Skocz do zawartości
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Polecane posty

Cześć, czy ktoś kojarzy grę na dwóch graczy (można było grać przeciwko sobie, albo przechodzić "fabułę" samemu lub z drugim graczem). Gra 2D, widok z boku na budynek, który składał się ze ścianek, które należało przemalowywać na swój kolor (np. czerwony gracz na czerwono itp). Przeciwnicy (boty lub drugi gracz) również przemalowywał ścianki i wygrywał ten, kto pierwszy przemalował wszystkie. Co ileś plansz w "trybie fabularnym" pojawiał się boss, każdy boss miał jakieś swoje dodatkowe umiejętności. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przypomniało mi się jak za małolata grałem w taką fajną gierkę, ale nie pamiętam tytułu. Gra o wojnie światowej i na początku było się żołnierzem podczas zimy i w lesie był taki domek, potem, ze spadochronów się skakało. Może grał ktoś w tą grę. Pomóżcie oraz dziękuje za pomoc
Sorry za złą kategorię;)

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Poszukuję gry, która prawdopodobnie pojawiła się w CD action bądź magazynie gry.

Była w kosmosie, raczej taka akcja/ sportowa, bo walczyliśmy w niej ale też jeździliśmy autami i szukaliśmy ulepszeń, była w formie animacji, główny bohater ten na okładce miał taką podłużną niebieską głowę i o ile się nie mylę był robotem.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziowie poczciwi, ratujcie. Dawno temu dostałem od kumpla gierkę, fps multiplayerowy z opcją botów. Kolorowy niczym Q3A, podział drużyn zawsze na czerwonych i  niebieskich, giwerki raczej nie sci fi, jakiś pistolet maszynowy, coś ciężkiego i najbardziej tkwiący w mej pamięci błyszczący shotgun. Tryby gry standardowe, dthm, ctf itp. Lata produkcji max od '99 do'03. Żadne arcydzieło ale przykuwało do monitora a że ostatnio podróż sentymentalną odbywam w kategorii gier, przeto chętnie i do niej bym wrócił. Pozdrawiam 👊😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2023 o 17:42, Blackhand napisał:

Były pojazdy? Jakby nie to "kolorowa jak Q3A", to bym podejrzewał że chodzi o Mobile Forces (dwie drużyny, niebieska i czerwona, w miarę normalne bronie).

No chyba że chodzi o Team Fortress 2, ta do opisu pasuje nieco bardziej :D.

Niestety ani jedna ani druga 😔 hm, nie wiem co jeszcze mógłbym dodać do opisu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam pewnej bardzo starej gry. Platformowka troche podobna do N++ , miala edytor poziomow i same poziomy jakie miala to pamietam ze bylo tam miasto, las i taki troche elektryczny poziom? Tez pamietam byla taka mechanika co miales takie strefy np zielone w ktorych wolniej spadales. Najprawdopodobniej byla na jakiejs plycie z tego magazynu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam gry, wydaje mi się ze była jedną z minigier zawartych w którymś wydaniu. 

Gra trójwymiarowa. Sterujemy kurą? z bronią, widok z trzeciej osoby, środowisko składa się głównie z sześcianów w jednolitym kolorze - to najbardziej zapadło w pamięć, większość elementów była jednokolorowa. 

Naszym zadaniem było strzelanie do tych sześcianów i budowli z nich zbudowanych oraz ich niszczenie, ale nie wiem jaki był tego cel. Kule były duże, chyba pomarańczowe i leciały wolno. Możliwe że ta gra była też po części logiczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2023 o 14:04, Sobch napisał:

Cześć, szukam gry, wydaje mi się ze była jedną z minigier zawartych w którymś wydaniu. 

Gra trójwymiarowa. Sterujemy kurą? z bronią, widok z trzeciej osoby, środowisko składa się głównie z sześcianów w jednolitym kolorze - to najbardziej zapadło w pamięć, większość elementów była jednokolorowa. 

Naszym zadaniem było strzelanie do tych sześcianów i budowli z nich zbudowanych oraz ich niszczenie, ale nie wiem jaki był tego cel. Kule były duże, chyba pomarańczowe i leciały wolno. Możliwe że ta gra była też po części logiczna.

Mam, to było Kumoon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2023 o 21:04, Junior88 napisał:

Ludziowie poczciwi, ratujcie. Dawno temu dostałem od kumpla gierkę, fps multiplayerowy z opcją botów. Kolorowy niczym Q3A, podział drużyn zawsze na czerwonych i  niebieskich, giwerki raczej nie sci fi, jakiś pistolet maszynowy, coś ciężkiego i najbardziej tkwiący w mej pamięci błyszczący shotgun. Tryby gry standardowe, dthm, ctf itp. Lata produkcji max od '99 do'03. Żadne arcydzieło ale przykuwało do monitora a że ostatnio podróż sentymentalną odbywam w kategorii gier, przeto chętnie i do niej bym wrócił. Pozdrawiam 👊😎

Brzmi jak poczciwy Hired Team

W dniu 28.11.2022 o 10:46, Hallba napisał:

Witam, przypomniało mi się jak za małolata grałem w taką fajną gierkę, ale nie pamiętam tytułu. Gra o wojnie światowej i na początku było się żołnierzem podczas zimy i w lesie był taki domek, potem, ze spadochronów się skakało. Może grał ktoś w tą grę. Pomóżcie oraz dziękuje za pomoc
Sorry za złą kategorię;)

 

Codename Eagle?

Edytowano przez jackBronson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hej szukam takiej gry z dziecinstwa!! pamietam ze miała na ikonce złotego rycerza narysowane go z kwadracikow. :/ jesli chodzi o sama grę to przechodziło się przez pokoje pokonując potworki typu slime itp. w niektórych pokojach wychodziły np kolce z podłogi wszysto było z kwadracikow i gra wyglądała przyjemnie dla oka Może ktoś kojarzy??? 

