Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

W konsekwencji tak, ale Imperius jako jedyny otwarcie chciał zniszczyć Sanktuarium. Brak oddania głosu przez Malthaela świadczy o jego niezdecydowaniu, a nie chęci zagłady nefalemów. Z resztą nie do końca rozumiem dlaczego brak oddania głosu przybliżał zagładę ludzi. Nie liczę narazie głosu Tyraela który oddał głos na końcu (tak wynika ze wszystkich wypowiedzi):

  • Imperius - za zniszczeniem
  • Auriel - przeciw
  • Itherael - przeciw
  • Malthael - brak

Mamy więc: przeciw 2/4 lub 2/3 (zależy jak to liczyli), za tylko 1/4 lub 1/3. Chyba, że brak oddania głosu zaliczali jako głos za mniejszością, czyli Imperiusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie nowy patch:

Wielu z nich po prostu woli próbować zdobywać najpotężniejsze przedmioty, wykonując frustrujące lub nużące czynności w akcie IV na Piekle (np. rozbijanie waz czy wykorzystywanie Tyraela do walki z przeciwnikami), niż zmagania z hordami potworów w akcie I na poziomie Inferno. Postanowiliśmy więc zmienić podejście, urozmaicając rozgrywkę o różne skuteczne style gry, i teraz najpotężniejsze przedmioty w grze będzie można zdobyć w różnych miejscach. Jeśli więc bardziej wolisz rozgramiać gromady elitarnych przeciwników w akcie I, niż bawić się przez 3 minuty w kotka i myszkę z przeciwnikiem w akcie IV, to chcemy ci to umożliwić, jednocześnie zapewniając możliwość zdobywania najlepszych przedmiotów w grze.

Ciekawie musiało wyglądać ganianie (czy raczej uciekanie) za potworami z Tyraelem, który odwalał czarną robotę. Dobrze, że chcą to zmienić

zamierzamy zająć się sprawą przedmiotów legendarnych. W aktualizacji 1.0.3 jeszcze ich nie zmodyfikujemy, lecz aktywnie nad nimi pracujemy. Po wprowadzeniu zmian, wysokopoziomowe przedmioty legendarne będą dużo lepsze od niebieskich, a zapewniane przez nie korzyści o wiele bardziej zauważalne i łatwe do zapamiętania.

Mam nadzieję, że ta modyfikacja im pójdzie szybciej i nie będzie więcej legendarnych kusz +100 siły

Obecnie, akt I poziomu Inferno sprawia wrażenie dobrze zbalansowanego, ale akt II przypomina trochę bicie głową w mur. W aktualizacji 1.0.3 zamierzamy trochę ten mur zmiękczyć, zmieniając obrażenia i punkty zdrowia potworów w akcie II, III i IV poziomu Inferno

Nerfowania czas nadszedł :/ . Jeśli jednak obecnie wygląda to, jak próba zabicia Lich Kinga na Heroic 25 za pomocą grupy 25 dpsów to jest dobry pomysł.

W końcu postanowiliśmy, że najlepszym sposobem, żeby zachować dynamiczny charakter gry, jest zwiększenie kosztów naprawy. Na poziomie 60, koszt naprawy przedmiotów znacznie wzrośnie. Teraz, jeśli jakiś gracz postanowi zastosować jedną z wymienionych taktyk na bossa, dwa razy pomyśli nad jej opłacalnością.

Będzie mniej kasy na AH :) . Ale ile mają w takim razie kosztować, jak ja na normalu w ciągu godziny zbieram około 12k golda?

Obecnie zastanawiamy się, czy zwiększyć koszty czterokrotnie, czy nawet sześciokrotnie

Aha, to tak chcą się bawić. :)

Zalecamy posłuchać grających w trybie hardkorowym ? oni najlepiej wiedzą, jak zminimalizować koszty naprawy.

Ano, oni już na pewno oszczędzają na naprawianiu :)

Teraz tylko trzy dwie mini ratki

Haha, ale śmieszny żarcik, tak dobry jak mięsny jeż.

Wspomnieliśmy już, że zmniejszymy ceny u kowala i złotnika, oraz że koszty ich szkolenia i tworzenia przedmiotów będą dużo rozsądniejsze. Najbardziej zmniejszyliśmy koszt łączenia klejnotów poziomu 2-8.

Rzeczywiście patrząc na nowe ceny, jest lepiej :)

Zmiana statystyk klas postaci nie jest najważniejsza dla aktualizacji 1.0.3. Wprowadzone zostaną niewielkie zmiany w umiejętnościach, lecz w większości przypadków chcemy, żeby gracze jeszcze z nimi poeksperymentowali i nacieszyli się nimi w obecnej postaci.

