Skocz do zawartości

CDA 06/2009


Smuggler

Polecane posty

Numer zapowiada się dobrze. O pełniakach pisałem już w poświęconym im dziale, tutaj jednak jeszcze raz pochwalę:) Widzę, że na coverku ponownie jakaś muzyka, mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu. Pismo jak zawsze przeczytam całe, tym razem raczej bez wskazania na jeden temat. Choć pewnie na pierwszy ogień pójdą teksty o MMO i Diablo III. Pozostaje czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Okładka całkiem fajna,niezłe recenzje gier a w zapowiedziach MW2 z czego niezmiernie się ciesze.Dobrze że z CDA znowu nie znika dział W sieci.Pełniaki na wysokim poziomie szczególnie CoJ z którym będe mieć po raz pierwszy do czynienia.A i numer będzie jeszce lepszy kiedy znajde swoją ksywke w czasopiśmie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vojasek

Świetnie, wtorek mam wolny. Do końca roku szkolnego nie mam praktycznie żadnej troski, więc czytanie będzie jeszcze ciekawsze. Pełniaki- nie wiem, czy zagram w inne, niż CoJ. Recki- Będzie co poczytać. AR i NL- pewnie jak zawsze będzie świetne. I ciekawe, jaką kaszankę przyjdzie redakcji przeboleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co rzuca się w oczy to świetna okładka no i recenzja call of juarez więzy krwi. Dodatkowo kilka ciekawych recenzii no i pełna wersja call of juarez, w którą jeszcze nie grałem, a bardzo chętnie zagram :thumbsup:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nie możecie puścić info co do tych pełniaków, ale rozumiem sytuację :sad: Na tej samej zasadzie pewnie nie możecie powiedzieć których tytułów nie macie. A czy będą zaległe małe okładki na covery dvd czy trzeba jeszcze poczekać?

A co do okładki, masz racje, trochę się zagalopowałem. Teraz widać bardziej twarz pierwszej postaci i nie ma np drugiego rewolweru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ihaaaa. Co do pełnaków - Call of Juarez: tak myślałem, że będzie przy recenzji "dwójki". Całe szczęście że nie kupiłem "Clicka" kiedy toto było. Niemniej - brawo! Sacred - mam bez dodatku, więc nie ma krasnoluda, więc gra miała duzy minus. I duży plus za ogólnie granie. Lubię to i może odkurze. Helldorado - bez rewelacji może być, ale nie będe instalował. Pełnaki lepsze niż w tamtym miesiącu. I duużo lepsze.

Co do czasopisma - najs! Bardzo ciekawe tematy i recenzje. Na długo czas będzie co czytac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się wyśmienicie, nie spodziewałem się Moder Warfare 2 jako Tematu Numeru, miło mnie zaskoczyliście ;) Pozostała część też bardzo fajna, recka CoJ2 i Velvet Assassin, zmieniony konfigurator i testy siódemki. Jestem ciekaw czy nowa odsłona okienek też wam podpasowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę:

Ile stron ma tekst o Modern Warfare 2? Dowiedzieliście się czegoś więcej, czy tylko zrobiliście podsumowanie tego co jest w sieci? Co Dostało CoJ: Więzy krwi?

Plusy:

- CoJ i Modern Warfare 2 tematami numeru,

- Podoba mi się to "zgranie z pełnymi wersjami". Niektórzy mogą mieć pretensje, że robicie to tylko dla reklamy,

- Ogólnie to bardzo "westernowy" numer.

Minusy:

- Mało recenzji,

- Główny pełniak był w Clicku,

- CoJ na okładce ( Moim zdaniem należał się ten zaszczyt MW2 ! )

- Teraz będziemy bardzo długo czekać na dobrego FPSa...

No to mam pomysł. Pierwsi na świecie recenzujecie Modern Warfare 2 i dajecie do tego numeru Call of Duty. :) Dałoby się?

Ogólnie nie jest źle. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer naprawdę bardzo bogaty i chodzi tutaj zarówno o zawartość pisma jak i coveru. Pełniaki świetnie jak dla mnie. Fakt, że Call of Juarez już w Clicku niedawno było, ale nie biorąc tego pod uwagę to jest znakomicie. Dodatkowo Helldorado, które na pewno przetestuje i Sacred, którego również nie omieszkam sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ihaaaa. Co do pełnaków - Call of Juarez: tak myślałem, że będzie przy recenzji "dwójki". Całe szczęście że nie kupiłem "Clicka" kiedy toto było. Niemniej - brawo! Sacred - mam bez dodatku, więc nie ma krasnoluda, więc gra miała duzy minus. I duży plus za ogólnie granie. Lubię to i może odkurze. Helldorado - bez rewelacji może być, ale nie będe instalował. Pełnaki lepsze niż w tamtym miesiącu. I duużo lepsze.

