Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

No to wiadomo... Kto jak kto, ale blizzard to jednak przyzwyczail nas do tego, ze kazda ich gra jest hitem, ktory nie znajduje swojego nastepcy przez ladne kilka lat.. jezeli w ogole. No i tym samym mam nadzieje, ze trzecia czesc to bedzie to na co wszyscy czekaja...

No bo generalnie jakos nie moge sobie wyobrazic, zeby Diablo 3 mial byc przecietniakiem... no bo co.. przeciez to diablo jest! ;)

PS; prosze o wybaczenie w zwiazku z nie uzywaniem polskiej czcionki, ale warunki mnie do tego zmuszaja :)

Edytowano przez AdeKK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo... Kto jak kto, ale blizzard to jednak przyzwyczail nas do tego, ze kazda ich gra jest hitem, ktory nie znajduje swojego nastepcy przez ladne kilka lat.. jezeli w ogole. No i tym samym mam nadzieje, ze trzecia czesc to bedzie to na co wszyscy czekaja...

No bo generalnie jakos nie moge sobie wyobrazic, zeby Diablo 3 mial byc przecietniakiem... no bo co.. przeciez to diablo jest! wink.gif

PS; prosze o wybaczenie w zwiazku z nie uzywaniem polskiej czcionki, ale warunki mnie do tego zmuszaja smile.gif

Po reakcjach graczy już teraz można ją chyba uznać za najbardziej oczekiwaną grę któregośtam roku :D (ponoć najpierw jednak ma wyjść dodatek do WoWa, S2, a D3 na końcu, a trudno się spodziewać, że wypuszczą te gry z częstotliwością krótszą niż co pół roku :/ ).

W każdym razie na pewno będzie wzbudzała wiele emocji; tuż przed premierą wielu graczy postawi D3 ołtarzyk tuż obok poprzednich części i będzie ją wyznawał po wieki wieków(mam nadzieję, że zgodnie z moimi wszelkimi nadziejami słusznie, bo Blizzard jeszcze nigdy mnie nie zawiódł ;) ), część zacznie narzekać, że się nie postarali, bo o, w całej grze znaleźli jednego buga, poza tym oni by woleli żeby fabuła wyglądała tak a tak, potwory/bohater mocniejsze, i w ogóle kicha, a dzieci neo od samego początku będą szukały sposobów na cheatowanie i piracenia, niestety.

Dlatego postuluję do was - już teraz trzymajmy kciuki, abyśmy mieli wszelkie możliwości do słusznego zdominowania -jako pierwsza grupa pozostałych dwóch :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego postuluję do was - już teraz trzymajmy kciuki, abyśmy mieli wszelkie możliwości do słusznego zdominowania -jako pierwsza grupa pozostałych dwóch :D
Damy radę, na emeryturze będziemy mieli aż za dużo wolnego czasu. I miejmy nadzieję, że nowy BattleNet nie będzie płatny...

Aha, mam pytanko, ile czasu przechodziliście D2, a ile add-on?

Edytowano przez vainqueur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po reakcjach graczy już teraz można ją chyba uznać za najbardziej oczekiwaną grę któregośtam roku :D (ponoć najpierw jednak ma wyjść dodatek do WoWa, S2, a D3 na końcu, a trudno się spodziewać, że wypuszczą te gry z częstotliwością krótszą niż co pół roku :/ ).

To się wszystko jeszcze może pozmieniać bo Blizzard nie wypuszcza gry, dopóki nie jest w 100% dopracowana i taka jak ją sobie wymyślili twórcy.

Taki szczegół: zauważyliście, że do każdej gry, którą robi Blizzard najpóźniej po miesiącu od oficjalnej zapowiedzi są już screeny? Panowie po prostu nie obiecują nie wiadomo czego, tylko robią to co powinni i informują graczy, że mają na co czekać.

W każdym razie na pewno będzie wzbudzała wiele emocji; tuż przed premierą wielu graczy postawi D3 ołtarzyk tuż obok poprzednich części i będzie ją wyznawał po wieki wieków(mam nadzieję, że zgodnie z moimi wszelkimi nadziejami słusznie, bo Blizzard jeszcze nigdy mnie nie zawiódł ;) )

Heh oby jakiś widz TV Trwam nie skojarzył źle słów Diablo + ołtarzyk :P .

Ja w ogóle nie ukończyłem xD

Osz ty niewierny! :D

BTW. To możliwe w ogóle jest? Bo każdy, kogo widziałem jak pograł z 10 min. w DII był w stanie siedzieć przed kompem do oporu albo inaczej: do wyczerpania zapasów pożywienia w domu , ew. można było próbować zabrać grę / wyłączyć kompa, ale to wiązało się z poważnym narażeniem na uszczerbek zdrowia i życia takiego bohatera XD .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym razem przeżywałem znudzenie w końcówkach pierwszego aktu. Po prostu grałem do oporu, ażmi się w końcu nudziło krążenie po tych katakumbach... II akt to jest naprawdę genialny powiew świeżości :P Lepszego kontrastu być nie mogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Diablo 1 skoczyo sie faktycznie na maxymalnym 50 lvlu, a z kolei w Diablo 2 gralem dosc dlugo... az moj 84 lvlowy Barbarian zdobywal expa NAPRAWDE wolno. Ale to co bylo najlepsze to mozliwosc gry po sieci z sasiadem tudziez innymi osobami w LANie.. Wtedy naprawde ciezko znudzic sie taka rozgrywka.

No ale generalnie pozostaje nam tylko czekac/cieszyc sie nowym screenami ew. gameplayami poki co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczy się przechodzenie gry na BN?

Jak tak to jakieś.. 25 razy?

A jeśli każdy poziom trudności się liczy osobno (wątpliwe, ale kto wie) to jakieś 75 :).

