Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasukeU2131

X360 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Hej. Chcę sobie kupić jakąś nową grę na X360. Myślałem o :

-Tekken 6

-Street Fighter 4

-Mortal Kombat

-Red Dead Redemption

-GTA IV

Każdą z nich powinienem dostać do 60 zł (no, może oprócz Mortala) i nie wiem jak się zdecydować. Z tych bijatyk które wymieniłem - która jest najlepsza ? Jeśli Street Fighter 4 , to która edycja ? Bo jest zwykła, Super Street Fighter 4 i Super Street Fighter 4 Arcade Edition. Do wyboru jest jeszcze RDR i GTA IV , z którymi jest ten problem, że są po angielsku. O ile w bijatyce nie ma z tym problemu, to w takich grach powinno się rozumieć o co chodzi, szczególnie że w GTA pewnie jest używany slangowy język. A Wy co byście wybrali ? Oczywiście możecie wymieniać własne propozycje (ale w miarę sensownie cenowo, do wydania mam 6 dych :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez Ciebie naparzanek Mortal jest imho najlepszy, po nim uplasowałbym Tekkena. Niestety, Mortala za 60zł w chwili obecnej nie wynajdziesz.

Problemu z angielskim w GTA IV i RDR być nie powinno - można przecież włączyć napisy, które sporo w zrozumieniu dialogów pomagają.

Nigdy człowiek nie nauczy się języka, jeśli będzie go omijał jak najszerszym łukiem. Bez obaw.

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma sandboxami, wskazałbym RDR. Świeższy, inny klimacik i ciekawa historia. Choć jeśli jeszcze z GTA IV styczności nie miałeś, to najwyższy czas nadrobić zaległości.

Ze wszystkich gier poleciłbym Tekkena, jeśli grasz sporo ze znajomymi, a RDR bardziej do singla. Twój wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z angielskiego jestem właśnie bardzo dobry, większość czasów opanowane, słownictwo, dosyć płynnie mówię , ale wiesz , w grach to jednak mówi się o wiele szybciej i jest sporo nieużywanych za często słówek. Czyli generalnie MK odpada , zostaje wybór sandbox a bijatyka. Pewnie ten Tekken czy SFIV szybko mi się znudzą, bo grałbym głównie z konsolą, a przecież ileż można tak bez żadnego zamysłu prać kogoś po mordzie , więc chyba wybiorę GTA IV albo RDR . Na ile mniej więcej godzin te gry starczą (mowa oczywiście o singlu) ?

EDIT : Do głowy jeszcze przyszedł Borderlands.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA na ok. 20, RDR na co najmniej 30. Mówię o przejściu większości aczików, nie samego trybu fabularnego.

Skoro w miarę płynnie mówisz po ang. to żadnego problemu z sandboxami od Rockstara mieć nie będziesz. Although my english is not so good, i understand more or less 90-95 percent of subtitles in those games :)

Borderlands - nie grałem. Ale ponoć naprawdę dobry. Najlepiej od razu w edycji GOTY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA na ok. 20, RDR na co najmniej 30.

Chyba na odwrót. GTA IV ma o kilkanaście misji dłuższą kampanię, dodatkowe rzeczy do roboty też imho są bardziej czasochłonne... Heh, mi sama kampania zajęła niemal 30h, podczas gdy w RDR napisy końcowe ujrzałem zanim pękło 20h.

No i RDR za 60 zł to dalej niezła gratka by była widzę, na Allegro "kup teraz" zaczynają się od 80 zł + 10 zł za przesyłkę. A GTA IV da się spokojnie dostać w granicach 6 dych.

Co do Borderlands, to zależy w dużym stopniu od tego, czy lubi się multi i ma Golda - gra (podobno) nabiera wiatru w skrzydła przy co-opie. W singla trochę grałem i przyjemna strzelanka, ale bez szału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że z dwójki RDR i GTA IV lepiej jest kupić tą drugą pozycję. Ale te ceny teraz są -.- Niedawno chodziły nowe GTA IV po 50 zł z tego co pamiętam, a teraz wszystko ~80 zł. Niby starczy, bo budżet wzrósł do setki , ale i tak... Albo kupię używaną, to na pewno dorwę sporo taniej.

BTW. Znalazłem używanego , ale w idealnym stanie Assassin's Creed (jedynkę) za 32 zeta. Warto ? Czy lepiej GTA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skomi7

Wybrałbym GTA po ukończniu gry jest jeszcze masa roboty i zabawy,a możesz ją dostać nawet za 35-40zł oczywiście używke,okazję się zdarzają.

A mam pytanie też na temat zakupu gry na Xboxa 360,czy warto kupić za 50zł grę Battlefield Bad company 2 pl w bardzo dobrym stanie??dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Borderlands, to zależy w dużym stopniu od tego, czy lubi się multi i ma Golda - gra (podobno) nabiera wiatru w skrzydła przy co-opie. W singla trochę grałem i przyjemna strzelanka, ale bez szału.

Borderlands to fantastyczna gra, która świetnie spisuje się zarówno w singlu, jak i co-opie. Imo, nie ma szans żeby się znudziła - bardzo szeroki asortyment przeróżnych broni, sporo ciekawych zdolności dla każdej klasy i mnóstwo zróżnicowanych wrogów, a co najważniejsze - długa rozgrywka. Borderlands ze wszystkimi DLC spokojnie starczy na około 30 godzin jednego playthrough jak nie więcej, a do tego dochodzi świetny co-op (również na split-screenie), który sprawia, że gra starczy na jeszcze dłużej. Polecam, naprawdę polecam.

