Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasukeU2131

X360 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Skoro masz FM3 to dla mnie odpowiedź jest oczywista, ja osobiście ręczę za jakość BC, bo u brata na X'ie grałem. A Halo możesz sobie odpuścić(nigdy mnie nie ciągnęło do tego uniewrsum, goście w kolorowych zbrojach, strzelają z kolorowych blasterków do kolorowych kosmitów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 70 zł możesz kupić praktycznie każdą grę, o ile respektujesz używki w idealnym stanie. Jedynie absolutne nowości nie schodzą poniżej 120 zł.

Wybór gier na iXa jest niezmiernie szeroki, zatem ciężko cokolwiek polecić.

Poruszono tutaj temat Forzy Motorsport 2. Ja mimo tego, że swoją przygodę z iXem zacząłem wraz z Forzą 3 tego lata zaopatrzyłem się w Forzę 2 i stwierdzam, że warto. Więcej w poście, który popełniłem w wątku o serii Forza Motorsport.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale np. taki Falloucik 3 za 40 zł + przesyłka ?

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=762

Ja za tyle zamówiłem i uważam, że był to naprawdę dobry wybór.

Gra fajna, starczy na długo.. Za tą cenę warto, warto.

(No , chyba że lubisz RPG to Fable 2 - ale... myślę, że jak masz wydać do 70 dych na Fable, to lepiej weź tego Fallouta, bo Fable i łatwe, i krótkie,i na pewno za długo w nie pograsz, oczywiście taka jest moja opinia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake ;]? Właśnie przeszedłem i mogę sprzedać spokojnie poniżej 100zł, stan praktycznie jak nowa.

A na allegro wynajdziesz nówki praktycznie każdej gry której premiera odbyła się przed początkiem-środkiem 2009 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...