Nigdy nie miałem serca do bicia poziomu więc najwyższy mam 91 :).

Przecież ta gra po tylu razach, jest chyba poraz kolejny kompletnie nudna, ciągle to klikanie i klikanie... choć w sumie teraz katuję TQ to w sumie chodzi o to samo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak.. najprostszym przykładem jest chociażby Counter Strike - owszem z botami gra się całkiem fajnie, ale tylko przez jakiś czas. A wystarczy, aby do takiej gry dołączyła kolejna osoba i już rozgrywka nabiera rumieńców.

Dokładnie tak samo jest z diablo. W singlu się znudzi za jakiś czas, a już gra po LANie sprawia ogromną radochę - nie mówiąc już o BN.

Teoretycznie to samo możnaby powiedzieć o Titan Quescie - ale jakoś mi tam nie przypadło do gustu granie w multi. A i single player nudzi się po przejściu za pierwszym razem..

A że Diablo zawsze miało przemyślany tryb multi to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był to kolejny super tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadne DIABLO?... to możliwe jest w ogóle? :)

Chciałbym być na twoim miejscu i poznawać tajniki Diablo, a potem Diablo 2... nie znając na pamięć większości itemków, mobków itd :) No ale nic to... pozostaje ci tylko nadrobić takie ogromne niedopatrzenie i grać. Diablo 1 mimo, że już lekko leciwy nadal potrafi wciągnąc.. a przynajmiej tak mi się wydaje.. Fajna muzyka, klimat i generalnie ma w sobie to coś. Dwójka również trzyma wysoki poziom..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja dodam kilka informacji:

Nie będzie tanków ani healerów

Będzie ciekawy system loota w party. :) (przyjmijmy ze jest witch doctor i barb) zabijają zombie i dla kazdego wypada loot widzialny tylko dla niego np. Barbarzyńca dostaje miecz a witch doctor dostaje element zbroji, a tej drugiej rzeczy nawet nie widza, jednak bedzie zmniejszona ilosc wypadania rzeczy aby nie bylo tak ze za byle jakiego potwora wypada 8 rzeczy ... bedą wypadać rzadziej i moze sie zdarzyć ze tobie nic nie wypadnie a jemu tak

Edytowano przez Tanthalas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się kupować Diablo w tym packu z największymi hitami Blizzardu?

To samo pytanie sobie zadawałem jakiś czas temu, gdy zobaczyłem egzemplarz w Empiku. Traktowane jako całość, można powiedzieć, że się opłaca. Natomiast dla samego Diablo - dla mnie raczej nie. W opakowaniu masz Starcraft i Warcraft II z rozszerzeniami no i Diablo. Jeśli lubisz strategie, możesz kupić komplet i mieć oprócz Diabła dwie wspaniałe gry, jeśli nie to lepiej rozejrzeć się na Allegro za samym Diablo. Trudno ocenić czy gra jest "warta" 50 zł. Dla jednych tak, dla innych już nie.

Szczerze mówiąc wpienia mnie ta polityka cenowa Blizzard. W końcu gry mają z grubsza po 10 lat, tak jakby wielką ujmą było wydać osobno Diablo za 20-25 zł. A tak nie jestem jedynym, który zrezygnował z kompletu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 jak najbardziej polecam oczywiście z dodatkiem. Jednak jeśli masz możliwość to kup sobie Diablo I+Hellfire, a nie pożałujesz. W DI każdy powinien zagrać. Sam pack(Antologia Blizzard:StarCraft + StarCraft: Brood War + WarCraft II: Tides of Darkness - Battle.net Edition + WarCraft II: Beyond the Dark Portal - Battle.net Edition + Diablo I) jest warty zakupu też dla StarCrafta. W tą grę spędziłem wiele przyjemnych godzin. Hit dla miłośników strategii. Również WII jest godnym polecenia tytułem, który też mnie swojego czasu wciągnął na dobre. Jednak DI to coś od czego najlepiej zacząć przygodę z serią. Mroczna grafika nie raz potrafiła mnie wystraszyć jak w środku nocy z sarkofagu wyskakiwał szkielet. W DII sam teraz mykam na battlenecie. Nie ma to ja szukać fajnych itemków prowadząc swoją ulubioną postać rozwiniętą tj. my chcemy. Mimo upływu czasu gra nadal ma wiele fanów i graczy na bnie nie brakuje. Jak masz kasę i nie masz w co grać to spożytkuj ją na którąś z gier Blizzarda. Blizzard w sumie już wielu na powinien być znany z serii Diablo, StarCraft, WarCraft czy World of WarCraft. Każda z gier i jej części to wielki sukces, więc pieniędzy w błoto nie wyrzucisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli kupisz Diablo II w wersji jaką dziś sprzedają, czyli z dodatkiem Lord of Destruction (Platynowa Kolekcja) to zrobisz dobrze. Nie wydaje mi się, żebyś koniecznie musiała zaczynać od jedynki. Będziesz mogła zawsze później dokupić. Moja rada - kupuj Diablo II, tym bardziej, że w dwójkę komfortowo pograsz dziś przez internet. Jedynka to miód, ale nie za tę cenę, na pewno będzie okazja żeby taniej kupić. Jak mówię - za niecałe 60 złotych masz Diablo II z dodatkiem i wciąż masę ludzi na serwerach do grania przez sieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałem. Ale jak piszesz o niemożliwości kupienia pierwszego Diabła, to wolę przypomnieć.

A inaczej niż w tym pakiecie nie polecałbym. Dostaniesz używanego D za +/- 30 zł. Ostatnio widziałem na Allegro D1 z PK (samo D1, nie antologia) niby nówka za 45 zł. Ale rozfoliowana, więc wątpię by była nieużywana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...