Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

tu nie chodzi o brata tylko o ojca :D

chcesz mojej opinii na temat diablo 2: fajna gierka lecz po paru miesiącach wiekszości osobników zaczyna nuRZyć.

Tylko czasami i to przerwami. Trzeba wtedy odstawić Diabła w Diabły tak na miesiąc i później znów się gra aż miło popatrzeć ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDP oferuje Diablo II w platynie w przystępnej bardzo cenie... zastanawiam się nad kupnem, bo - wstyd przyznać :oops: - w Diablo prawie w ogóle nie grałem o_O Jak myślicie, warto teraz skusić się na tę grę, za tę cenę? Człowiek by spróbował sobie pograć przez battle.net... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, kupiłem w platynowej kolekcji :D Wydanie bardzo ładne, gruba instrukcja (a nie skrócona wersja jak przy extra klasyce :P), dodatek i 20 zł wirtualnej kasy :P Kiedyś grałem tylko chwilę u znajomego - i teraz wreszcie pogram u siebie :) Może od razu jako nick na battle.net wpiszę sobie "noob" (bo cyfr w nicku używać nie można)... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, kupiłem w platynowej kolekcji Wydanie bardzo ładne, gruba instrukcja (a nie skrócona wersja jak przy extra klasyce ), dodatek i 20 zł wirtualnej kasy Kiedyś grałem tylko chwilę u znajomego - i teraz wreszcie pogram u siebie Może od razu jako nick na battle.net wpiszę sobie "noob" (bo cyfr w nicku używać nie można)...
A tanio? Bo jeśli tak, kto wie, może sama kupię... Kiedyś dostałam D2 razem z dodatkiem jako prezent, tyle że siostrzyca komuś pożyczyła i już nie mam -_-' , a cały czas pożyczać od znajomych to też nie jest to... :? Zwłaszcze że ostatnio nawet znalazłam sobie kogoś, kto chce ze mną pograć przez IPeczka, więc pamiętając o nadchodzących mikołajkach decyzja o zakupie jest już prawie przesądzona :3
Wiesz Niziołko, w sumie nie patrzec opinia dtsgurfa jest dosyc mocna i wlasciwie jest opnia na temat gry. Ja srednio mam na rok 3-4 okresy mooocnego grania na Battlenecie w D2 i wiem jakim koszmarem jestem dla rodziny. Na szczescie teraz mam przerwe
Nawet jeśli, to sam przyznasz, że coś takiego w ogóle nie rozzwija tematu - ale chłopak się zrehabilitował, więc skończmy :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tanio?

To zależy :) Przedtem było 100 PLN, teraz "tylko" 60 PLN. Dla mnie tanio, bo już dawno miałem kupować, dla kogoś przyzwyczajonego do extra klasyki - drogo.

Popatrzyłem na rankingi w battle.net i ludziska mają po 94 poziom doświadczenia o_O Wprawdzie za godzinę gry nabiłem "aż" 4 poziom i wykonałem pierwsze zlecenie, ale to dopiero pierwsze kroki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh.... ja diablo 2 po prostu NIENAWIDZĘ... no dobra to był żart ale na serio to jest wkurzające gdy mój starszy maniakalnie w to gra już od 3 lat
A może masz coś do powiedzenia o samej grze, dlaczego sam w nią nie grasz, co poza bratem ci się w niej nie podoba itd? :P
A ja wręcz przeciwnie, spokojniejszy czułem się kiedy skończyły się lochy a zaczęły kopalnie. na poprzednich poziomach było nieprzyjemnie, wszędzie krew, ciężko się oddychało a niżej było... przytulniej?
Przytulniej bo cieplej? Taak, te rzeki lawy robią swoje :D

Mnie jednak bardziej zainteresował dźwięk na tym poziomie... oczywiście, Diablo na każdym poziomie ma wspaniałą(choćby te bębny w tle, krzyki i płacze ludzi, dziwne dźwięki), ale chyba w jaskiniach mi najbardziej przypadły do gustu :)

W pierwszej części D (choć mogę się mylić) były tylko trzy klasy - łuczniczka, mag i wojownik.
Chyba, że miałeś dodatek Hellfire- wtedy dostawałeś dodatkowo mnicha - który przy odpowiednim rozwinięciu potrafił na początku równie szybko uderzać swoim kijaszkiem, co łuczniczka strzelać z łuku :) chodzą też mroczne pogłoski o tym, że były dwie dodatkowe klasy- amazonka i barbarzyńca- jednak żeby je uzyskać trzeba było trochę w plikach gry pogrzebać... :roll:

Taa... muzyczka w jaskiniach wymiatała najbardziej <choć gdzie indziej była również świetna - sama z siebie podnosiła włos na karku... a jeśli dodatkowo grało się Łuczniczką na Hellu i zobaczyło tych niebieskich "błyskawicznych" jaszczurów to już można sobie było miejscówki na komunalnym szukać;))).

