Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

@Krex: Dzięki za odpowiedz. Ogólnie problemów nie mam, ale ostatnio najwięcej zabawy mam z wykręcania co to większych cyferek umieszczonych na lewej stronie okna ekwipunku ;). Teraz jednak chyba będę musiał korzystać z kowala i receptur, ponieważ jeśli chodzi o kuszę dwuręczną to AH nie ma już niczego lepszego do zaoferowania.

A takie moje pytanie do wszystkich co grają DH - jakich skille używacie? Jestem ciekawy.

Teraz sytuacja wygląda tak:

1. Pętający Strzał (okowy)

2. Huragan ognia (wielka prędkość)

3. Zasłona dymna (uporczywa mgła)

4. Przygotowanie (zbrodnia i kara)

5 Deszcz Zemsty (bestialskie bomby)

6. Wielostrzał (strzał błyskawiczny)

Pasywne:

1. Selekcja naturalna

2. Zemsta

3 Łucznictwo

Gra się naprawdę przyjemnie (do poprzedniego bulidu wkradła się rutyna, więc zmieniłem kilka rzeczy). Praktycznie nic nie podchodzi do mnie. W ostateczności odpalam Zasłonę Dymną, Przygotowanie, po czym Deszcz Zemsty i oddalam się na bezpieczną odległość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: z pasywnych Pasywne Ramię, Łucznictwo, Strzelec Wyborowy. Dzięki tej kombinacji, gdy ten ostatni pasyw się naładuję (co trwa kilka sekund) mam prawie 15k DMG - lvl 52, I akt piekła.

Itemki? Cóż, najważniejsze dla nas to zręczność, attack speed, obrażenia krytyczne oraz dodatkowe obrażenia. Najlepiej z pasywem Strzelec Wyborowy sprawdza się kusza dwuręczna.

Co do umiejętności aktywnych - tutaj, dzięki Blizz, jest do wyboru do koloru. Owszem, jest kilka mniej przydatnych... ale nawet i z nimi dało by sie grać.

Osobiście używam w tym momencie:

- nienasycona strzała z runą eksplozja kości

- strzała żywiołów, runa strzała mrozu

- piętno śmierci, runa infekcja

- kolczatka, runa postrzępione kolce

- deszcz zemsty, runa skrzydła śmierci

- kruk

Ale żongluje nimi czesto i gęsto. Tutaj naprawdę każdy build jest albo dobry albo bardzo dobry. Wszystko zalezy od przeciwników (na tych z odbiciem obrażen świetnie spisuje się Moc Cienia - dzięki temu nie spada nam życia, gdy je bijemy)

Tak swoją drogą co do własnie Mocy Cienia... http://diablo.phx.pl/czytaj/diablo-3--lowc...tnosci-aktywne/ tutaj niby daje 30% attack speed przez 8 sekund. Myślę, że dobrze że Blizzard jednak ją zmienił, bo to by było czyste OP.

swoją drogą, według mnie przesadzili ze zmianą zasłony dymnej z 3 sekund na 1,5... nie czuje teraz potrzeby używania tego skilla.

Btw, gdy zapisuje screenshota z gry, a potem wchodzę do odpowiedniego katalogu, to wyskakuje napis "zdjęcie niedostępne". Ktoś wie czemu tak się dzieje?

a jakby ktoś chciał pograć: LordRegis#2542 (chociaż raczej nie dziś)

Edytowano przez LordRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytuje pewien przedmiot. Mimo, że wygrywam, system pokazuje mi, że przegrywam. Moja oferta to 67 tysięcy (pokazuje mi to pod zakładką "moja oferta"), aktualna oferta to 63 tysiące. Pieniędzy również nie odzyskałem, ceny aukcji podnieś nie mogę (wyskakuje błąd). Niech wreszcie naprawią ten nieszczęsny AH.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestescie na 5x lvlu i chcecie sporo dzwignac swoj damage, na ah zamiast wyszukiwanie stricte dla swojej postaci zaznaczcie swoja klase, wyszukiwana opcja "zmniejszenie wymaganego poziomu", a za jej wartosc dajcie tyle, ile Wam brakuje do 60. AH jest pobugowane i nie pokazuje przedmiotow z ta statystyka dla Waszej postaci. Ja mam od 53 lvlu na monku kijek z 700dps, co przy niezlej przezywalnosci (21k hp, 150 res) daje mi 9k damage unbuffed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie moje pytanie do wszystkich co grają DH - jakich skille używacie? Jestem ciekawy.

