Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

C&C Red Alert 2 + Yuri's Revenge oraz Simcity 4 Deluxe. Do tych ciagle wracam, szkoda tylko, ze ostatnio musialem reda z neta sciagac - plytka mi sie porysowala (co chyba robi ja taka mniej niezniszczalna xD).

No i jest jeszcze Halo 3, bo ma przyjemne multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oryginalny: FIFA i tu uwaga 09 i 08. Usiadłem na jeden meczyk, a tu sezon w trybie menadżerskim, za mną :) (ale ostatnio wyszedłem z nałogu).

Drugie miejsce: nooooooooooo to chyba Heroes III, za grywalność i za grywalność jeszcze raz.

I zdecydowanie seria Prince of Persia. Sands of time były wspaniałe, dusza wojownika też, dwa trony tak sobie, a najnowsza to nawet, nawet, ael już nie tak fajna jak Piaski czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż grywałem już na Amidze dobrych kilkanaście lat temu dopiero od 2003 roku zaczęły się pojawiać gry które zapewne już zawsze będę uważał za kultowe a są to:

1.Piaskowa trylogia Prince of Persia(ze szczególnym wyróżnieniem Piasków Czasu)i PoP 2008-w tych grach uwielbiam właściwie wszystko od bohaterów przez fabułe i system walki na wspaniałym baśniowym klimacie skończywszy(no WW miało trochę inny klimat ale wszystko inne pozostało).No i przede wszystkim wszystkie akrobacje Księcia uczyniły tą serię tak ciekawą.

2.Bioshock 1 i 2-Normalnie nie grywam w shootery ale Bioshock przyciągnął mnie filmikami oraz zdjęciami więc go zakupiłem i od razu w nim "utonąłem".Niesamowity klimat, świetne udźwiękowienie,bardzo dobra fabuła,używanie nie tylko broni palnej ale również plazmidów oraz osadzenie akcji w podwodnym mieście sprawiają według mnie że Bioshock wychodzi dalece poza swój gatunek.

3.Syberia 1 i 2-Ponownie klimat wylewający się z ekranu,ciekawa fabuła,postacie,muzyczka i przepięnke lokacje dzięki którym Syberia nie zestarzeje się graficznie(no chyba że wygląd bohaterów ale to drobiazg).

Muszę wyróżnić jeszcze 2 tytuły a są to Beat Ball i Free Cell :tongue: Może nie uwielbiam tych gier no ale biorąc pod uwage jak często do nich wracam pozostają wiecznie żywe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2002 - Grałem w nią nawet kiedy miałem już FIFE 07

Heroes of Might and Magic III - Zdecydowanie najlepsza część Heroesów

Gram w nią do dziś . A heroes V to nie wypał:(

Worms World Party - Najlepsze Wormsy , 2D rządzi

Call of Duty - 1 częsc przechodziłem kilka razy

Grałem w wszystkie częsci (na PC) i każda była świetna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Call of Juarez - cały czas gram przez sieć

2.FIFA - chociaż każda część wygląda tak samo, to ciągle w nią gram :wink:

3.Robin Hood Legenda Sherwood - przeszedłem po kilka razy na każdym poziomie trudności :cool:

4.FM 06 - grałem jakiś rok w 08, a teraz wróciłem do ukochanej szóstki

5.Saper - ta gra również się nie nudzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty szczególnie 2 i 4. Wątpię, żeby znalazł się drugi tak świetny FPS osadzony w realiach drugiej wojny światowej, jak CoD2. No i ta Modern Warfare, szczerze to według mnie, obecnie nie ma lepszej rozgrywki i rozrywki sieciowej, która Counter-Strike zostawiła daleko w tyle. Bez udziałów pojazdów oczywiście, bo wtedy byłaby zupełnie inną grą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą grami są:

-Gothic 1,2,3

-World of Warcraft

-Warcraft 1,2,3+FT

-Diablo 1,2 :)

-Wiedźmin

Przy tych grach spędziłem długie godziny, nigdy mi się jeszcze nie znudziły i chyba nigdy nie znudzą :)

Te gry mają to coś co na wssysa na dłuugie godziny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi, że tylko stare gry są niezniszczalne. Jak dla mnie niezniszczalną serią jest seria Bioshocka. Jedynka była boska! Dwójka tak samo! I ten koniec w dwójce :)

Klimat rządzi, znakomite odzwierciedlenie wody, totalna masakra. Cudowna seria, cudowne gry.

Oczywiście również seria F.E.A.R i S.T.A.L.K.E.R :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niezniszczalnymi grami są:

-Mount&Blade+Ogniem i Mieczem

-Kozacy 2 Bitwa o Europę

-Mafia

-Gothic 1,2,3

-Risen

-Fifa 07,08

-Sniper Elite

-Cultures 3(zapomniana,ale jakże fajna)

-MoH Vanguard

-Call of Duty 1,2,3,5

-Medieval 2 Toatal War

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Gothic 1 i 2 , gram w nie już od 2005 r. i dalej mi się nie znudziły, bardzo wciągająca fabuła, grę wygrałem we wszystkich trzech gildiach, to w ogóle mój pierwszy RPG którego mi zaprezentowała moja kuzynka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...