Co do klas to nie są mroczne pogłoski ale prawda - no i prawda też że trzeba było troszkę pogrzebać w pliczkach żeby to wyciągnąć ale fajnie się grało choć już nawet mnich było przegięty, nie mówiąc już o amazonce cz barbie;) Ogólnie już Hellfire wprowadził sporo nowości m.in. olejki <w dwójce zamienione na klejnoty> oraz kostki - pułapki <podobne do pułapek assasin`ki z D II>. Szkoda tylko że był taki krótki no i oczywiście stworki występującie w gnieździe są z lekka żałosne;)... Ale mimo wszystko grało się miło...;) Do dziś jeszcze czasami pogra się troszkę na battlenecie choć ludzi gra już malutko.

niziołka napisał:

A tanio?

To zależy Smile Przedtem było 100 PLN, teraz "tylko" 60 PLN. Dla mnie tanio, bo już dawno miałem kupować, dla kogoś przyzwyczajonego do extra klasyki - drogo.

Popatrzyłem na rankingi w battle.net i ludziska mają po 94 poziom doświadczenia o_O Wprawdzie za godzinę gry nabiłem "aż" 4 poziom i wykonałem pierwsze zlecenie, ale to dopiero pierwsze kroki Razz

Na http://www.wirtus.pl można kupić jeszcze taniej niż w na http://www.gram.pl - 49.99 - dodatkowo ma się wszystkie usługi cdprojektu łącznie z wirtualnymi pieniędzmi (niestety na wirtus.pl nie można nimi płacić a tylko otrzymywać ale to już zawsze coś). Ostatnio zakupiłem właśnie i powróciłem do D II, w które ostatni raz grałem dobre 5 lat temu a potem jeszcze troszeczkę tuż po wypuszczeniu dodatku. Ogólnie zawiodłem się, oczekiwałem czegoś więcej, rzeczy które wtedy <czyli po naprawdę intensywnej grze w D I> bardzo ciepło przyjąłem to podświetlanie przedmiotów leżących na ziemi oraz możliwość biegania. Oczywiście sam świat gry w II jest dużo większy, niestety już grafika <800*600 w LoD> jest szczerze mówiąc żenująca nawet jak na poziom ówczesnych lat <dla porównania chociażby Nox - nie dość że wyższa rozdzielczość <1024*768> to i poziom detali i ogólny wygląd dużo lepszy - dotyczy to też szczegółowości odwzorowania tego co nasza postać na sobie dźwiga - niby bajer a cieszy;P. Szkoda że potencjał Noxa został zmarnowany bo gra mogła być lepsza od D II także i pod innymi względami;).

Ciekawe w D II jest drzewko umiejętności dzięki któremu można skonfigurować własną postać względem potrzeb. No i oczywiście rewelacyjny tryb multi w który wciąż gra tyle ludzi. Z chęcią sam bym pograł niestety za cienki mam net na takie zabawy;(...

W tej chwili IMHO w gatunku h`n`s prym wiedzie jednak DS II jako kompilacja najlepszych rozwiązań z dobrych gier gatunku - świetna grafa i środowisko 3D, fabuła z pewnością nie gorsza niż w D II, możliwość prowadzenia teamu <także można grać pojedyńczym herosem ale życzę powodzenia - łatwo nie jest;)>, zwierzątka;), summony, poziom animacji czarów oraz postaci, fajne drzewka rozwoju - generalnie mówiąc daje radę;)))

