Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasukeU2131

X360 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Widzę lubrowsky, że X360 już wjechał na Twoje salony ^^

Dobrze, że przypomniałeś 'Enslaved'. Spędziłem przy tej grze naprawdę miłe chwile i jest w niej jakiś pierwiastek upodabniający ją do 'Uncharted' - chociażby design świata - ruiny miast porośnięte florą, o widoku TPP i namiastce co-opa nie wspominając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że Uncharted jest faktycznie grą niepowtarzalną jeśli ciężko podać coś podobnego. Sam mogę polecić Vanquish'a. Gra do dostania za grosze, strzelanie naprawdę przyjemne. Gorzej z elementami zręcznościowymi, ale gra należy do pierwszej ligi wśród TPS, więc warto się zapoznać. Do tego bardzo dobrym action & adventure jest Enslaved. Dema obu gier są chyba na Live.

Dzisiaj zainwestowałem w 4200 MSP i po zakupie dwóch DLC do Alana oraz świetnego Bastion zostało mi jeszcze prawie 2000 punktów. Może ktoś polecić fajną, singlową grę Arcade? Lubię platformówki 2D, w Limbo i Outland grałem. Show me what you got. ;p

Polecam N+, gra ma bardzo minimalistyczną grafikę, bardzo dużo zależy w niej od zręczności i umiejętności szybkiego myślenia. Można grać samemu jak i w kilka osób (zarówno przez neta jaki i na jednej konsoli). Na początku jet banalna, natomiast niektóre etapy są prawie nie do przejścia (zwłaszcza w trybie co-op, kiedy to trzeba współpracować, a śmierć nawet jednej osoby często oznacza porażkę całej drużyny). Etapów jest ogromna ilość, sam nigdy jej nie ukończyłem, nawet nie jestem pewien czy się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecę w Plants vs Zombies, nawet jeżeli już grałeś na PC, wersja konsolowa posiada różne dodatki, których nie znajdziemy na kompie (przede wszystkim multi, niestety tylko na jednej konsoli). Drugą grą którą koniecznie trzeba zagrać to Castle Crashers.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plants vs. Zombies jest świetne, sama konwencja jest genialna, a i wykonanie oraz postać "ogrodnika" przekomiczne. Ale to nie platformer, jakiego szuka lubro.

W N+ grałem natomiast na PSP i również mogę polecić. Skacze się bardzo przyjemnie, choć może w tym gatunku lepsze byłoby Super Meat Boy? Obie gry są bardzo grywalne i godne polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo jest teraz promocja na gry z serii classics* i ja kupiłem Fable 2 i Crackdown zapłaciłem w sumie 90 zl i czy to się w ogóle opłacało ?

* promocja polega na tym, że kupujesz jedną grę** z serii classics, a 2 jest 50 % taniej

** - lista gier, które są w promocji : http://www.xbox.com/pl-PL/Najlepsze-gry-najlepsze-ceny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro za nówki zapłaciłbyś w granicach 75zł z wliczonymi już kosztami wysyłki, także nieźle. Z drugiej strony - gdyby poszperać troszkę i poczekać, to używki można by kupić za ok. 50zł.

@Down

Tak, przeczytałem uważnie. Tylko w przypadku używek mógłbyś sporo zaoszczędzić, w porównaniu do nowych gier zrobiłeś całkiem niezły "deal"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna promocja, choć rzecz jasna byłoby lepiej, gdyby było to coś w rodzaju ''2 za 1''. Ale tytuły są całkiem świeże (Fable 3 i Reach weszły do Classics dość szybko), więc i tak jest przyjemnie. Sam zamówiłem obie części Fable. W trójkę nie grałem jeszcze, a dwójkę z przyjemnością sobie odświeżę.

@down

Zamówiłem na muve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że w zestawieniu wymieniłeś tylko BC1, ale dlaczego nie chcesz zaznajomić się z "dwójką"?

A żeby mieć inne auta w Crackdown to podejrzewam, że trzeba mieć konsolę przerobioną tzw. Jtag'iem. Umożliwia to piracenie wzbogacone o możliwość wrzucania DLC, ale nie zagłębiajmy się zbytnio w temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki co trzeba zrobic żeby mieć takie auta w grze crack down - http://www.miastogier.pl/video,x360,6462.html

Pomaga levelowanie zdolności kierowania pojazdami. Przy maksymalnych statystykach samochody agencji, zamieniają się w takie cacka, jak w wyżej zaprezentowanym filmiku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...