi przyjemność która była zabijana przez system walki do którego nie mogłem się przyzwyczaić. Jest też Dragon Age 3 który wygląda świetnie i ma duży potencjał. Jednak gra na którą najbardziej liczę to polskie soulsy czyli Lords of Fallen. Mam nadzieję, że CI naprawdę się postara i nie spapra sprawy, bo to co wczoraj zaprezentował Tomek Gop zapowiada grę która będzie trudna, cudna i bardziej przystępna od serii souls. Grafika, przeciwnicy, lokacje i cały zaprezentowany gameplay wyglądają jak wyjęte z soulsów i jeśli taka będzie cała gra to może być to godne zastępstwo tylko konsolwego Bloodborne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede oryginalny, jesli napisze, ze czekam na Wiedzmina 3. Chociaz nie zaliczam sie do oddanych fanow tworczosci Sapkowskiego i nie naleze do wyznawcow Geralta, to ujawnione materialy z gry sprawily, ze jestem nia zainteresowany i czekam na premiere Dzikiego Gonu. Oprocz tego czekam na nowe Call of Duty (czy bedzie w koncu lepsze, czy tez moze wyjdzie gorszy gniot od Ghosts?), Valiant Hearts, Far Cry 4, Wasteland 2, Star Citizen, Elite: Dangerous no i oczywiscie nowego Mass Effecta. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo niemiło nastawiony do Destiny:original sin... Bo myślałem, że to gra turowa. Ale gdy zobaczyłem jak naprawdę działa ta gra i jakie są jej mechanizmy - Czekam na nią. Bardzo też czekam na Mass Effect 4 - uwielbiam serię mass effect, mam nadzieję, że 4 urwie system - bo będzie taka dobra. Czekam też na najnowszego Bioshocka - o ile się pojawi. Czekam jeszcze na Wieśka 3, bo seria również zwala z nóg - ale nie wiem czy sprzęt pozwoli.

Z gier, które są ''nawet dobre, może zagram'' to: Shadow of Mordor (nie wiem czy wypali), This war of mine, No man's sky, Hellraid i Evolve (Byłoby wyżej, ale nie wiem czy gra idzie w dobrym kierunku).

No i jeszcze czekam na Mad Maxa :) Jeśli zrobią go z klimatem filmu, to może być czarny koń tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście oczywiście to co każdy, czyli Wiedźmin 3 ale tak poza tym to kolejna część Brothers in Arms, tylko ta w starym stylu, jak Hell`s Highway a nie Furious 4. Do tego jeszcze na pewno Star Citizen, może w końcu będzie jakiś dobry space-sim. Prawie bym zapomniał, Mass Effect 4, jako, że jestem fanem serii nie mogę się doczekać kolejnej przygody w tym uniwersum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gamesconowych trailerow, gameplayow i streamow z konferencji lista moich najbardziej wyczekiwanych gier ulegla lekkim zmianom. Wciaz znajduja sie na niej Elite: Dangerous, Star Citizen i Wasteland 2, a takze GTA V PC i Wiedzmin 3. Farcry 3, Battlefield Hardline i COD: Advanced Warfare spadly na dalsze pozycje, bo te tytuly jakiegos specjalnie wielkiego wrazenia na mne niestety nie zrobily. Jednak na te chwile najbardziej wyczekiwanym tytulem jest dla mnie blizzardowska MOBA, czyli Heroes of the Storm i chociaz zazwyczaj unikam udzialu w beta testach i roznego rodzaju early accessach, to w bete HotSa zagralbym z wielka checia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...