Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

też jestem ciekaw, kiedy bedzie w Polsce nowa dostawa. Póki co na allegro cena za podstawkę to coś ok. 250 zł.

Chyba że wie ktoś, skąd można dostać jeszcze w przyzwoitej cenie i z pewnego źródła?

Generalnie wszędzie pustki - na Wirtusie zero, podobnie w Empiku online, sklepie gryonline, ultimie, gram.pl, muve.pl oraz 3 kropki. W tym ostatnim jest napisane, że czas realizacji zamówienia to... 14dni!. Z kolei rozmawiałem przez telefon z gram. pl - Facet powiedział, że nie mają konkretnie potwierdzonej daty "rzucenia" kolejnej partii gier ale jak powiedział "może to nawet nastąpić w przyszłym miesiącu". Zaznaczył również, że mogą na stronce gram.pl pojawiać się "niedobitki" Diablo III z anulowanych / niezrealizowanych zamówień. Ja jednak myślę, że raczej niewiele osób postanowiło zrezygnować z wcześniej złożonego zamówienia.

Niezła jazda. Również rozmawiałem telefonicznie z jednym z wrocławskich Empików. Na godzinę 13:40 na stanie mieli tylko 6 sztuk z 50! z dzisiejszej dostawy!! Jest raptem dzień po premierze a produkt jest praktycznie nieosiągalny. Facet powiedział, że ilość sprzedanych u nas kopii najprawdopodobniej przebije Wiedźmina 2. We wrocławskich Media i Saturnach w ogóle nie ma już Diablo III.

Zainteresowanie jest ogromne jednak jest zbyt mało towaru. Tyle mi się udało dowiedzieć. Podobno nakład Wiedźmina na Polskę był o wiele większy. To również jest ciekawe, gdyż podstawowa edycja DIII kosztowała prawie 200zł - a nie np. 70 (Wiedźmin). Kto by przypuszczał, że będzie tylu chętnych na wywalenie dwóch stów. Niezłe jaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monstrum

Żaden problem - idż na Battle.net i tam ci sprzedadzą :P

Za 250 PLN...

A co do ewentualnego abonamentu - może będzie i tak, że nie będzie z czego opłacać serwerów - bo np. zainteresowanie grą będzie cały czas duże a kasa ze sprzedaży się skończy a z AH nie wystarczy? I wprowadzą jakieś konta premium, by z nich dokładać na serwery...

A co di mikropłatności za pierdoły - to prawie pewne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LioX

A dlaczego miałoby się tak stać, skoro SC2 jest darmowe...Diablo 2 jest darmowe...Warcraft 3 też jest darmowy...a serwery jednak żyją. Przecież na BNie są reklamy w pokoikach czatowych itd. A tu dojdzie jeszcze kasa za AH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sprawdzalem w kilku polskich sklepach internetowych, wszedzie pustki. Identycznie jest tu w Dublinie. Ludzie sie rzucili jak na papier toaletowy w '88... ;) To bedzie swietny rok fiskalny dla Blizza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałoby się tak stać, skoro SC2 jest darmowe...Diablo 2 jest darmowe...Warcraft 3 też jest darmowy...a serwery jednak żyją.

Serwery D1 i WC2 też trzymają się nieźle, mimo że w takiego D1 prawie nikt już w sieci nie gra, same hardkory i klany. Znalezienie publicznej gry do co-opa graniczy z cudem. Wracając jednak do D3, to nie zdziwiłbym się jakby Blizz po pewnym czasie zaczął wrzucać swoje przedmioty do AH i trzepał z tego kasę, w końcu i tak nikt tego nie sprawdzi. Już w D2 krążyły plotki że część botów należy do Blizza, i za to utrzymują serwery, więc teraz po prostu zlegalizowaliby swój proceder. Mi to nie przeszkadza, niech sobie ludzie kupują, jeśli za to ma być kasa na utrzymanie serwerów.

Psychole od EA robią kontratak za Mass Effecta.

Psychole od EA, albo po prostu frustraci którzy nie mogli się wczoraj zalogować i rzucali zerami jak z rękawa. Zresztą, kto jeszcze przejmuje się komentarzami z metacrititc.

