Jump to content

Eldim

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Eldim

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 03/12/1991

Sposób kontaktu

 • AIM
  Array
 • MSN
  Array
 • Strona WWW
  Array
 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Eldim

  Czy pójdą?

  Blood Bowl, będę mógł pograć chociaż na średnich? Athlon 3500+ 1GB RAM DDR GeForce 8500GT 256 DDR2 PCI-Express
 2. Eldim

  Czy pójdą?

  Test Drive Unlimited Athlon 3500+ 1gb ramu ddr1 Geforce 8500GT, pci-express, 256 mb ddr2
 3. Edytowałem, dodawałem potwory do lochów itp. Ponadto rozstawiałem neutralne armie na mapie, plus artefakty.
 4. Hmm, nie sądzę, abyś kłamał, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nic takiego nigdy mi się nie przytrafiło, a bardzo dużo grałem na losowo generowanych mapach.
 5. Hmm, mówiąc szczerze połączenie Druida i Nekromanty bardziej kojarzy mi się z Szamanem, natomiast nie wiem czy jest to zgodne z prawdą. Mimo wszystko dalej uważam, że zamiana Nekromanty na Witch-Doctora, nie jest pomysłem najlepszym, zwłaszcza, iż jeśli ma być to krzyżówka umiejętności miłośnika natury i mrocznego czarodzieja, to przygotujcie się, że i Druida w Diablo III nie uświadczymy.
 6. XboX i XboX360, PSX i PS2. Nie wiem czy dokładnie trzy lata, ale coś koło tego. Z resztą to akurat nie jest takie ważne. Zobacz, że niektóre gry JUŻ TERAZ przeciążają możliwości nextgenowych konsol, więc to kwestia czasu, kiedy ukażą się ich następcy.
 7. Dokładnie tak, często wyjmuję dysk z komputera, więc obudowa była zdjęta. Kiedy mnie nie było on podszedł i...

  Nie wiedząc o niczym przyszedłem ze szkoły i włączyłem go. Momentalne zwarcie.

 8. Z ciekawości - jak się tam dostał? :) Miałeś zdjętą obudowę?

 9. W rzeczy samej, jednak po tym ja jego chyba jeszcze bardziej :D

 10. Obiskał... od środka? @_@

  I feel for you, man. (twój kot Cię nienawidzi ;])

 11. Widzę, że też z Lublina :)

 12. Ludzie, co to za bagatelne kwoty mi tu wymieniacie? Kiedy kot obsikał mi komputer (tak, to prawda w serwisie się ze mnie śmiali) od środka, spaliły się niemal wszystkie części (zasilacz zawyżał napięcie, oszalała płyta główna, popaliły się pamięci, przegrzała karta graficzna). Został tylko dysk i procesor. Oto lista części, jakie zakupiłem oraz ich cena: Karta graficzna: Geforce 8500GT 256 ddr2, PCI-E, chłodzenie pasywne - 130 zł Zasilacz: Fortron 350 W - 100 zł Pamięci: 1gb ddr1 120 zł Płyta główna: MSI-MS 7124 - 100 zł Dodam, że był to początek roku bieżącego. Procesor został ten sam, czyli Athlon 3500+. I co? Większość tego, co lubię chodzi na max (Neverwinter Nights 2, Oblivion, PES2009, Battle for middle-earth2). Ktoś tu mówił o 5000 tysiącach? Trochę powagi, panowie.
 13. Aragorn - postać, którą polubiłem od samego początku, tajemniczy a nawet powiem dziwny człowiek z początku, którego przeznaczenie stopniowo poznajemy. Mój ulubiony bohater. Legolas - Mam jakiś sentyment do łuczników, szczególnie tych elfickich.
 14. No cóż, konsola jest tworem przeznaczonym głównie do gier, natomiast komputer ma szereg innych zastosowań, a granie na nim to jedynie miłe urozmaicenie, które bardzo wszyscy doceniamy. Konsola może i ma przewagę, nie mniej jednak myślę, że wielu z nas (w tym i ja) jest w tym sporze po stronie starych, dobrych blaszaków. W zasadzie nie potrafię do końca uzasadnić dlaczego, zapewne jest to kwestia przyzwyczajenia, ale i poniekąd komfortu rozgrywki (chyba lepiej celować myszką, aniżeli padem?).
 15. Oczywiście Diablo III. To gra, na którą czekam najbardziej. Na drugim miejscu plasuje się Disciples III.
×
×
 • Create New...