Zobaczymy czy gracze to docenią i będą stosować różne taktyki podczas gry, a nie ciągle 2 te same skille.

Różnorodność konfiguracji postaci zawsze była jednym z naszych głównych celów, i choć udało nam się ją osiągnąć

Z tym osiągnięciem tego to bym raczej powściągliwy był.

najwięcej zmian pojawi się w aktualizacji 1.1

Która pewnie wyjdzie za 2 miesiące i nie będzie PvP

Całkiem dobry patch. Mam nadzieję, że zlikwiduje error 37 (to powinien być nowy boss w dodatku!!!) i lagi podczas gry. Pożyjemy zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam prosił o quest passa, a u mnie leży w boxie i się nudzi więc mogę komuś odstąpić.

Mam też pytanie co do legendarnych itemków. Słyszałem, że najlepszy hełm na dh to "oblicze Andariel" czy coś takiego ;) Drop jest randomowy? Tzn może mi polecieć ze skrzynki czy bardziej przypisany np do jakiegos bossa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up w sumie to tak ale... nie do końca, item może CI wydropić z czegokolwiek ale pod warunkiem ze grasz na odpowiednim poziomie trudności/akcie, bo głupio byłoby znaleźć "Oblicze Andariel" na 10 lvl :) im wyższy ilvl tego itema, tym na wyższych poziomach trudności musisz szukać.

Reasumując, raczej dropi losowo, nie z określonego bossa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi może wytłumaczyć, co się dzieje z domem aukcyjnym? Kupuję coś i dostaję jakieś rekompensaty zakupu... dziwne to, bo przed chwilą kupiłem np. 10 topazów za 13 tys. i gra zwróciła mi 10k... w sumie wyszło ledwo 3. I takie większe lub mniejsze zwroty wskakują przy każdym zakupie (no może przy sporej ilości). Teraz się zastanawiam, czy Blizz coś z tym zrobi, bo nagle ze 160k na początku koszmaru zrobiłem kwotę siedmiocyfową, a dzięki czemuś takiemu przyrost jest jeszcze szybszy tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika Blizzarda nie zna granic. Złotnik jest całkowicie niepotrzebny, podobnie jak kowal. Myślałem, że na wyższych poziomach trudności będę mógł robić coraz to lepsze klejnoty, a następnie pakować je do przedmiotów. Nic bardziej mylnego, 60 godzin zbierania wszystkich klejnotów poszło na marne. Bo i po co mi zbierać karty, księgi, pomniejsze klejnoty, skoro wykonanie jednego kryształu kosztuje 20 tys. szt. złota, podczas gdy na aukcjach ten sam klejnot kosztuje coś koło 1,5 tysiąca...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mają to zmienić w patchu 1.03 gdzie sklejenie klejnotów będzie dużo mniejsze..więcej info tutaj: http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/1/1031/Informacje_o_patchu_103__balans_balans_i_jeszcze_raz_balans_przerwa_techniczna_7.html

Edytowano przez kamiloss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika Blizzarda nie zna granic. Złotnik jest całkowicie niepotrzebny, podobnie jak kowal. Myślałem, że na wyższych poziomach trudności będę mógł robić coraz to lepsze klejnoty, a następnie pakować je do przedmiotów. Nic bardziej mylnego, 60 godzin zbierania wszystkich klejnotów poszło na marne. Bo i po co mi zbierać karty, księgi, pomniejsze klejnoty, skoro wykonanie jednego kryształu kosztuje 20 tys. szt. złota, podczas gdy na aukcjach ten sam klejnot kosztuje coś koło 1,5 tysiąca...?

Moment moment... Chyba mylisz logikę Blizza z logiką sprzedających. Jaki wpływ ma Blizz na to, że ktoś nie potrafi porównać ceny stworzenia klejnotu do ceny, za jaką chce go sprzedać? To już głupota ludzi. Co nie zmienia faktu, że złotnik i kowal są 'troszeczkę' zbyt kosztowni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po drobnej aktualizacji zauważyłem kilka zmian. Po pierwsze, na normalu (zrobiłem nową postać) gra się trochę trudniej niż poprzednio. Nie wiem czy to może przez słabsze przedmioty, takie mam dziwne odczucie. Po drugie jest teraz kilka modeli podziemi więcej - eksploracja zrobiła się ciekawsza, bo co chwilę natrafiałem na niespotkany dotychczas układ korytarzy. To już ten patch 1.03, czy jakaś drobniejsza aktualizacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaję na zakup Diablo III, w Media Expert za 155zł... tylko, ze u mnie w CAŁYM mieście, od 4 tygodni nie ma ani jednego egzemplarza w żadnym sklepie. EPIC FAIL.