Strzał żywiołów - Macki Otchłani

Nienasycona Strzała - Przebijająca strzała

Przygotowanie - Plan Awaryjny

Piętno Śmierci - Śmiertelne Żniwo

Zasłona Dymna - Uporczywa Mgła

Odskok - Przewrót

Strzelec Wyborowy

Pewny Strzał

Łucznictwo

Przy 47k dps robi sieczkę z Hell/Inferno 1 act.

@UP - jeśli kogoś stać, to jest :P

Edytowano przez Elfhelm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam dobrze radzę kupujcie itemy na ah dopiero jak wbijecie ten 60lvl i będziecie chcieli isc na inferno. Do tej pory mozna bez większych problemów cisnac na znalezionych śmieciach. No i w koncu sie ogarnąłem i przebilem sie przez 2 akt na inferno. Bywało raz ciężko, raz łatwo ale dalem radę sam. Tyle tylko że Kulla i Beliala nie zabilem ale co tam, Kulla z kumplem pocisne a Belial niech spada bo jest głupi. Ciekawe jak sobie na akt 3 poradzę :) A jak nie poradzę to pogram do konca hella moim DH którym gram dla jak i ma on jakiś 52lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Krex

Inferno

Ninasycona strzała (Pożerająca strzała)

Strzała żywiołów (Macki)

Zasłona dymna (uporczywa mgła)

Towarzysz (Nietoperz)

Piętno śmierci (Śmiertelny wróg)

Przygotowanie (Plan awaryjny)

Strzelec wyborowy, Pewny strzał, Łucznictwo

swoją drogą, według mnie przesadzili ze zmianą zasłony dymnej z 3 sekund na 1,5... nie czuje teraz potrzeby używania tego skilla.

Poczujesz na trudniejszych przeciwnikach. 1,5s nieśmiertelności często decyduje o przeżyciu. Jedyne co mi się nie podoba w tej umiejętności, to opóźnienie (nie z winy laga) z jakim reagują mobki na odpalenie tego skilla. Dopiero po ~1s mobki przestają iść w twoim kierunku, co było znośne przed nerfem, ale teraz mocno irytuje.

Edit:

Czytałem sporo o hackach/wykradzionych przedmiotach w D3 i cały czas myśłałem, że to wina nieuwagi użytkowników, czy też zwykłej głupoty, bo jeśli ja, grając w gry online od ~8 lat, nigdy nie miałem hacka, to znaczy, że mozna się przed nimi uchronić.

Dzisiaj czekała mnie jednak niespodzianka. Przed chwilą chciałem wpaść na D3 - główna postać/skrzynka wyczyszczone z itemów. Zaczynam wierzyć, że Blizz faktycznie spartolił coś z bezpieczeństwem kont w D3. Chyba trzeba zaopatrzyć się w authenticatora :/

Edytowano przez SniperV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja zostałem okradziony z kasy. Wbijam sobie wczoraj, a tutaj 0g a powinno byc ponad 400k. Itemy mi nie zniknęły. Jak wcześniej słyszałem o tych hackach z eurogamera to myslałem - pewnie ludzie byli nieostrożni. A tutaj popatrz...

Dziś na naszym forumowym targowisku pojawiło się ogłoszenie, w którym to można kupić 1 mln szt. złota za jedyne 44 złote... Uważajcie na tego typu oferty, także na allegro. Jest to nielegalne, nie dajmy więc oszustom zarobić na cudzym nieszczęściu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób grających szamanem lub czarownikiem: ile macie many? Na 52 poziomie WD z 1000 inteligencji (no prawie) mam jej raptem 660, co znacznie ogranicza moje zdolności ofensywne.

Przy okazji, wasi towarzysze też zadają takie niskie obrażenia? Templar na 51 poziomie zadaje marne 200 pkt obrażeń, ale ciężko znaleźć mi już jakąś lepszą broń nawet na AH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... W sumie to żaden problem włamać się komuś do jego kompa i podrzucić keyloggera jak się zna jego IP. Jeśli gra w jakimś celu go udostępnia graczom (np. część rzeczy jest przekazywana bez pośrednictwa serwera) - to dópa blada...

