Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasukeU2131

X360 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Powiem Ci, że akurat pana Alana mam i nie przypadł mi do gustu.

Używki mogę kupić tylko , kiedy je widzę na własne oczy itd, mogę zobaczyć jak porysowana jest płyta itd. Bo przez neta to wyślą mi dziadostwo jakieś porysowane , powiem że towar się nie zgadza, bo płytka miała być w stanie bardzo dobrym, a sprzedawcy to obchodzić już nie będzie, ani kasy nie zwróci ani nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO głupota, tyle ludzi kupuje i jakoś nikt nie narzeka. Sam kupuję używki i ani razu nie zostałem przez nikogo oszukany. Kupowanie nówek to strata kasy. A jeżeli nawet ktoś Cię oszuka to jak kupujesz przez Allegro to Sprzedawca nie będzie bezkarny, bo dajesz sprawę do Allegro i gość jest ścigany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.W sumie , to może i prawda :P

BTW, czy stronka Gametrade jest dobra ;p ?

Bo kiedyś ktoś na Forum Actionum pisał , na blogu bodajże , że oszukali go czy cuś.

A właśnie na tej stronie gość sprzedaje GTA za 5 dych, i jest on z tego miasta co ja , więc nawet nie musiałbym się bawić w wysyłki itd. :D

2.No, ale kontynuując , polećcie mi coś ciekawego do tej stówki , jak chcecie, podawajcie używki, ale nie wiadomo czy do świąt ta osoba jeszcze grę będzie miała (bo już chce się w miarę zdecydować, o co poproszę - na razie calakuję Fallouta ;p ). Jeno nie mówcie o ani wyścigach( za szybko się nudzą , i nie oferują jako takiej fabuły itd.) ani sportowych ( bo przy takiej fifie nie spędzę za dużo czasu) , wliczając w to bijatyki , ileż przecież można tłuc to samo w Tekkenie :P

Najlepiej, gdyby to był jakiś fajny erpeg , bo niestety na razie live'a nie mam, więc odpada kupno np. CoD , który oferuje głównie multi. A erpegi, jak to erpegi, wystarczają na sporo czasu , bo o taką grę mi chodzi . Nie mam zamiaru kupić jakiegoś MoHa, i przejść go w 6 h a potem nie mieć co robić :)

3.A właśnie, co do multi . A jak mam modem neostrady ( o takie coś to mogę go po prostu podłączyć zamiast do kompa, to do "czystaszejdziesiątki" i będzie śmigać ? Czy koniecznie muszę się bawić w kupowanie karty sieciowej do kompa, żeby działał livebox , a potem łączyć ethernetem liveboxa z konsolą ? Wolałbym pierwsze rozwiązanie, bo szybsze i tańsze (bo taka karta, to chyba kosztuje z 5 dych conajmniej , prawda ? ) .

4.A przy okazji, lubicie odsprzedawać gry ;p ? Ja mam dopiero 5 tytułów, ale nie wiem czy warto je sprzedawać. Lubię powiększać swoją kolekcję :P

A wiecie co ? Ponumeruję części posta, cobyście nie mieli problemów z zgodzeniem się lub nie, z doradzeniem lub odpowiedzią itd. :P Chyba pobiłem swój osobisty rekord długości posta ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak używki to wszystko poza najgorętszymi nowościami do stówy dorwiesz. Red Dead Redemption, Mafia II, Halo Reach, Enslaved: Odyssey to the West, Castlevania: Lords of Shadow - do wyboru, do koloru. Co prawda bez RPGów, ale RDR i Castlevania zapewniają 20+ h rozrywki, więc wcale nieźle.

Plus, może Final Fantasy XIII? Toto na pewno jest długie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDR też poniżej 100zł jest praktycznie nie do wyrwania, zwykle za 80-90zł chodzą same płytki z grą (bez pudełka i instrukcji), w dodatku w stanie co najwyżej dobrym.

Jak RPG to może Mass Effect 1/2, wspomniany Dragon Age lub Fable II?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, napiszę o waszych pomysłach.

Fable 2 - mam

Mass Effect 1 - hm, może , ale nie ma dubbingu ;/ ? Wolalbym usłyszeć polskie głosy. Fajna ta gra chociaż ?

RDR - no, do stówy to nie wyrwę na pewno a tylko tyle moge przeznaczyć.

Dragon Age - wygląda nieźle, podobno długie, ale , czy nie znisczy mnie poziom trudności ;p ? Nie lubię gier przesadnie łatwych, ale nie mam zamiaru po 12 do potęgi 54 tłuc jednego bossa. No, i czy da się zmienić widok na taki jak mamy np. w Gothicu ? Bo jeśli tylko z góry to podziękowal, tak nie lubię grać xd.