Pewnie kolejny nakład D3 wyjdzie gdzieś na przełomie czerwca/lipca. Wcześniej można sobie kupić grę od żyda za 250zł, za co podziękuję. Nie będę dorabiał pseudo-biznesmenów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla powątpiewających w kierunek, ku któremu udaje się D3:

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/uoyyg/a_few_new_and_upcoming_changes_from_todays_amaa/

Planowane zmiany w 1.0.3 i kolejnych patchach.

Dolevelowałem WD do 60 i uh... Nawet z przyzwoitym gearem nie gra mi się jakoś szczególnie przyjemnie, playstyle mi nie odpowiada i na Inferno pety są żałosne. Jestem dość rozczarowany i poczekam na jakieś zmiany, zwłaszcza w kierunku wytrzymałości naszych minionów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy dokładnie wyjdzie demo Diablo III? Chciałbym sprawdzić czy gra pójdzie mi płynnie zanim ją kupię.

Swoją drogą to ma ktoś może wolnego Guest Passa do Diablo III? Jeśli ktoś chce się pozbyć to możecie wysłać na pw. Chętnie przygarnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy dokładnie wyjdzie demo Diablo III? Chciałbym sprawdzić czy gra pójdzie mi płynnie zanim ją kupię.

Swoją drogą to ma ktoś może wolnego Guest Passa do Diablo III? Jeśli ktoś chce się pozbyć to możecie wysłać na pw. Chętnie przygarnę.

Blizzard nigdy nie wypuszcza dem. Wyjątkiem jest Diablo 2, ale to było dawno temu. Trial do WoWa się nie liczy.

Z WD to rzeczywiście na początku wygląda to fajnie, ale potem pety stają się niemalże bezużyteczne, bo wrogów jest albo za dużo, albo zabijają je szybko. Dlatego lepiej opierać się na castach takich jak płonące nietoperze.

po miesiącu od premiery ponoć Guest Passy nie będą potrzebne.

No cóż czas pokaże, ale na razie Blizz sobie nieźle na nich zarabia.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaję na zakup Diablo III, w Media Expert za 155zł... tylko, ze u mnie w CAŁYM mieście, od 4 tygodni nie ma ani jednego egzemplarza w żadnym sklepie. EPIC FAIL.

Pewnie kolejny nakład D3 wyjdzie gdzieś na przełomie czerwca/lipca. Wcześniej można sobie kupić grę od żyda za 250zł, za co podziękuję. Nie będę dorabiał pseudo-biznesmenów.

No nic, cierpliwośc jest cnotą (ponoć).. poczekam.

I popieram... 250zł za egzemplarz to zdzierstwo i jawne chamstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nigdy nie wypuszcza dem.

Dem może i nie, ale Startery już tak :). Starter do D3 będzie tym samym co Beta, czyli gra ograniczona do 13 poziomu postaci i do zabicia Króla Szkieletów, a ukazać się ma miesiąc po premierze, czyli na chłopski rozum gdzieś koło 15 czerwca. SC2 też ma startera, więc przetestować można jakby co.

ale żal ta gra, tyle exploitów że odechciewa się grać

Też mi coś, pokaż mi grę która kilka tygodni po premierze nie ma takich błędów. Dupowania przedmiotów w D2 nie udało się naprawić do teraz. Błędy są i to jest oczywiste, ważne żeby Blizz zdawał sobie z nich sprawę i naprawił je w kolejnych patchach.

13 lat w produkcji

Po pierwsze, to D2 był wydany w 2000 roku. 2012 - 2000 daje 12 lat, a nie 13, to raz. A dwa, to Blizzard rzadko kiedy robi więcej niż dwie gry naraz. A w czasie pomiędzy D2 a D3 powstał jeszcze dodatek do D2, W3 z dodatkiem, WoW z dodatkami i SC2. Można powiedzieć że czekaliśmy na D3 12 lat, ale nie że był w produkcji przez 12 lat, bo to bzdura jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie po tych 2 tygodniach od zakupu trochę żałuję, że skusiłem się na najnowsze dzieło Blizza. Owsze, gra fajna, ale nie tak przykuwająca jak np. Battlefield (przynajmniej dla mnie, teraz żałuję, bo kasę mogłem przeznaczyć na konto premium do BFa 3). Również i w CDA - choć nigdy nie sugeruję się tymi "recenzjami" - reakcje nie były aż tak huraoptymistyczne. No cóż, nauczka dla mnie, iż najpierw trzeba poczekać z miesiąc na jakieś bardziej konkretne opinie, kiedy to hype już minie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...