Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

tez sprawdzilem demko, gralem przez chwile... i mam pewien problem... wogole nie widac u mnie broni, a przeciwnicy co chwila pojawiaja sie i znikaja...

Masz najnowsze sterowniki i DirectX? W przypadku problemów z grafą w jakiejkolwiek grze to pomaga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz najnowsze sterowniki i DirectX? W przypadku problemów z grafą w jakiejkolwiek grze to pomaga :)

No coz. DirectX raczej mam, bo z jakas tam gra sie instalowal, ale z tymi sterownikami bedzie gorzej... jak juz cos sciagne i nie zadziala, to dam znac... dzieki! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mutant z Krainy OZ

weos---> A jaką masz kartę grafiki? Ja na radku 9000 pro mialem ten sam problem, ale po ściągnięciu catalystów 4.3 zniknął i gra pięknie działa.

Sama gierka jest super, ale nie będę opisywał tego co o niej myślę, bo w tym temacie chyba już wszystko było o demku powiedziane;) Czekam do 20.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ojojoj, źle się dzieje. :( Na zachodzie Painkiller miał już swoją premierę i osoby, które w niego grały mówią o wielu błędach. Można przymknąć oko na małe bugi, ale bardzo denerwują błędy i braki w multiplayerze. Przede wszystkim kod sieciowy jest bardzo powolny, brakuje też wielu elementów, które po prostu powinny być, a których nie ma (np. mała liczba mapek multi). Ogólnie wygląda na to, że multiplayer został zrobiony w pośpiechu i tak jakby na doczepkę. A miało być tak pięknie. :( Oby chociaż część błędów została usunięta do czasu polskiej premiery. [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już nie wiem. Czy to jest jakaś tendencja w Polsce. Wszystko pięknie i ślicznie, tylko zawsze jakiś mankament na koniec... Polska premiera już wkrótce. Może na płycie dorzucą jakiegos patcha, bo przecież (skoro to prawda co tam piszą) tak pozostać nie może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ile mapek wyjdzie do Painkillera to sie w głowie nie mieści..A że kod sieciowy jest bardzo powolny..Może oni mają słabe łącza :lol:

Zobaczymy po premierze..Kurde, mogliśmy sie na jesieni zgłosić do testowania Bety Multiplayera, to wtedy multi byłby cud miód cukiereczek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z "people can fly" brać się za robienie patchy. Nie wolno zmarnować TAAAAAKIEJ gry.

PS. Counter strike też dopiero za którymś tam patchem stał się tym czym jest, więc spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie. Na gamespot.com tak ładnie jest napisane o Painkillerze - Today's Game #1 :D wow... Faktycznie gierka ma tak ogromny potencjał, że szkoda by go zmarnować. Chociaż nie brak tam także komentarzy typu: "WORST GAME OF THE YEAR!!!" - heh pewno komuś bardzo skacze i się zestresował :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kodu sieciowego najbardziej mi się podobał ten z Red Faction. Był to chyba jedyny FPS sieciowy w którym da się fragować dość wygodnie przy sporych pingach (nawet 300ms.). Zdaje się że tajemnica tkwiła w zaliczniu trafień na twoim kompie a nie na serwerze tj.np.strafe'ując jak celownik miałeś na kolesiu i strzeliłeś to trafiałeś w kolesia a nie gdzieś obok. Jedyną wadą był brak punkbustera.

Jak na Polskie warunki Painkiller powinien mieć podobny, bo z pingami ci u nas kiepsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

A ja juz Painkillera mam i ukazal sie w kioskach jednak 16.IV.2004

Ale Powiem ze Warto tą gre miec i Super Jest Multiiiiii Chociaz Pingi byly 1000 and more to znalazlo sie pare serverow z pingami 100 :D

Ide dalej grac w to (S)CUD-o :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już mam od soboty :) W SP mało przeszedłem, ale multi jest poprostu rewelacyjny :D (oczywiście, jeżeli sie trafi na dobry serwer...Z tego co widziałem SP też jest wypas(mój brat jużp przeszedł)..Grafika jest świetna i chodzi płynnie z AA 4x!! Naprawde niewiem dlaczego ta gra jest za 20zł :) bo szczeże to ja wole pograć w PK niż w FarCry :wink:

Któryś już raz zwracam Ci uwagę byś nie mówił o piratach (bo jak myślę nie porównujesz full PK do dema FarCry). Skończy się to tak że dostaniesz ostrzeżenie. :evil: - RoZy

A ja poraz kolejny pytam się Ciebie o co Ci chodzi ? :evil: Myślisz, że Painkillera bym pirata ściągnął ? Prosze bardzo Panie Moderatorze wejść na www.dobragra.pl i zobaczyć od kiedy PK jest w kioskach, a dopiero później oskarżać mnie o piractwo :evil: :evil: Jeżeli tam nic nie ma, to wejdź na www.peoplecanfly.com/board i tam napewno będzie pisało, że gra jest w kioskach od 16 KWIETNIA, chociaż u mnie i tak był 17.04 czyli w sobote :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, także mam już Painkillera - konkretnie od wczoraj. Przeszedłem już dwa akty z pięciu, shit, za szybko mi się ta gra skończy, muszę przystopować ;)

