Skocz do zawartości

CDA 06/2009


Smuggler

Polecane posty

Mnie na pewno zainteresuje temat - "Kamera w kieszeni" - sprawdzałem kamery HD, nie HD, aparaty ale to wciąż jest dla mnie mało wygodne :) mam nadzieję, że znajdę jakąś ciekawą propozycję. Numer na pierwszy rzut oka spoko. Motyw z okładki może trochę "wyświechtany" ;P ale za to ostatnia strona bardzo ładna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nowy numer...let's see.

Pełniaki. CoJ? Fajnie, ale to już mam :P. Za pozostałe pięknie dziękuję. Ale nie, wróć. Jest BT. To na pewno zaisntaluję :D

Temat numeru. CoJ 2. No! I to się nazywa temacisko :]. Na pewno przeczytam i prawdopodobnie kupię.

Rcenzje? jest kilka ciekawych.

Na pewno The Sims 3. Bo siostra chce kupić.

Velvet Assassin. No cóż, już się wypowiedziałem o grze.

Hidden Target? Nie kojarzę. Interesujący tytuł.

Najgorsza gra świata? U...

Standardzik:

Kolejne 15 złotych wyrzucone w błoto ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pełniaki odpowiadają-w Helldorado zagram na pewno, a Sacred pewnie też odpalę.

Co do recenzji, oczywiście nie mogę się doczekać Call of Juarez WK, ale również X-men'ów, Velvet Assassin (strasznie mnie ciekawi co dostanie), zapowiedź Diablo III, jak również oba tematy numeru.

Jak dla mnie, to jak na razie najlepszy numer tego roku! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu gra którą mam (CoJ z Clicka), a nawet dwie (Sacred Gold). Więc dla mnie "pierwszy pełniak" to Helldorado. Dużo osób narzeka że mają już Call of Juarez. Jeśli CoJ miał być kiedyś w CDA to teraz jest chyba najlepszy moment gdy lada chwila wyjdzie kolejna część i jest tematem numeru. Do tego nie każdy kupił Clicka.

Za to numer nadrabia zawartością. Lektura zapowiedzi dała mi naprawdę niezłego kopa.

10 gier MMO, Diablo III, raport 1C, nowe ścigałki, tematy numeru no i recki: Sims 3, Velvet Assassin, Killing Floor, Flock, X-Men Origins: Wolverine, Zeno Clash, Plants vs Zombies, Combat Arms, Infamous. Reszta też jest wypaśna. DVD jak zawsze wypchane po brzegi tym co najlepsze, 5 dem, gameplaye, bonusy, bla bla bla, itd, etc. W sam raz na początek wakacji.

Kupno CDA to najlepszy sposób na wydanie 15zł.

Jaram się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez na coverze a dwójka w numerze :)

O, zrymowało mi się.

Sacred jako pełniak... nie chciało mi się go kupować i co? I daliście go w końcu. Porządny hakenslasz którego z chęcią odpalę i zagram. To samo z Juarezem. Jednak dobrze czasem nie skupiać się na kupowaniu FPSów bo mają więcej % do opublikowania na DVD (czekamy teraz na Preya ;) )

Z milutką chęcią kupię numer jak zawsze we wtorek. Kupa informacji o Diabolo a takze recka Wolviego (Gra miecie i jest lepsza od wydanego jakiś czas temu innego X-mena)

Sims 3... nadal nie rozumiem co w tym takiego wciągającego ale zabawnie się będzie czytało np: o tym że "teraz simy mogą robić kupkę same"

No to do wtorku czekamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka dotyczące tego numeru :thumbsup:

1. Czy w magazynie Kulturalnym pojawią się recenzje starszych książek (ostatnio była "Koralina", wcześniej jeszcze powieść MacAbry...)?

Takie sa nasze plany, nie wiem czy od tego nr ale w ogole "stare ale warto poczytac/obejrzec" to chyba dobry pomysl

2. Czy pojawią się kolejne nowości związane z Forum Actionum?

A jak to rozumiec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając o zawartości przyciagnęły mnie dwie informacje:

mianowicie te dotyczące muzyki i animacji z Wiedźmina. Chyba nie muszę mówić czemu? Po nicku każdy powinien się domyśleć.

