Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

Dzisiaj na Discovery Science oglądałem program Gadget Show,tam było o grach działających na podstawie fal mózgowych,które wymagają skupienia i wyciszenia.

Przeprowadzono także eksperyment,czy bardziej relaksują FPS'y czy coś typu zręcznościówka,przygodówka. W tych rolach Killzone 2 i Flower.

PS.Rozbawiła mnie scena w której jeden z prowadzących nie mógł pokonać zwykłego Helghasta z jetpackiem,więc uknuł misterny plan i chciał mu odstrzelić kolana xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę wymieniał żadnych nawiązań.

No, niech będzie- "Babci-synek", film o twórcy gier, który przypadkowo nauczyć swoją babcię grać w jeden ze swoich tworów.

Ale chciałem się wypowiedzieć na temat tych nawiązań. Otóż są one... do [beeep].

Baaardzo ich nie lubię, gdyż stawiają gry w złym świetle.

To głównie przez nie ludzie nie-wtajemniczeni uważają się za speców od tych spraw.

Oczywiście w gry grają postacie. Zazwyczaj dzieci neo (seriale) lub osoby zbijające bąki w pracy (filmy).

Zazwyczaj są to gry wyimaginowane (komu chciałoby się zdobywać licencję, i tak 70% tych debili się nie połapie)...

Szkoda, że nie przypominają wcale gier. Jeszcze ruchy aktorów... wali w te przyciski i macha gałkami we wszystkie strony bez ładu ni składu.

Rozwaliła mnie scena z Dr House'a - Foreman z karzełkiem grali we 2 na xboxie w FPSa...

Ekran NIE był podzielony, a oni machali lewą gałką i wciskali "A" X_X

Miejmy nadzieję, że nasze pokolenie zapoczątkuje erę graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w "Rodzinie zastępczej" jakiś młody chłopczyk z słuchawkami na uszach pocinał w NFS: Carbon. No pozazdrościć :D

Przepraszam za lekkie odejście od tematu, ale musiałem... To już tę reklamę puszaczją? : ( Jeszcze sępy wszystkie numeru mi jutro wykupią! :(

Ja robię tak: Idę zawsze do małego kiosku, w którym jest CDA oczywiście. Pytam się sprzedawcy, czy jest możliwość "odłożenia" czasopisma i nigdy nie mam problemu z nowym CDA. Przychodzę w dzień premiery, jeśli mam czas, bo gdy nie mam spokojnie nawet tydzień po wydaniu, sidiekszyn na mnie czeka. Wiem, że prenumerata taniej wyjdzie i nie trzeba biegać do kiosku i z powrotem... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu oglądałem Gadget Show, w którym zbudowano kopię jednego z poziomów z Modern Warfare 2 i wynajęto super-duper-komandosa.

Stworzono więc konkurencję kto szybciej go przejdzie: komandos w realu czy prowadzący w grze.

Wymieniono w słowach także Quake,Halo,Doom i Battlefielda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...