Bo ani tego nie zmienią (jest zapewne mocno zaszyte w kod) ani zupełnie nie usuną - dodatkowo obciążyłoby to i tak ledo zipiące serwery...

Pozostaje authenticator. Używam od początku i (póki co...) problemów nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem maila ze sklepu w którym zamawiałem Diablo (który rzekomo miał być na początku czerwca dostępny)

że zamówienie zostało anulowane, a najbliższa szansa na kupno diabła będzie dopiero pod koniec czerwca.

Szczerze mówiąc to mi ręce opadły, to już chyba nienormalne żeby trzeba było czekać na grę ponad miesiąc od premiery, ba rozumiem jakby obudził się z kupnem późno ale w dniu premiery, chwilo po tym jak skończyłem prace już było pusto i w mieście, i w sklepach internetowych (a nie dam złodziejom ponad 200zl za grę, bo to zwykłe żerowanie na innych).

P.S. Jeśli ma ktoś jakieś namiary na pewnego sprzedawce to nie wahajcie się pisać :)

P.S.S. Jeśli ma ktoś guespass który miałby się zakurzyć... byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób grających szamanem lub czarownikiem: ile macie many? Na 52 poziomie WD z 1000 inteligencji (no prawie) mam jej raptem 660, co znacznie ogranicza moje zdolności ofensywne.

Przy okazji, wasi towarzysze też zadają takie niskie obrażenia? Templar na 51 poziomie zadaje marne 200 pkt obrażeń, ale ciężko znaleźć mi już jakąś lepszą broń nawet na AH.

Pomocnicy bodajże mają tylko 1/4 obrażeń broni. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Monka na inferno teraz.

Jestem w 2 akcie i to co się dzieje na tym poziomie trudności... póki walczymy (gram z losowo dobranymi graczami zazwyczaj) z zwykłymi przeciwnikami to problemów raczej nie ma. Ale ci kolorowi... może się zrobić ciężko. Mam różne itemy kupione na AH(nie są jakieś najlepsze - ale lepsze od tego co sam zdobywałem) prawie 400 resistance w wszystkich elementach, niby "tylko" 35k życia i tylko 10k dps... bez AH byłoby jeszcze gorzej, W OGÓLE nie dałoby się grać. Stosując pewne znane (chyba) metody przeniosłem się do 4 aktu żeby zobaczyć jak ciężko tam jest. I łał... wydaje się to zwyczajnie NIEMOŻLIWE.

Problem polega na tym, że Inferno jest zrobione pod AH albo pod ludzi którzy mają dużo czasu lub ogromnego farta w dropieniu itemów. A itemy na AH też osiągaja niebotyczne ceny - i dziwię się, że ludzie bidują oferty np. za 20 mln g. Mają na to kasę. No ale są to ci z milionów graczy którzy są jeszcze większymi maniakami niż ja - bo tak, w końcu farmienie kasy i (najlepiej mając farta) i sprzedawanie dobrych itemów na AH jest możliwe. Mi udało się sprzedać jeden przedmiot za jakies 130k (jakiś dwuręczny młot z ok. 850 ataku) który spadł mi z bandyty który po śmierci grozi swoją gildią w 1 akcie. Potem zdaje się, że loot z tego przeciwnika został naprawiony z patchu przez Blizzarda.

Inna sprawa - legendarne i te zielone przedmioty (setowe?) - zabiłem chyba z 40k potworów a takiego itema nigdy nie widziałem. Farta raczej nie mam.

Gram też Demon Hunterem i mam nim (nią właściwie ;p) bodajże 45 lv. Gra się fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Inferno było robione z myślą na kilka miesięcy do przodu; jeden z developerów D3 mówił, że Inferno ktoś przejdzie dopiero w okolicach września... Yeah, września.

A legendarnych itemów jak dotąd miałem całe 2. Drop ratem nie grzeszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji przeczytałem o cut-scenkach na silniku gry, że są straszne. Tak na nie popatrzyłem rzeczywiście nieciekawe, ale jak są to niech będą, tylko że jest jedno ALE. Ostatnio siadłem sobie pograć w starego Warcraft 3 i tam scenki niewiele różnią się od tych z Diablo 3, a pamiętajmy że to strategia i to z 2003 roku. Chyba coś tu nie tak.