Call of Juarez i Call of Juarez: Więzy Krwi w jednym numerze, jako pełniak i recka. Zapowiada się ciekawie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałęm prenumeratę już wczoraj, ale jakieś 100 km od mojego aktualnego miejsca pobytu ;P

Jeżeli kogoś to interesuje, to informacja na odwrocie covera głosi,

że niedługo pełniakiem w CDA będzie Ceville, tłumaczona, a jakże, przez EGM'a

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ja swoje pierwsze wrażenia, na szybko, opiszę wcześniej bo nie mam szkoły :laugh:

1. Sporo jest klimatów westernowych, nawet nadruk na foli ma taki motyw a we wstępniaku Mac Abra ma kapelusz :)

2. Kryzys dalej atakuje CDA. Z 10 lat nie było już wstępniaka na 3 stronie pisma (Bo była najdroższa, pierwsza dwustronna reklama) Poza tym pierwszy raz pojawia się wkładka-reklama pewnej dużej sieci handlowej, na marnym papierze ulotkowo-hipermarketowym.

3. Zasmuciło mnie krótkie zdanie Gregoriusa na temat serialu Stargate. Uważam, że jest trochę krzywdzące.

4. Niedawno nie było w numerze felietonu Smugglera, teraz brak jest Mac Abry. Why? Żal (by Smg) :laugh: Super, że jest EMG ale zawsze cenie sobie słowa naczelnego.

5. Konkurs CDA w dobrych rękach na razie skromnie, tylko 3 zdjęcia, ale widać potencjał.

6. W recenzjach jest sporo więcej ramek "okiem innych redaktorów" niż ostatnio. To b.dobrze. Lubię jak gry są oceniane z różnych perspektyw.

7. Jednak nie ma nic o Tibi. Szkoda też, że aktualna kaszanka wypadła :sad: Ale za to modulator wrócił.

8.Przerażające jest jak dział "Konsole" rozrasta się, poważnieje i integruje z CDA. Zwłaszcza, że kiedyś Smuggler mówił, że na CDA-konsole czytelnicy nie mają co liczyć :smile:

9. Co do najgorszej gry świata - podejrzewałem, że będzie to ten tytuł. Już kiedyś w HGK w CDA o nim autor tego tekstu wspominał.

10. Tekst o minikamerach interesujący, bardzo. A także instrukcja jak zrobić dobry film na You Tube :biggrin:

11. W Magazynie dużo filmów, w tym 3 ostatnie głośne premiery. Ciekawe czy za miesiąc będzie Transformers 2 :huh:

12. W AR Smuggler nie chce puścić ostrej kontr-polemiki. No ale dlaczego?? To by dopiero rozruszało dyskusję :teehee: Przecież można ją trochę ocenzurować

13. Na pudełku DVD pierwszy raz jest reklama, która zapowiada otwarcie pełniak w CDA. Wcześniej było tylko "puszczanie oka" (Frater, Psi Ops, Sudeki) Oby tak dalej.

Szkoda, że jeszcze nie ma zaległych małych okładek na cover DVD. Ale jestem cierpliwy. Mam nadzieje, że w wakacje będzie trochę czasu na ich zrobienie. Jak lepiej sie zapoznam z numerem pewnie jeszcze coś napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest ! Tylko jak zwykle do nowego CD-A nie dołączyli wolnego czasu, trzeba będzie go samemu zdobyć ale cóż. Niestety numer zbadam bliżej dopiero za tydzień, bo muszę uczyć się rosyjskiego. Ale już mogę stwierdzić, iż zapowiada się ciekawie, i są dobre gry, co mnie cieszy, bo zawsze na nie narzekałem ( właśnie niepotrzebnie ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Kolportera i przewróciłem pudełko na drugą stronę i totalne zaskoczenie :))))

Ceville na cover DVD w najbliższym czasie, to super zapowiedź.

Nie spotkałem się przez te 5 i pół roku kupowania CDA z zapowiedzią tak otwartą (Prima Aprilis już minął, więc traktuję, to poważnie), do tego gra jest świeżutka. Plus duży dla was :D Dobra, lecę czytać ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba wyłapałem mały babol

Cover DVD trailery, terminator Salvation-coop. Jak wół pisze "uzupełnienie recenzji z pisma" a w piśmie o terminatorze pustka. No chyba, ze macie na myśli reklamę egranizacji

Ani słowa o grze. Nawet w magazynie kulturalnym cisza.