U mnie też są teraz problemy z kupnem D3. Media Markt, Media Expert i trzy Empiki, wszystko było wyczyszczone już wczoraj popołudiu. A to tylko Polska, dodać sobie do tego resztę Europy, guest passy i serwery padnięte :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym akcie i

Zabiciu Rzeźnika

- całkiem prosty, bo mechanikę ma podobną do ToC z WoW'a i uciekania od szarży. Ja jednak zamiast to robić stałem przy ścianie i Wściekłymi Pięściami nakładałem aż miło ^_^

Wypadły mi 2 super bronie na ręce i pierścień wart na AH około 100k golda, bo dodaje witalności, zręczności i siły/intelektu po 24 + zwiększa szybkość ataku o kilka procent i każdy atak oddaje mi część życia :)

Ogólnie naprawdę Mniszki nie da się zabić - teraz na 16lvlu wpadł mi talent pasywny dający życie wzamian za zużywanie ataku specjalnego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jednak do D3, to nie zdziwiłbym się jakby Blizz po pewnym czasie zaczął wrzucać swoje przedmioty do AH i trzepał z tego kasę, w końcu i tak nikt tego nie sprawdzi. Już w D2 krążyły plotki że część botów należy do Blizza, i za to utrzymują serwery, więc teraz po prostu zlegalizowaliby swój proceder. Mi to nie przeszkadza, niech sobie ludzie kupują, jeśli za to ma być kasa na utrzymanie serwerów.

ja wręcz uważam, że to jest dobre. Proste, nie stresujące graczy, bo AH i tak normalnie funkcjonuje. Jak komuś przeszkadza, że ktoś ma itemy kupione za realną kasę, to już osobisty problem emocjonalny tego kogoś. Mi też to zupełnie by nie przeszkadzało, Blizz miałby kasę na utrzymanie serwów, a ludzie darmową grę bez stresu.

Zastanawiam się, jak nowe Diablo jest zabezpieczone przed dupingiem i botami. W sumie w becie nawet nie chciało mi się łączyć z innymi graczami, więc nie wiem, czy możliwa jest sytuacja, jak w dwójce, w której dziś w publicznych grach nie ma co sie bawić, bo boty mi zalewają pół ekranu. Bardziej interesuje mnie to, czy gra znowu będzie miała jakieś luki pozwalające duplikować itemy i zupełnie zabijające radość z handlu. Oby tym razem udało się tego uniknąć, bo dość już mam znikających SoJ'ów i Griffonów.

@monstrum

a gdzie Ty tam masz info, że kody są zużyte? Gość sprzedaje zaproszenia do traila (czyli w zasadzie tego samego, co beta), które pakowane są do pudełek z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia do tej pory - świetny hack'n'slash. Coś więcej niż "świetny h'n's" dla kogoś, kto lubi lore Diablo :P

Jedyne, co na minus, to kwestie związane nie z samą grą, co z problemami technicznymi. Często latency spada mi strasznie - np. teraz mam 805 ms... I grze zdarza się przyciąć w nowej lokacji co jakiś czas, a wymagania rekomendowane przebijam.

P.S. Achievementy za pierwsze 2 godziny nie pojawiły się. Wygląda to tak, jakbym zaczął grać od środka I aktu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Empikach gry jeszcze są. Baj de łej - jak wejdziecie na ichni profil na facebooku i pobierzecie odpowiedni kod, to macie -20% na wszystko dziś i jutro. W jednym Empiku powiedzieli mi, że mają promocję na D3 - jest 189 zamiast 199zł, ale w drugim nie robili problemów i odliczyli 20% od dwóch stów. 160zł, polska wersja, pudełko, glanc nówka i bez dostawy. Jak dla mnie - ideał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomżyński Empik też nie narzeka na brak towaru - dalej paręnaście sztuk na półkach leży i ponoć jutro kolejna dostawa. Cenowo też nieźle, bo swój egzemplarz kupiłem za 179zł. Zawsze lepiej to niż premierowe 199zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie pochwale zdobycza- moj pierwszy legendarny item i w dodatku taki klasyk- znane wszystkim weteranom magefisty xD

screenshot000dk.th.jpg

Normal ukonczony, pierwszy akt koszmaru tez. Teraz chwila przerwy, zeby pokazac sie na uczelni i wracam natluc belialowi xD

Dla tych, którzy narzekali na niski poziom trudności- już na koszmarze robi sie ciekawie, a żółte potworki (te rzadkie) wymagaja indywidualnej taktyki. strach ise bać co bedzie na inferno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wiewiór

Poszedłeś Monkiem w regen, czy starasz się trzymać raczej pod DPS swój set? Obecnie mam zabawę bo jak tylko widzę dużą grupkę mobów to biore ich jak najwięcj wkoło i uderzam obszarowo ile wlezie - raz się trafiły 3 żółte w Ruinach aktu II to nawet nie wiedziałem kiedy padły xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...