Co do czasopisma - najs! Bardzo ciekawe tematy i recenzje. Na długo czas będzie co czytac...

Co do pełniaków ja niestety kupiłem tego Clicka. Ale chyba i tak kupie ten numer bo zauważyłem artykuł "Tym będziemy żyć w sieci". Pewnie żadnego innego nie przeczytam oczywiście oprócz AR i na luzie (lektura obowiązkowa).

p.s.

Zapytacie pewnie czemu żadnego innego nie będę czytał, oto odpowiedz:

Już od około 2 miesięcy kupuje gazetki z grami i o tematyce komputerowej prawie zawsze tylko dla jednego artykułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia pełna wersja to:

Call of Juarez PL

A dlaczego tak a nie inaczej dowiecie się jutro po opublikowaniu zapowiedzi.

w tym pierwszą część... Call of Juarez. Ale o tym w swoim czasie. Zacznijmy po bożemu.

Cos przegapilem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz większą ochotę miałem kupić sobie Call of Juarez, aby pograć przed kolejną nową częścią. A tu prosze pełniak w naszym ulubionym czasopismie :biggrin: Naprawde gratuluje wyboru, drodzy redaktorzy, nie żebym się podlizywał bo do takich osób nienależe, ale potraficie zaskakiwać. Jak nie Fable, Tajne akta tunguska, Loki to Call...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia pełna wersja to:

Call of Juarez PL

A dlaczego tak a nie inaczej dowiecie się jutro po opublikowaniu zapowiedzi.

w tym pierwszą część... Call of Juarez. Ale o tym w swoim czasie. Zacznijmy po bożemu.

Cos przegapilem?

Też szukałem i się nie doszukałem wyjaśnienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer tradycyjnie bardzo dobry. Na szczególną uwagę zasługują tutaj pełne wersje oraz recenzje. Mnie najbardziej ciekawią dwie recenzje, a mianowicie: Tajne Akta 2 i Still Life 2. Na tą drugą czekam już dość długo czasu więc z chęcią przeczytam jej recenzję. Chyba jedyną po polsku bo te co czytałem mieściły się na zagranicznych serwisach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany. Jak ten czas leci (od numeru do numeru)! Wpadłem w takową spiralę czasu, że ciężko mi się z niej wykręcić. Niechajże to uczucie przyspieszenia przesypywania się piasku w klepsydrze minie. Niechajże wszystko wróci do normy. Dziwią się ludy w całej mej miejscowości, że między tym całym harmiderem redakcja zacnego pisma, zwanego CD-Action, jest w stanie się odnaleźć. Raczy swych czytelników świetnymi recenzjami, do tego daje im zaszczyt jako pierwszym na świecie przeczytać recenzję Call of Juarez: Więzy Krwi. Przelewając na papier swe złote myśli nie zapomnieli o całej reszcie. W dziale Temat Numery raczą nas tekstami od Modern Warfare 2 oraz Borderlans. Oprócz wyżej wymienionego Call of Juarez: Więzy krwi również recenzja Velvet Assasin, gry na która autor tegoż wywodu ma chrapkę. Na płycie Sacred, Call of Juarez, Helldorado.

Kędy sezon ogórkowy, bądź też jego punkt kulminacyjny, dopiero przed nami redakcja...przyspiesza. A może to sprytny zabieg "złudzenia optycznego" zastosowany przez Smugglera sprawia, że mamy wrażenie jakgdyby był to numer co najmniej listopadowy:).

Kopałem was trochę ostatnio po tyłku, ale teraz widzę, że po prostu przebieraliście buty, przed następnym biegiem:), że tak to ujmę.

Dziękuję za obecny numer (liczę, że tym razem nie będzie np. powtórek w NL).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę:

Ile stron ma tekst o Modern Warfare 2? Dowiedzieliście się czegoś więcej, czy tylko zrobiliście podsumowanie tego co jest w sieci?

4 strony i wszystko co w danej chwili moglismy na jej temat zdobyc.

Co Dostało CoJ: Więzy krwi?

<<<<Hm, chyba ocene?

