Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Witam!

Robiłem wiosenne porządki i odkurzałem kompy, więc przy okazji postanowiłem pokazać rezerwowego wiem że potwór to to nie jest? ale ciągnie jeszcze wszystko na HI co prawda nie w full HD ale to nie jest problem bo nawet nie jest podłączony do monitora full HD :P.

Co do zestawu to:

CPU - Intel Quad Q6600 @3,4GHz

(spoczynek ~35 stopni a stres max 50 wiec mimo że buda ciasna to wiatraki robią w niej dobre tornado),

GPU ? GeForce GTX 460 Zotac AMP,

RAM Kingstone 4GB DDR3 1600Mhz,

Mobo ? Asus P5P43TD/USB3

(żałuje że nie mam fotek jak w środku było jeszcze wszystko na innej płycie i z innymi grafami ehhh? Kiedyś siedział tam Asus StrikerExtream ehhh leży gdzieś w szafce uwalony, do tego SLI z 2x GTS8800 512RAM [te ostatnie ofc]. Dopiero ciasno było w środku :). )

A więc wygląda to tak:

52977865.jpg

46341364.jpg

61004116.jpg

34041615.jpg

62837453.jpg

Układ kabli w realu wygląda zdecydowanie lepiej niż na foto, nie jest to mistrzostwo świata ale nie zaburza przepływu powietrza.

Edytowano przez Gregorr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój Złomek (Ulepszę go w przyszłym roku to będzie Terminator):

AMD Athlon 64 x2 5200+

GIGABYTE GA-M68M-S2P

GAINWARD GTX 260 192SP

GOODRAM 2 GB DDR2 800MHz

StabilityPower 500W

SuperWritemaster 52x

Dyski:

WesternDigital 160GB SATA

Maxtor 40GB IDE (Stary, ale jary!)

To wszystko zapakowane w eeee..... obudowę? (jest porysowana trochę Powód: Koledzy....)

Zresztą, zobaczcie sami :)

http://iv.pl/images/34683520867531806144.jpg

http://iv.pl/images/63990335303407564669.jpg

Proszę nie wstawiać bezpośrednio tak dużych zdjęć. ~y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michi

Czyli nie wziąłeś Syfera xD

BTW, ja zdjęć budy nie wstawię jeszcze długo - dostępność 1-3 dni (czyt. nie mamy, zamówimy u producenta, kiedy się nam będzie opłacało) :wallbash:

Miałem nadzieję, że jednak od razu sprowadzą... ale przez 5 dni roboczych, nic się nie działo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że Fractal pokpił sprawę filtrów przeciwkurzowych w Core 3000 trzeba było wykombinować coś samemu (bo kasy aktualnie brak). Ukradłem matce rajstopy:E Enermaxa przełożyłem z przodu na dół, żeby nawiewał na GPU i nie był blokowany tym gąbkowym filtrem co jest na froncie. Teraz ma dużo delikatniejszego przyjaciela:D

Całość:

n688zr.jpg

Bohater zamieszania:

5p1yfl.jpg

To nie ma wyglądać, bo i tak od dołu kompa nikt nie ogląda. Ma działać a kurz zbiera bardzo dobrze. Polecam!

PS.

Sorry za marne zdjęcia;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis jest genialny, też dopiero dzisiaj go zobaczyłem:D

Kojarzysz ten wlot powietrza na lewej ściance (patrząc od frontu)? Do dzisiaj stawiałem budę tą ścianką do szafki, żeby wciągał mniej kurzy tą dziurą. A dzisiaj po prostu zamieniłem ścianki! I teraz ten otwór jest w okolicach backplate procka, żeby się blaszka za bardzo nie nagrzała :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...