Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasukeU2131

X360 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Tak jak napisała niziołka, jeśli uporałeś się już z połączeniem internetowym to pobierz sobie sporo demek - powinno Ci wystarczyć na jakiś czas.

Na Allegro mimo wszystko jest masa ciekawych aukcji z grami w stanie bdb/ideał i średnio ceny kończą się na 30-50 zł w tytułach starszych niż rok i 50-70 zł z tytułami stosunkowo świeżymi. Zawsze coś znajdziesz.

Jeśli nie zależy Ci na premierówkach to możesz także kupić atrakcyjnie bundle, czyli pełne wersje dołączane gratisowo do konsoli. To taka sama gra tylko w opakowaniu uboższym i mniej atrakcyjnym niż premierówki.

Ostatnio na Allegro natknąłem się także na całkiem atrakcyjne ceny gier ściąganych przez sieć via xbox. Np. taki RDR kosztował o ile dobrze pamiętam 50 zł. Jeśli masz dobre łącze i pojemny dysk to możesz kupować śmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety dysk mam tylko 4gb , a z internettem też się nie uporałem , iwęc chyba nici z demówek. Chyba , że kupię sobie router.

Póki co mam gears of war , ale jak on się skończy to może być kiepsko :( . No zostaje jeszcze pozyczenie sobie gry od kogoś znajomego , ale to nie to samo co posiadanie własnej goerki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Allegro natknąłem się także na całkiem atrakcyjne ceny gier ściąganych przez sieć via xbox. Np. taki RDR kosztował o ile dobrze pamiętam 50 zł. Jeśli masz dobre łącze i pojemny dysk to możesz kupować śmiało.

Też się na to natknąłem, ale mają te konta pewną wadę ... prawdopodobieństwo iż nagle to konto zniknie jest ogrooooomne ;) Bądź co bądź ty dostajesz tylko pasy do niego a jak sprzedawcy się zachce je zabrać to ma kilka danych więcej niż Ty do jego odzyskania ... Odradzałbym jednak tego typu zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety dysk mam tylko 4gb , a z internettem też się nie uporałem , iwęc chyba nici z demówek. Chyba , że kupię sobie router.

Póki co mam gears of war , ale jak on się skończy to może być kiepsko sad_prosty.gif . No zostaje jeszcze pozyczenie sobie gry od kogoś znajomego , ale to nie to samo co posiadanie własnej goerki tongue_prosty.gif

To serdecznie polecam podłączenie się do xbox live, bo dopóki nie chcesz grać sieciowo jest darmowy, a naprawdę warto pograć choćby w demówki wielu gier.

Jeśli zaś chodzi o posiadanie na własność tylko jednej gry... Jak już pisałam w temacie o achievementach - są o tyle fajne, że wydłużają czas czerpania rozrywki z jednej gry. Sama dopiero zaczęłam grać w Gearsy i wiem, że jeszcze wiele przede mną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wiem , że można długo grać w gearsy bo też sobie przeglądałem osiągniecia i mimo , że jestem na poczatku to już mnie ta gierka niezle wciagnela.

Jednak co do xbox live to chyba sie nie zrozumielismy . Tak jak pisalem wyzej , nie moge podłaczyc internetu do konsoli wiec na razie z liva nici :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytuj! Bardzo fajne zestawienie gier z których obie miałem okazje sprawdzić i przypadły mi do gustu ;) Jak będziesz szukał czegoś na multi to muszę też polecić ... HALO Reach gdyż nawet taka osoba jak ja (antyfan serii Bungie) muszę przyznać, że kupiłem grę i jestem oczarowany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz sobie na moje wcześniejsze wypowiedzi. Tam zawarte jest wszystko, ale specjalnie dla Ciebie:

Ze ścigałek bierz obowiązkowo Forzę 3 (w pakiecie z Alanem Wake - za ponad stówę masz dwie świetne gry startowe, exclusivy na X360), ewentualnie Need For Speed: Shift bądź DiRT 2 - na chwilę obecną to IMO wielka trójca gier samochodowych na tą konsolę.

Poza tym obowiązkowo Red Dead Redemption - gra roku 2010, która dostarczy Ci dużo wrażeń.

Pozostanie Ci ok. 40 złotych jeśli zdecydujesz się na pakiet: Forza 3, Alan Wake, Red Dead Redemption. Za to bierz śmiało Gears of War, bądź zostaw na prowiant do posiedzeń przy trzech powyższych tytułach. Wybór należy do Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś świeżym posiadaczem X'a, proponuję gry w wersjach bundle copy - czyli Alan Wake + FM3, Fable II + Halo 3. Do tego Gears of War (najpierw zalecam obeznanie pierwszej części). Wszystkie je kupisz za ok 250zł (?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, co do Gears of War. Kosztuje ona nówka ok. 50 zł, używki na allegdrogo zaczynają się od 25 zł, a na gametrade nie patrzyłem.

Ale ogólnie, opłaca się to brać tylko dla samego trybu single ? Bo na razie niestety nie mam planów podłączenia konsoli do live'a.

Generalnie nie lubię sytuacji gdy gra oferuje mi 5 godzin gry i to wszystko, więc stąd pytanie o GoW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o GoW, to nie jest to gra do przejścia "na raz". Są specjalne acziki do odblokowania po przejściu jej ponownie i ponownie na wyższych poziomach trudności, które odblokowywane są po ukończeniu gry na "normalu". Przy czym mogę zapewnić, że gra się nie nudzi - sam przy pierwszym podejściu przeszedłem ją dwukrotnie, a po miesiącu usiadłem do najwyższego poziomu trudności (tam niestety wymiękłem ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie opcje zakupu:

1) Masz kartę kredytową i rejestrujesz ją przez xboxa - potem na nią z poziomu konsoli kupujesz abonament. Bardzo wygodne, bo dodałem sobie takową kartę i działa ;)

2) Bardziej opłacalne to zakup kodu na keye.pl albo allegro i wpisanie go z poziomu konsoli - wtedy masz koszt właśnie od 120-150zł za cały rok i jest to opłacalne bo dopiero z netem ta konsola pokazuje pazurki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...