Plusy:

- CoJ i Modern Warfare 2 tematami numeru,

- Podoba mi się to "zgranie z pełnymi wersjami". Niektórzy mogą mieć pretensje, że robicie to tylko dla reklamy,

>>>TO sie nazywa naukowo SYNERGIA. Madre slowo, warte zapamietac. Oznacza tyle, ze jak odpowiednio dodasz 2+2 to mozesz dostac w wyniku 5, czyli ze odpowiednie dzialanie dwoch czynnikow daje wiekszy efekt niz gdybys zsumowal efekt ODDZIELNEGO ich dzialania. Cos jak popijanie antybiotykow [niektorych] wodka - w efekcie i jedno i drugie dziala MOCNIEJ. (Nie polecam tej metody wzmacniania skutkow zadnego tych produktow, mozna sie przekrecic!)

- Ogólnie to bardzo "westernowy" numer.

Minusy:

- Mało recenzji,

>>>Nie az tak malo, policz. No ale na to redakcja nie ma wplywu.

- Główny pełniak był w Clicku,

>>>Ale i tak malo "ograny"

- CoJ na okładce ( Moim zdaniem należał się ten zaszczyt MW2 ! )

>>>Stary, SWIATOWY EKSKLUZYW nie zasluguje na okladke? Pierwsi na swiecie gramy i oceniamy te gre... :geek:

- Teraz będziemy bardzo długo czekać na dobrego FPSa...

>>>Moze nie...?

No to mam pomysł. Pierwsi na świecie recenzujecie Modern Warfare 2 i dajecie do tego numeru Call of Duty. :) Dałoby się?

>>>Nie mialbym nic przeciwko. Nawet zeby sie dalo w 50% (albo pierwsza recka MW2 albo CoD na coverze). Ale to nie takie proste jak sie wydaje.

Ostatnia pełna wersja to:

Call of Juarez PL

A dlaczego tak a nie inaczej dowiecie się jutro po opublikowaniu zapowiedzi.

w tym pierwszą część... Call of Juarez. Ale o tym w swoim czasie. Zacznijmy po bożemu.

Cos przegapilem?

Też szukałem i się nie doszukałem wyjaśnienia...

Taki dociekliwiec i nie zauwazyl? :whistling:

"9.06.2009. To data premiery najnowszego CDA (130 stron, DVD 09, cena 14. 99 zł). Na pewno na dość długo ów numer pozostanie wam w pamięci, choćby z tej przyczyny, że jako pierwsi na świecie dorwaliśmy najnowszy Call of Juarez: Więzy Krwi. I to nie jakąś betę ale uczciwą, finalną wersję sklepową. I na 6 stronicach pokazujemy jej wady i zalety, tudzież wystawiamy odpowiednią ocenę. A żeby trzymać klimat to na coverku macie aż dwie gry osadzone w realiach ?dzikozachodnich?, w tym pierwszą część... Call of Juarez.

Nie ukrywam, ze decyzja zeby CoJ trafil na coverka w tym numerze zapadla dopiero gdy sie okazalo, ze mamy CoJ II na prawach swiatowego 'ekskluzywa'. Mialo byc cos innego ale uznalismy, ze taki combos bedzie czyms dobrym i wartym uzycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dociekliwiec i nie zauwazyl? :whistling:

"9.06.2009. To data premiery najnowszego CDA (130 stron, DVD 09, cena 14. 99 zł). Na pewno na dość długo ów numer pozostanie wam w pamięci, choćby z tej przyczyny, że jako pierwsi na świecie dorwaliśmy najnowszy Call of Juarez: Więzy Krwi. I to nie jakąś betę ale uczciwą, finalną wersję sklepową. I na 6 stronicach pokazujemy jej wady i zalety, tudzież wystawiamy odpowiednią ocenę. A żeby trzymać klimat to na coverku macie aż dwie gry osadzone w realiach ?dzikozachodnich?, w tym pierwszą część... Call of Juarez.

Smg, przeczytalem Twojego posta zanim go poprawiles, cwaniaku jeden.

Po prostu nie uznalem recenzji CoJ2 za wyjasnienie, a dodatkowo zdanie

Ale o tym w swoim czasie.

Naprowadza na to, ze wyjasnienie bedzie, ale pozniej.

Prawdopodobnie chodzi po prostu o liste pelniakow w spisie nizej, czyz nie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ale nie było do końca wyjaśnione, czemu CoJ pojawił się na coverze....

Recenzja CoJ 2?! A ja myślalemj, ze w lipcu. Widzę, ze w zapowiedzi numeru się jakoś CoJ 2 nie zachwycają, więc pewnie nie będzie 9-tki.. Ale ja nadal wierzę!

Obstawiam:

CoJ 2: Więzy Krwi - 9

The Sims 3 - 8+

X- Men: Origins Wolverine - 8+

Still Life II - 8

Velvet Assassin - 8

Killing Floor - 6

Hiidden Target - 5

Zeno Clash - 6+

Plants vs Zombies - 4+

Tajne Akta 2 - 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...