A co sądzicie o... GTA IV ? Jest nowka za 84 + wysyłka, no niby to cała stówa ,ale jeden z forumowiczów FA ma do sprzedania za 50 zł. Opłaca się ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Mass Effect naprawdę genialny, w drugiego nie grałem, ale też z pewnością po niego sięgnę w swoim czasie. Co do Dragon Age to rozrzut poziomów trudności jest naprawdę duży i możesz zacząć od ''Niedzielnego gracza" (czary sojuszników nie ranią, automatyczne leczenie między walkami, ogólna prostota), a skończyć na ''Koszmarze'' (olałem go po 15 minutach właściwej rozgrywki). Gra warta swojej ceny. Jeśli chodzi o widok. Dostępny jest tylko ''kamera'' zza postaci (pomiędzy którymi się przełączamy). Nie ma aktywnej pauzy i widoku taktycznego. W GTA IV nie grałem, czekam aż pełna edycja stanieje. Za 50 zł napewno się opłaca. Pozatym potwierdzam to co napisał Fristron. Możesz sięgnąć po Final Fantasy XIII. Oczywiście jeśli nie odrzucają cię jRPG i jesteś w stanie poczekać 20~h, aż fabuła się rozkręci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czymś się różni JRPG od RPG ?

Myślę że zdecyduję się nas GTA lub Mass Effecta.

Ano, właśnie. Słuchajcie , a może Assasin Creeda ? Tylko jedynka jest podobno nudna , a nie wiem czy dałbym radę grać w 2 nie grająć w jeden.

Jeśli jednak dałbym radę, to wybór jest taki : GTA , Mass Effect, AS:2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JRPG- Japaneese Role Playing Game czyli gry, które powstały w Japonii i są w klimatach japońskich, japońskie nazwy, bohaterowie, twarze itp. Natomiast zwykłe RPG jest to gra fabularna przedstawiona w dowolnym świecie i z dowolnymi bohaterami, światem itp.

GTA 4 to moim zdaniem pozycja obowiązkowa na konsole, gra jest świetna, zapewnia masę godzin świetnej zabawy+kilkanaście oba dodatki. Potem brałbym AC2, bo gra jest również znakomita, świetna fabuła, rozwinięcie historii Desmonda, świetny świat i cała reszta. Na temat ME się nie wypowiem, bo gra nie przypadła mi do gustu i mogę być nieobiektywny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, jRPG ma jeszcze masę cech charakterystycznych, która wyróżnia go od zachodnich RPG. Uboższy jest system rozwoju postaci - przeważnie jest masa tabelek, jednak często nie można rozdawać punktów postaci, nie ma takiej masy ekwipunku jak w RPG, kładzie się większy nacisk na fabułę (która często jest liniowa) i klimat gry. Wg mnie jRPG to zupełnie inny gatunek od RPG, znam wiele osób, które przy RPGach mogą siedzieć dniami, a do jRPG nawet na metr nie podejdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam wiele osób, które przy RPGach mogą siedzieć dniami, a do jRPG nawet na metr nie podejdą.

Ja właśnie jestem taką osobą. RPG nawet lubie ale tylko te wyszukane jak Gothic, Two Worlds, Dragon Age, a jrpg nie tknę nawet kijem. :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no mi by i może się jRPG spodobał, ale podkreślam - MOŻE , a jeśli MOŻE , to nie NA PEWNO , a szukam czegoś , co na pewno mi się spodoba...

Vysygota - ale ja tą kartę sieciową do kompa, żeby mieć neta na xboxie. Dlatego mam dylemat. Net na xbox i GTA IV, czy przykładowo GTA IV i Mass Effect 2. No, to sie zastanowie ale jedno pewne - GTA biorę.

A , i jeszcze pytanko co do GTA . Wiem, że jest tylko po angielsku, ale czy używają na tyle trudnej mowy , żeby był problem ze zrozumieniem ? I jaki jest poziom trudności ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem sobie X'a i myślę teraz nad jakąś grą na niego. Z transakcji zostało mi ~80zł ale pewnie zostanie dołożone do 100zł i chciałbym jakąś grę. Najbardziej lubię gry akcji/strzelanki oraz samochodówki, wcześniej miałem PS3 więc grałem w GTA IV, dodatki do niego, RDR, BFBC2. Ogólnie zastanawiam się czy wziąć jakąś jedną grę w Saturnie z serii Classic, wziąć DualPack Colin McRae DiRT + GRID w Vobisie czy z tego: http://www.ultima.pl/promo.php?tg=108&ct=321 wybrać Project Gotham Racing 4, CRACKDOWN i Too Human. Odnośnie tej oferty na Ultimie możecie również mi polecić coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu zagrałbym w jakieś mocniejsze tytuły. Te, które wymieniłeś są raczej przeciętne (może poza PGR). Pierwsze i drugie Gearsy, Forza 2 czy Fable II to obowiązkowe tytuły do nadrobienia jeśli nie chcesz wydawać za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...