Chyba ktoś miał plany dać odpowiednią recenzję ale czas nie pozwolił (ewentualnie nie zadziałał motywator typu "Allor screeny")

A poza tym...

Sacred już buzuje w napędzie. Wielkie expienie czas zacząć.

Info o Diabolu 2 i recka CoJ. A to dopiero początek. Mile zaskoczyliście mnie ilością felietonów. Jest co czytać (bo niestety AR od jakiegoś czasu jakieś takie...poważniejsze? Już nie śmieję się głupkowato - gdzie te czasy "napicsię jak sie icie w S.W.AT 3")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Info o diablo 3 a nie 2:P

Przeleciałem numer wzrokiem i mam pytanko. Czy recenzje gier konsolowych wchodzą już na stałe w strukturę działu? Konsole niepokojąco jak dla mnie zaczynają zajmować za dużo miejsca w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty za wpisanie fpsow w konfiguratora live. teraz wydaje sie byc bardziej przydatnym niz same kolorowe paseczki:) pelniaki dobre, pierwszy raz od paru miechow wiem ze przynajmniej jeden zainstaluje :) (no co? ja kupuje CDA dla lektury glownie, pelniaki to mily dodatek:P ) na razie tylko przejrzalem ale juz sie usmialem ze smrodku niewielkich pieniedzy przy velvet assassin :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie będzie, że narzekam, ale rzucił mi się w oczy potworny byczek.. Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes. Każdy fan wie, że chronologicznie Wojny Klonów trwają 3 lata między II, a III epizodem, a nie jak jest napisane w notce na stronie 12, między I, a II. Mogło się wam pomylić to z sezonami animowanego filmu, gra jest "mostem" między I, a II sezonem.. ( Przepraszam, że was poprawiam, ale musiałem, to chyba pierwszy błąd od 3 lat jaki zauważyłem, pewnie nie tylko ja) W ogóle i w szczególe 9.(9) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał , żeby w końcu przy spisie pełniaków na początku prócz typowych wymagań było podane miejsce jakie gra zajmuje na HDD. W wersjach Demo to jest już dawno wprowadzone i zawsze mnie ciekawiło czemu :ninja: u...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.. spodziewałem się że w tekście o nadchodzących MMO znajdę coś o grze "Aion: The Tower of Eternity" (nie to żebym czegos o tej grze nie wiedział :P), ale może był to celowy zabieg, może w którymś z najbliższych numerów CDA znajdę jakiś większy tekst ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, numer dorwałem przed chwilą i jak na razie został tylko pobieżnie przejrzany. Co dziwne jako pierwszą przeczytałem recenzje (tak, to również należy do "pobieżnego przejrzenia") The Sims 3. Jednak trzeba było, bo młodszy brat już zapowiedział kupno w najbliższym czasie. Numer ogólnie udany i mam nadzieję, że natępne równiez takie będą. Ach, tak i jeszcze Ceville na coverku w najbliższym czasie... Fanem przygodówek nie jestem, ale słowa o popłakaniu się ze śmiechu podczas grania magicznie na mnie działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech kwadransach spędzonych na pobieżnym przejrzeniu zawartości i wniknięciu w niektóre działy, czas na krótką recenzję :tongue:

Na podstawie tego co przeczytałem, uważam, że numer jest pod względem tekstów świetny. Są bardzo fajnie napisane, dział NL zapewnił mi, po kilku miesiącach, sporo śmiechu, a przy tym odrobinę dumy, bo wylądował w nim mój tekst do obrazka Marka Lenca :thanks: AR też całkiem niezłe, zwłaszcza list o obalaniu mitów na temat gier. Padło też ciekawe wyzwanie, na które nie omieszkam odpowiedzieć w najbliższym czasie :smile: Poza tym, warto zwrócić szczególną uwagę na tekst o kamerkach, o przyszłości branży, na felietony Redaktorów i zapowiedź Diablo III.

Pełne wersje to po prostu cud miód :brawa: Sacred i Call of Juarez na pewno trafią na dysk twardy :wink:

Za brak dłuższej recenzji przepraszam, ale jutrzejsze kolokwium nagli :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...