Edytowano przez fiana
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMAM GRY Z DZIECIEŃSTWA : PLATFORMÓWKA LUB 2D. SZARA,  ZAMKOWA SCENERIA. LUDEK IDĄC PRZEZ PLANSZĘ MOŻE PRZEKOPYWAĆ CEGIEŁK SOBĄ W POSZUKIWANIU FIOLEK Z ŻYCIEM LUB INNYCH (CZERWONE I NIEBIESKIE FIOLKI). JAK ZA DLUGO KOPIE TO TE CO WYKOPAL PIERWSZE ODNAWIAJĄ SIĘ I ZAMYKASJĄ LUDKA. WTEDY UMIERA. TRZEBA SZYBKO SZUKAC TYCH "SKARBÓW". NA DOLE EKRANU DŁUGI PASEK POKAZUJĄCY ILE ŻYĆ ZOSTAŁO, ILE FIOLEK OMINIETYCH, A ILE ZEBRANYCH NA DANYM LV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukam gry z automatów.Byla ona w pierwszym wozie Drzymały w moim mieście.Staly tam automaty z Moon patrol,Polaris,Double dragon,Asteroid,Gyruss,Robocop.Gra w tematyce Karnov,Rastan,Rygar,Nastar,ale to raczej żadna z nich,musiała być wydana trochę wcześniej od nich (1982-1986).Mówiliśmy na nią He man,chodziło się wojownikiem z mieczem chyba,jedyne co pamiętam to to, że wrogami na początku były turlające się ślimaki lub to turlał się główny bohater,możliwe że klękał osłaniając się mieczem.Kolorystyka była biało fioletowa,ale pamięć może płatać figla po tylu latach.Przeszukalem katalog mame,znalazłem już chyba wszystkie gry z tamtych czasów w ktore grałem(Xaind sleena,Devil World,Guardians od the Hood,Iron horse)ale została jeszcze ta jedna,ktoś coś pamięta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy kojarzycie grę na której opakowaniu były 4 smoki- czerwony, niebieski, zielony i żółty. W grze chodziło o to że wybierasz smoka np. czerwonego, i zbierałeś ogniste kule, i strzelałeś nimi w ryceży którzy stali na wierzyczkach, a oni strzelali do ciebie z łuku? Grałem w nią jakieś 14 lat temu jak miałem 7 lat. Niestety nie mam wiecej informacji na jej temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Poszukuje numeru CD-action w którym byla opisana gra Elite (1984) oraz tekstowka  chyba tytule Super Star Trek (1978) lub o innym tytule. Dosc trudna, ze skokami z hiperprzestrzeń i cos kolo 6 endings. Ta tekstowka mogla byc w inny numerze. Przeszukalem wszystkie Retro wiec raczej zostaja tylko CD Action. 

Z gory dziękuję za pomoc.

Edytowano przez kitaro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Poszukuje nr CD-Action lub Retro w którym byla opisana gra Elite (1984) oraz tesktowka chyba o tytule Super Star Trek (1978) ze skokami w hypeprzesten i chyba 6 cioma zakonczeniami. Dosc trudna. Co do tytulu moge sie mylic. Te gry mogly byc opisane w osobnych numerach. 

Z gory dziękuję za pomoc

Edytowano przez kitaro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra z klekajacym rycerzem to Trojan

W dniu 6.11.2023 o 16:55, robertj258 napisał:

Witam.Szukam gry z automatów.Byla ona w pierwszym wozie Drzymały w moim mieście.Staly tam automaty z Moon patrol,Polaris,Double dragon,Asteroid,Gyruss,Robocop.Gra w tematyce Karnov,Rastan,Rygar,Nastar,ale to raczej żadna z nich,musiała być wydana trochę wcześniej od nich (1982-1986).Mówiliśmy na nią He man,chodziło się wojownikiem z mieczem chyba,jedyne co pamiętam to to, że wrogami na początku były turlające się ślimaki lub to turlał się główny bohater,możliwe że klękał osłaniając się mieczem.Kolorystyka była biało fioletowa,ale pamięć może płatać figla po tylu latach.Przeszukalem katalog mame,znalazłem już chyba wszystkie gry z tamtych czasów w ktore grałem(Xaind sleena,Devil World,Guardians od the Hood,Iron horse)ale została jeszcze ta jedna,ktoś coś pamięta?

To Trojan

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Spróbuje, chociaż w mojej pamięci zostały już tylko szczątki tej gry. Grałem w to z 20lat temu. Pamiętam gre która zaczynała się tak, że bohater wyrywał deskę z gwoździem z płotu i to była jego pierwsza broń do walki z...( zombiakami??) pamiętam, że bronie kupowało się w sklepie spożywczym. Jedna z broni to popsute mleko. Gra w klimacie "animowana kolorowa gra dla dorosłych".

 

Ktoś pamięta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego odpalilem gierke raczej z CD action rok 1999-2000 gra chyba odpalale przez Dos -a wygladała jak Chaos Engine jeden wojownik bronie były roznorodne pamietam miotacz ognia pamietam w dole ekranu icony jak plecak czy inna bron health rzut isometryczny, sceneria  postapoliktyczna , w miescie pomiedzy autami pamietam ze atakowaly mnie jakies wilki czy stwory podobne duzo bylo zielonego moze krew czy co ,chyba nazwa brzmial,, Slum albo toxic,, nurtuje mnie to juz od 20 lat Masakra pomorzcie prosze !!! Kto odkryje dla mnie zagatke mego zycia ogladalem setki filmikow na Youtubie szukalem unternecie godziny soedzone i nic to niejest follaut ani Alien breed masakra .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...