Znalazłem używanego , ale w idealnym stanie Assassin's Creed (jedynkę) za 32 zeta. Warto ? Czy lepiej GTA ?

Wolałbym GTA. Assassin's Creed staje się dość schematyczny i mimo fantastycznego klimatu nie jest to jakaś szczególnie udana czy zróżnicowana gra. GTA IV jest bardzo spójnym, bogatym i długim tytułem, w sumie to warto go kupić go za każdą cenę. Z AC polecałbym bardziej dwójkę, chociaż jakimś wielkim fanem nie jestem.

Z tych bijatyk które wymieniłem - która jest najlepsza ? Jeśli Street Fighter 4 , to która edycja ? Bo jest zwykła, Super Street Fighter 4 i Super Street Fighter 4 Arcade Edition

Tak abstrahując, z bijatyk polecam Dead or Alive 4 - z tego co się orientuję to jest teraz bardzo tanie, a pod względem dynamizmu ciężko je czymkolwiek przebić. Zachęcam do obejrzenia kilku gameplayów i zastanowienia się nad zakupem. ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniałbym się raczej ku complete edition, zawarte w tym wydaniu dwa dodatki zwiększą czas zabawy nawet dwukrotnie. Świetnej zabawy, bo DLC też są bardzo zróżnicowane i interesujące fabularnie (moim zdaniem zwłaszcza TBoGT). ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chcę sobie kupić jakąś nową grę na X360. Myślałem o :

-Tekken 6

-Street Fighter 4

-Mortal Kombat

-Red Dead Redemption

-GTA IV

Budżet do stówki, zatem stać Cię na wszystkie wymienione pozycje, bo i nowe Mortale znajdziesz za tą cenę, ale musisz być cierpliwy.

Co lepsze? To zależy, czy jesteś growym samotnikiem, czy może wiele grasz po sieci, ze znajomymi. Jeśli grasz sam to odrzuć bijatyki (tutaj polecam przede wszystkim MK, a jeśli budżet nie pozwoli to Tekkena) i kup sobie najpierw jedną z fabularyzowanych gier akcji od Rockstara. Ja mimo wszystko polecam RDR - gra jest kapitalna, jedna z najlepszych w 2010 roku, starcza na naprawdę długo, jest dopracowana technicznie i ma świetny klimat, fabułę, dobrze nakreślone postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, w jakim regionie masz zarejestrowany profil. Na PL Live nie ma praktycznie nic ciekawego, w dodatku wszelkie dema wychodzą zwykle później, ehh, ogólnie nie polecam. Tu masz listę teoretycznie dostępnego stuffu - link. Na PL live znalazłem swego czasu może 1/10 rzeczy z tej listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie.

Poszukuję gierki na X360 w stylu Uncharted z PS3. Tak wiem, że coś takiego na "ksboksie" to niemożliwość jest. :P Jednak chodzi mi o jakąś trzyosobówkę z elementami zręcznościowymi, podobnym modelem strzelania, systemem osłon itp. Odpadają "Gearsy"czy Tomb Raider. Pewnie i tak pytam o niemożliwe ale może się mylę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Alana Wake'a' moża podciągnąć do tego opisu na siłę, chociaż naprawdę ciężko znaleźć grę utrzymaną w podobnym klimacie i konwencji do 'Uncharted'. Dodałbym jeszcze 'Red Dead Redemption', ale w dzieło Rockstara grał już pewnie każdy po 20 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w RDR nie grałem, mimo, że dostałem tą grę za free z konkursu, kiedyś tam. Po prostu nie lubię produkcji od R*, nie wiem czemu wszyscy się tym tak jarają. Wracając do tematu o grę z elementami platformowymi i strzelania, hmmm.... Jest Halo, ale to fps, AC jest fajne, ale mało tam strzelania. Może Turok? Proponuję posprawdzać dema z XBL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Dives, osoba, która nieodłącznie mi się kojarzy z zagraniem w mnóstwo gier na X360, a nie grałeś w RDR? No cóż, są różne gusta... Mi RDR się bardzo podoba i swoją podjarkę nie uważam za wynik nadmiernego hype'u, a logiczne przełożenie swoich immersyjnych wrażeń z gry na opinie podsumowujące ubiegły rok jak i całą historię gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że Uncharted jest faktycznie grą niepowtarzalną jeśli ciężko podać coś podobnego. Sam mogę polecić Vanquish'a. Gra do dostania za grosze, strzelanie naprawdę przyjemne. Gorzej z elementami zręcznościowymi, ale gra należy do pierwszej ligi wśród TPS, więc warto się zapoznać. Do tego bardzo dobrym action & adventure jest Enslaved. Dema obu gier są chyba na Live.

Dzisiaj zainwestowałem w 4200 MSP i po zakupie dwóch DLC do Alana oraz świetnego Bastion zostało mi jeszcze prawie 2000 punktów. Może ktoś polecić fajną, singlową grę Arcade? Lubię platformówki 2D, w Limbo i Outland grałem. Show me what you got. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...