Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

Nie wiem czy to było. W Bananowym Doktorze na TVP1 był przypadek pacjenta który na coś chorował (nie pamiętam na co). Ciężko jednak było go wyciągnąć z domu. Był jeśli się nie pomyliłem emerytowanym żołnierzem uzależnionym od strzelanek. Chodził w wojskowym wdzianku z headsetem na głowie a na jego laptopie cały czas było widać jak gra w CoDa Black Opsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm...Pewnie był ale w "rdozince.pl" ciągle grająw aktualne gry Ubisoftu, na pc jak i na xboxie ;D W transformers pierwszej częsci chyba jeden z hakerów grał w geras of war, a w filmie "Policja zastępcza" (the other guys) podczas pościgu, Will Ferrel zapytany skad nauczył się tak jeździć odpowiada, że gra w gta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serialu Southland w 3 sezonie bardzo duzo jest grania na konsolach w jednym odcinku 2 detektywów gra w playstation w jakos strzelanke na miejscu zbrodni az ich kolezanka karci ich i kaze sie brac za robote w kolejnym odcinku policjant gra w halo z dzieckiem ktore czeka na komisariacie na pracownika socjalnego. W wielu momentach kiedy policja wkracza do jakiegos mieszkania przestepcy w tym czasie graja w x-boksa ( widac pady niestety nie ekrany). W jednym odciku CSI:Las vegas kiedy sledczy odnajduja sprawce przestepstwa ktory zabił gościa i ukradl mu zwycieski kupon lotto w jego nowym mieszkanku na nowym telewizore widac jak gra w GRAW( chyba 2).

W filmie Brooklyn's Finest w kilku momentach pokazane jest jak młodzi gangsterzy siedzo w swoich mieszkaniach i graja w jakos dziwno gre podobno do GTA ale niekojarze bo mialem slaba jakosc filmu jak ktos kojazry co to za tytuł niech siei podzieli wiedza. I na koniec sopranos 1 sezon syn Tonego ciagle gra w Mario Kart na nintendo:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy o tym wspominano, ale w jednym z odcinków 8 sezonu serialu Stargates SG 1, noszącym tytuł AVATAR Teal'c wziął udział w symulacji, i na jakiś czas został uwięziony w grze. Co ciekawe, zanim do niej wstąpił Carter zapytała go czy grał w "Doom'a" na co Teal'c : Grałem w "Death Jam Vendetta".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn jest napisane, że Net i jego ojciec(obydwoje niesamowicie zdolni informatycy) stworzyli wiele modyfikacji do gry Duke Nukem 3D. Po jednej z domowych kłótni gdy Net wchodzi do pokoju ojca ten zamiast charakterystycznych przeciwników zabija wirtualną babcię Neta dzięki wprowadzonej przez siebie modyfikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...