Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Muszę znaleźć odpowiedniego właściciela dla poprzednich mem biggrin_prosty.gif

Grafa no tu jest problem bo mi się chce GTXa 670 albo HD 7970 i mam zgryz czy kupować backplate na 570 i bloczek czy to olać i poczekać aż mnie będzie stać na coś z wcześniej wymienionych xd

http://www.abload.de/image.php?img=img_1632kixpd.jpg

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO, jak już brać 670, to wersję od Zotac'a (AMP) - taki maluszek (referent), strasznie głupio by w Obsidianie wyglądał.

Jak patrzę na te zdjęcia, to aż kusi, aby nie czekać na płytę główną pod Z77 i wziąć s2011, ale niestety, przeprowadzka confused_prosty.gif

EDIT:

Zapomniałem o jednym - możesz zrobić wersję przejściową, czyt. wystrugać z czarnej pleksy cover ;)

Edytowano przez tomsto100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tam zotac nic nie miesza i daje referencyjne pcb z 680 to fajna opcja

Zapomniałem o jednym - możesz zrobić wersję przejściową, czyt. wystrugać z czarnej pleksy cover wink_prosty.gif

1.Nie chce mi sie

2.Plexa mi się średnio podoba

3.Po co się wpuszczać w bezsensowny koszt. Jeśli już bym robił to kupię gdzieś z alu backplate żeby wyglądało dobrze

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miesza, na potwierdzenie masz listę bloczków od EK.

A oczywiście, skoro to 680, to wybór nie jest ograniczony do EKWB. Jest jeszcze bodajże Bitspower, Koolance, Watercool i inni producenci.

EDIT:

Co do pleksy - aż takie duże koszta to nie są, gorzej z chęciami i wyglądem pleksy.

Edytowano przez tomsto100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji, że komputer mam w rozsypce (spalone mobo i zasilacz) rozbebeszyłem obudowę do zera i wyciąłem sobie otwory na kable, których tak mi brakowało w moim armorze.

Nie są może najpiękniejsze (ba, na pewno :D) ale powinny spełnić swoje zadanie. Jak dotrą do mnie nowe rupiecie, pokażę co zwojowałem w kwestii okablowania :D

post-83570-0-06869800-1342255572_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawędzie są spiłowane, na gładko :) Żadnych zadziorów, odstających opiłków... pod tym względem elegancko. Nawiasem mówiąc, kiedyś pytałem na forum gdzie takie krawędziówki można kupić, to nikt nie wiedział :D Jakaś podpowiedź?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował poszukać gdzieś uszczelek gumowych (o ile o coś podobnego się rozchodzi) - coś takiego miałem, jak robiłem sobie w starej obudowie okno (już mi przeszło, obecnie stawiam na minimalizm).

Tutaj znalazłem jak to wygląda.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w budowlanym tongue_prosty.gif ?

Wiem, że da się kupić w dziale "sanitaria" uszczelki czy coś, co wygląda jak krawędziówki od węży montowane na tyłach bud.

Ale wreszcie coś z tym zrobiłeś wink_prosty.gif

BTW, zmieniasz platformę, czy tylko nowa płyta i zasilacz?

EDIT:

Górny otwór najlepszy :laugh:

Edytowano przez tomsto100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, może nawet w domu znajde kawałek takiej uszczelki, zobaczymy jak to wyjdzie :D Idę pogrzebać w garażu ojca.

Zmieniam z AM2 na AM3, procek zostaje ten sam, ale za to będzie śmigał na DDR3, kiedyś patrzyłem porównanie osiągów i może nawet niezłego kopa dostać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, znalazłem podobne, nakładki na ostrza pił tarczowych. Później sprawdzę, jak to wygląda. tongue_prosty.gif

Górny otwór? biggrin_prosty.gif Na zdjęciu wygląda okropnie, bo zgięcie blachy sprawia że wydaje się bardziej krzywy niż jest (a jest krzywy jak diabli, tylko nie chce mi sie już go dalej piłować) XD

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft i sok jabłkowy ( ;) ) na miejscu, nic tylko grać :D

Ja natomiast już złożyłem kompa, po południu wyedytuję posta i wrzucę fotkę albo dwie jak się wszystko przedstawia w środku (spaghetti opanowane w dużym stopniu).

Tak nawiasem mówiąc: o Boziu jaki szybki ten ssd na sata3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie edytuj, dodaj nowego, bo nikt nie zobaczy ;)

A je się wreszcie przełamałem i... rozpakowałem obudowę.

Od paru miesięcy biedaczyna w pudełku siedziała, taka samotna, a ja znalazłem trochę czasu żeby ją ogarnąć, to czemu by nie...

Pierwsza myśl - f*ck, jak ja to na biurko włożę?.

Ale udało się. Szczerze mówiąc, przerażają mnie też kable.

Cała masa kabli. Ale troszkę je ogarnąłem, zamknąłem obudowę i przykręciłem kółeczka (takim kolosem ciężko manewrować w inny sposób).

Jak tak patrzę, to w sumie mogłem wziąć jakąś małą obudowę, typu Obsidian 800D.

Może jeszcze dzisiaj zamówię parę magicznych części, ale na razie mam troszkę inne zmartwienie, a mianowicie internet i przeprowadzka - oczywiście, gdzie połowa moich rzeczy jest, nie wiem (poza tym, że w domu xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...