Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasukeU2131

X360 - temat ogólny o grach

Polecane posty

będę miał Bad Company 2

BC2 - obecnie najlepszy dostępny na konsolach shooter online. Zabawy wystarczy ci do jesieni, a wtedy wybierzesz BF3 albo trzecie Gearsy. ;) Możesz w sumie spróbować też dwie wcześniejsze części Gearsów. Nie każdemu odpowiada taki typ multi, ale jeśli już ktoś się wciągnie to wsiąka na długie godziny. Możesz pooszczędzać i zainteresować się premierą Crysis 2. Wydaje się mieć ciekawe multi z różnymi bajerami oferowanymi przez nanosuit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się musze pochwalić co ostatnio udało mi się kupić ;) . Kupiłem Red Dead Redemption + Undead Nightmare , Shifta , Battlefielda bad comapny 2 + vietnam + vip + jeszcze jakiś jeden dodatek co daje dodatkowe bronie i mapy za smieszną kwote 45 zł :) . Co prawda w wersji elektronicznej , ale to i tak smieszna cena za taki komplet gier . Oczywiście wszystkie gry legalne :) .

I mam jeszcze pytanie . Jak sprawdzić w ,,grach na rządanie"na xbox live w jakiej wersji językowej jest gra ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pytanko. Da radę pograć w 4 osoby na 1 konsoli w Gears Of War 2 w trybie horda ? Jestem ciekaw, bo czasami jak się znajomi schodzą to fajno by było pookładać paru szarańczaków ze swoją ekipą. Jak nie to może wy coś polecicie do gry na 4 osoby i powiecie czy warto wydawać kasę na 2 dodatkowe pady :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4 pady to na pewno Halo 3 (i zapewne ODST, Reach - ale nie grałem, nie wiem). Czy warto? Jeśli masz kumpli to jak najbardziej - nie ma to jak gra z namacalnym przeciwnikiem obok siebie, którego możesz na bieżąco szturchać i cięcie ripostować po udanej akcji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiejś bijatyki :-) skłaniam się ku boksowi ale nie mam funduszy na Fight night champion więc zastanawiam się nad Fight night round 4. czy ta część serii dużo odstaje od najnowszej i czy opłaca się ją kupić? dodam jeszcze że jestem początkującym graczem na xbox-ie :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z AC2 na x360 , steruje się lepiej niż na pc,dla mnie to tragedia była i jeszcze te połączenie z internetem.

Niedawno kupiłem i jestem bardzo zadowolony, ze sterowaina. Nie trzeba połączenia z internetem (xbox live), do grania w tę grę, a w taki bląd wprowadzili mnie koledzy i dlatego kupiłem ją tak późno. Kupuj, nie pożałujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiejś bijatyki :-) skłaniam się ku boksowi ale nie mam funduszy na Fight night champion więc zastanawiam się nad Fight night round 4. czy ta część serii dużo odstaje od najnowszej i czy opłaca się ją kupić? dodam jeszcze że jestem początkującym graczem na xbox-ie :-)

W sumie gry bokserskie to nie są czyste bijatyki. Nie znajdziesz tu wyszukanych kombosów i bezpardonowego naparzania. To specyficzny rodzaj gier, który trzeba samemu wypróbować, aby się przekonać czy ten typ gameplayu nam odpowiada. FNR 4 to w zasadzie gra nie tak dużo gorsza od FNCh. Champion to tak naprawdę FNR 4.5 z wieloma udoskonaleniami. Mimo wszystko cena gra na korzyść FNR4, więc to rozsądna opcja na wypróbowanie boksu.

Prawdziwe bijatyki to '(Super) Street Fighter IV', 'Tekken 6', 'Marvel vs Capcom 3', czy nadchodzący wielkimi krokami 'Mortal Kombat', którego serdecznie polecam jako fanatyk serii ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat FNR wszystkie części mogę polecić nawet tym co nie oglądają boksu na co dzień i nie interesują się tym sportem tak bardzo. Czemu? Klimat, grafika i wirtualne szachy w postaci trzymania gardy, pracy nóg i inne :wub:

Masz 2 pady i kilku kumpli? Bieraj FNR i bawi się do upadłego bo w multi ma taką samą grywalność jak Tekeny i inne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ceny gier traktujących o MMA znacząco spadły, więc zacząłem zastanawiać się nad kupnem jednej z nich. W grę wchodzą oczywiście EA Sports MMA i najnowsze UFC. Wiem, że sport to u nas niezbyt popularny (a szkoda...), więc i graczy jak na lekarstwo, ale czy znajdzie się jakiś dobry człowiek, który miał styczność z obiema produkcjami? Jakie są wady/ zalety każdej z nich? Która jest w ogólnym rozrachunku lepsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawego, w miarę realistycznego FPSa (czyli Bulletstorm odpada) o fajnym singlu i wciągającym multi,z możliwością prowadzenia pojazdów,rozwijania swojej postaci (odblokowywanie nowej broni itd.) i przede wszystkim - dużą ilością graczy.

Myślałem nad Bad Company 2,ale nie wiem jak jest z multi na Xboxie. Ewentualnie Black Ops lub inny CoD.A jakie są Wasze opinie ?

BTW. Mam wreszcie neta na konsoli. I nie potrzeba wcale routera. Modem USB podpięty do kompa, z kompa kabel ethernet do konsoli, i na kompie robimy połączenie mostkowe. Zrobione !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie być realistyczny? Bo poza tym Borderlands świetnie pasuje do Twych wymagań. Bardzo ciekawy tryb single player, kupa zabawy w multi, ciekawy rozwój postaci i GAZYLIONY broni. Sama kampania trwa całkiem sporo, a DLC dodają jej jeszcze z kilka godzin (mi podstawka zajęła 30h na first playthrough). Polecam.

Niestety innych shooterów w tym stylu nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w Borderlands multi opiera się na wspólnym przechodzeniu kampanii, z ewentualnymi krótkimi potyczkami na arenie. Nie wiem czy DLC coś zmieniają w tej kwestii.

O język nie masz się co martwić, w grze jest naprawdę mało statystyk. A jeśli opisy zadań będą sprawiały Ci problemy to przecież zawsze jest kompas. :')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawego, w miarę realistycznego FPSa (czyli Bulletstorm odpada) o fajnym singlu i wciągającym multi,z możliwością prowadzenia pojazdów,rozwijania swojej postaci (odblokowywanie nowej broni itd.) i przede wszystkim - dużą ilością graczy.

Myślałem nad Bad Company 2,ale nie wiem jak jest z multi na Xboxie. Ewentualnie Black Ops lub inny CoD.A jakie są Wasze opinie ?

BTW. Mam wreszcie neta na konsoli. I nie potrzeba wcale routera. Modem USB podpięty do kompa, z kompa kabel ethernet do konsoli, i na kompie robimy połączenie mostkowe. Zrobione !

Ja mam Bad Company 2 i multi rządzi :> Nie wiem czego się obawiasz. Wystarczy, że znajdziesz jedną osobę, która gra w bc2 i od razu masz z 50 osób do gry ^^. Zawsze jak wbijam, to mam pare grup grających w bc2 i jest się do kogo podłaczyć. Granie samemu może być frustrujące, bo niektórzy nie patrzą, że np. nie masz amunicji, lub że Ci się czołg kopci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...