Mam pytanie. Czy z serwerami już jest w miarę w porządku? Tzn. jak często serwery ostatnio padają, jakie są lagi i problemy z kradzieżami kont, bo wracam za tydzień z studiów i chciałbym sobie pograć Diablo III, które działa jak powinno w 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek były jeszcze problemy z serwami. Cały weekend i dziś całkiem spokojnie. Logowałem się często, żeby pohandlować chwilkę i problemów żadnych nie doświadczyłem.

A scenki na silniku gry sa faktycznie fatalne. Zwłaszcza ta pod koniec trzeciego aktu sprawiła, że głośno zgrzytnąłem zębami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mogę to potwierdzić: scenki na silniku są bardzo biedne. Oczywiście to tylko gra z widokiem izometrycznym, więc nie trzeba oczekiwać mimiki twarzy na poziomie LA Noire, gestykulacja też nie wymaga długish sesji motion capture ale... scenki te w diablo III wyglądają tak jakby ktoś się za nie wziął niedawno - może Blizzard wpadł na pomysł ponownego szlifowania fabuły lub właśnie tych scenek i im to nie wyszło (sami twórcy mówią, że czasami lepiej coś wyrzucić i zrobić od nowa...). Recenzji jeszcze nie czytałem ale chyba w minusach pojawiło się coś nt słabej fabuły i w sumie.. tak, oczekiwałem po Diablo III czegoś chociaż odrobinę lepszego.

Nic złego nie można natomiast powiedzieć o filmikach. Tzn tych, w których nie bierze udział narrator w postaci naszego bohatera. Bo te żółte filmiki są gorsze. Gorsze, ale i tak fajnie, że są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam filmik z pierwszego aktu,

gdy ginie Cain

. Nie wiedziałem czy się nie popłakać....ze śmiechu. smile_prosty.gif

Tak powinny wyglądać moim zdaniem filmiki (a nie zrobione, byle znalazła się postać bohatera), jeśli robią na silniku gry:

[media=]

@down sorry, ale na ten moment nie wiem do końca jak korzystać z nowego edytora tekstu.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy wyszły średnio, fakt. Muszę przyznać, że właśnie nimi jestem najbardziej rozczarowany mając w pamięci genialne filmy z Warcraft 3 i Diablo 2. Według mnie tylko jeden zasługuje na szczególną uwagę - ten przedstawiający upadek Tyraela i kłótnie z Imperiusem.

Swoją drogą jeśli jakiś dodatek wyjdzie, chciałbym w nim nakopać w wiadome miejsce właśnie Imperiusowi. Jako jedyny z całej rady chciał zagłady ludzi, a podczas spotkań w Niebie okazał się zarozumiałym dupkiem za co chętnie bym go postawił do pionu icon_twisted.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzam. Też byłem zachwycony pierwszym filmem, a potem było już gorzej. Jeszcze epilog mi podszedł. Pozostałe były jednak jedynie dobre.

A ja w ciągu ostatnich dwóch dni poznałem się na tym, jaką wylęgarnią grubych setek tysięcy złota jest AH :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jeśli jakiś dodatek wyjdzie, chciałbym w nim nakopać w wiadome miejsce właśnie Imperiusowi. Jako jedyny z całej rady chciał zagłady ludzi, a podczas spotkań w Niebie okazał się zarozumiałym dupkiem za co chętnie bym go postawił do pionu icon_twisted.gif

Nie jako jedyny z całej rady, bo Malthael niby się wstrzymał, ale z tego co pamiętam Tyrael stwierdził, że oznaczało to głos za zniszczeniem. I podejrzewam, że jeśli kogokolwiek będziemy musieli skopać w dodatku to będzie to właśnie Archanioł Mądrości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard przedstawił niektóre ze zmian z patcha 1.0.3 i zapowiada się wspaniale!!

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5055288/Informacje_o_pracach_nad_aktualizacj%C4%85_103-06_06_2012#blog

Cieszy mnie nowy system dropów, zmiany w Nephalem Valor, O wiele wiele tańsze crafcenie klejnotów, osłabienie potworów jak gra się w grupie, osłabienie 2-4 aktów inferno. Tylko szkoda że koszty naprawy mają być od 4x do 6x droższe, już teraz wydaje na naprawy koło 6k, a to razy 5 to 30k confused_prosty.gif Ale jestem zadowolony z tych zmian, a to tylko część zmian.

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...