Produkcja panów z People Can Fly jest iście genialna, ta fizyka, ta grafika, szczegółowość tekstur, dynamiczna muzyka, dobrze zaprojektowane bronie, ta miodność... są po prostu nie do opisania :) O ile nie jestem fanem fpp o tyle Painkillera polecam każdemu (nie mówiąc już o tym że to tylko dwie dychy - wspierajmy polski przemysł i kupujmy oryginały! ;P ). Jedna rzecz mnie tylko rozśmieszyła: gra jest polska, a polonizacja jest... kinowa! Świat staje na głowie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Ej no co jest :?: Czy ja jestem niedoimformowany czy painkiller wyszedl w Polsce i kosztuje 20 zyli :wink: .Cos tu chyba nie gra 8) .Na forum antypirackiego czasopisma takie posty?

Do moderatora>RoZy, wojtek ma podobno full z USA.

Ooooooooj sorki okazalo sie ze PK zeczywiscie kosztuje 20 zł.Ja chyba snie...TAKA GRA :!:Mam nadzieje ze mi pojdzie bo wymagania są nie male :cry: .Ale wypas :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też już grałem. Gra jest naprawdę eXtra. Może broni troszeczkę za mało, ale i tak to się nie liczy, bo klimat powala. Fizyka gry i postaci też dobra. Fajnie jest zobaczyć potwora który odlatuje na 25 metrów po dostaniu strzału z "obrzyna" :lol: . Poza tym jeszcze podobał mi się filmik we wstępie, tajemniczy troszkę dobrze zrobiony wizualnie. Fajny też ten powiernik Boga który rozmawia z Danielem, swoją drogą wygląda jak powiernik szatana :lol:

Ogólnie chyba tym razem POLSKA GÓRĄ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera naprawdę swietna. Od soboty moje zycie dzieli się tylko na singleplayer i multiplayer :wink:

Ale wydanie.... Lepiej nie wspominać. Nie dosć, że nie ma pudelka porządnego (że o instrukcji czy opakowaniu na płyty nie wspomne...), to jeszcze filmy sa tak złej jakości, że nie idzie ich ogladać. Nie ma co, Dobra Gra spieprzyła sprawę. Ja bym mogl chętnie zapłacic nawet 10 zł więcej, byleby wydanie przypominało chociażby to z Extra gry....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka gra za 20 zł to jest naprawdę coś godnego podziwu... Oczywiście zaopatrzyłem się oryginał i tak jak reszta tutaj twierdzę, że gierka jest na pewno nieprzeciętna, a do tego po prostu świetnie działa - czego chcieć więcej... Heh co do filmiku początkowego to muszę powiedzieć, że akcja potoczyła się baaardzo szybko... Hop siup i już gramy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zaopatrze w orygnial, jak dostane fundusze ;D ale kto wie, moze nastapi to juz dzisiaj - jade oddac monitor do gwaracji, wiec moze przy okazji cos z tego bede mial.... ale cena 20 zl od pewnego czasu mnie dziwila... jak tak swietnie wykonana gra moze byc sprzedawana po takiej cenie? tozto nie idzie ze soba w parze! :) eh,gdyby jeszcze wyszedl w takiej cenie HL2... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może producent zobaczy, że dużo ludzi kupi tą gierkę (mam nadzieję) i zobaczy, że się opłaca robić dobre gierki po niskiej cenie... oczywiście gierka musi być dobra, co zostanie udowodnione demem... Oby tak dalej - a zresztą trzeba chronić swój rynek - amerykańce płacą za gierkę chyba ponad 30$ hehehe... Dobrze im tak :D

Tylko żeby z HL2 takich numerów nie robili. Najlepiej jakby się ukazał za np. 50 zł :D - taaa... sfera marzeń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

A ja niestety dzisiaj nie moge do kiosku nawet wyjsc :cry: .Ale jutro od razu po szkole robie wycieczke krajoznawczą po wszystkich kioskach :D .Mam nadzieje ze dlugo biegac nie będe musial i szybko znajdę :) . A pod względem wydajnosciowym(chodzi o to czy na średnim sprzęcie mozna pograc) jak Painkiller sie spisuję :?: Chcialbym wiedziec zeby nie byc niemile rozczarowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć chodzi trochę gorzej, niż demo, ale ja szczerze mówiąc nie odczułem takiego czegoś... Parę stron wcześniej było chyba pisane coś o wymaganiach... No ja tam stwierdzam, że jak na taką grafę to są one małe... Na pewno styknie coś koło radeona 9200...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Do moderatora>RoZy, wojtek ma podobno full z USA.

:

Pomyliło Ci się z FarCry'em

Rozy, przeczytaj update w moim poście.. :evil:

Ale RoZy'emu chodzilo o to ze masz pirata ale nie Painkillera tylko FarCry.Przynajmniej tak wywnoiskowalem z tego co przeczytalem :) .Widocznie Pan Moderator nie odwiedza forum komentarzy o FarCry. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja PAINKILLERA mam od soboty w 1 dzień przeszedłem pierwszy akt, gra wypas największe wrażenie wywarł na mnie havok, graficzka też wypasik,

lecz czuje pewien niedosyt że to tylko krwawa rzeźnia, ale jak dla mnie to 9+ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...