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo II to super giera, normalnie wypas na maxa! Jako że ma swój wiek, a qesty się nie zmieniają :? to normalnie trzeba by było sobie pograć w Diablo III Jeśli wogóle kiedyś wyjdzie. A trzeba nadmienić że sporo było nocy pod czas których nie spałem, a grałem w Diablo II! A pozatym to warto kupić gre w każdej cenie. Przykładem tu świeci mój brat, który bardzo ineligentnie zrobił. Kiedyś jego chrzesna przyleciała w odwiedziny, i oczywiście po długiej nie obecności musiała przywieść wór prezentów :P . Oczywiście mój brat nie okrzesany wogóle, odrazu poleciał zobaczyć co dostał, i w tej torbie był Amerykański GBC + 2 gry. I po ok. 3-4 miesiącach, znudziło mu się, zamiast kupić nową giere zrobił wymiane, GBC (ok 220 zł) na Diablo II (90zł). Eh... czasem mi się wydaje że jego IQ to -10... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech diabełek właśnie u mnie zagościł na twardzielku ponownie. Przechodzi renesans gdyż mam w końcu neta dość szybkiego żeby na Batllenecie można było pograć bez nerwicy. Tyle czasu co ja spędziłem nad diabłem w singlu to już nie nadaję się do publikacji. A ta giera na nowo mnie zachwyca. Ach te piękne podróze ekipą po Sanktuarium mają ten urok, singiel mnie zassał lecz mulit doprowadza do tego że gram po nocy gdy mam spokój i ciszę aby się rozkoszować moim ladderowym pallem i jego zbawiennym wpływem na świat Sanktuarium ;) Diablo musi znów polec. A ja mam ochotę na kolejne szaleństwa w tym świecie każdą postacią, tylko że czas wypróbować moje zdolności w multi :) To by było na tyle moich osobistych dywagacji na ten temat. Dziękuję za baczną uwagę i zapraszam na polowanko na Batllenecie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<płacz> Ja chcę Diablo III <płacz>

kilka miesiecy temu na wp byl news ze gdzies w Czechach muzyke do D3 nagrywają:) i podkładają dzwieki dla postaci;)

Ja gram w D1 5 lat:) w D2, 3 lata i mi sie nie nudzi:) Przez ostatnie 2 lata anly BN grałem i w tym D1 okazało sie lepsze, nie wiem czemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Diablo II przez neta z jakieś 6 miechów.Doszedłem wszystkimi postaciami do max.lvl i przeszedłem w szystkie poziomy trudności.

I koniec, nuda, łążenie z lamami po tych samych lokacjach, duele które wygrywałem i przegrywałem.Nuuuuuuuuuda!

Ale jednak jakoś musiało cię wciągnąć, skoro poświęciłeś mu pół roku :wink: To, że DII jest linioniowe, i 99,99% czasu grania spędza się na wyrzynaniu poszczególnych przeciwników to nie jest tajemnica; co nie zmienia jednak faktu że DII ma taki urok, że nawet jeśli kogoś całkiem znudzi, to po jakimś okresie czasu znów chce się do niej wrócić, tak samo jest z Diablo 1 :)

I panowie, z tego co mi się wydaje to nie jest temat do polecania sobie gier, tylko do dyskutowania do Diablo... ale może temat i dział mnie zmylił :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 1 pamiętam jeszcze z czasów kiedy miałem psx'a... to były czasy gdy wracało sie z domu i gdzieś o 21:00 włączało się konsole (bo najlepszy klimat łapałem wieczorkiem), wczytatywało save'a i nagle ni stąd nizowąd słyszało sie ćwierkajace ptaszki o 4:00. Najdziwniejsze było to że ciagle chciało sie grać i grać i pokonać Diablo.

Dwójka moim zdaniem była lepsza bo nie łaziło sie przedewszystkim po tych piwnicach, katakubach, jaskiniach... można było czasami odetchnąć swieżym powietrzem:D Poaztym było więcej postaci do wyboru! Uważam że 10/10 w CDA to w 100% prawidłowa ocena dla Diablo 2. Niezapominajmy też o moim zdaniem doskonałych dodatkach Helfire do diablo1 i Lord of Destruction do diablo2 które nie były tylko marnymi, niepotrzebnymi pałytkami na zarobienie haicu przez Blizzard.Wnosiły Dużo!!!

ELO

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

Witam kolegów forumowiczów! Niedługo kupie sobie jakąś starą gierkę (najlepiej RPG) i chciałbym się dowiedzieć czy nadal Diablo 2 ma sporą grywalność czy tez to jueest antyk do którego nie warto wracać. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co kupić. Tylko jak ktoś mi doradzi do proszę odrobinkę argumentów dorzucić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć czy nadal Diablo 2 ma sporą grywalność czy tez to jueest antyk do którego nie warto wracać.
Grywalność nie zależy od wieku gry, tylko od tego ile przyjemności się czerpie z grania. Ja sam do dzisiaj grywam jeszcze w DI i nie narzekam. O grywalności DII może świadczyć choćby liczba osób grających na BattleNecie. Oczywiście, jeśli dla Ciebie "grywalność" oznacza super grafikę, i efekty obsługiwane tylko przez najnowsze karty, to odpuść sobie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów forumowiczów! Niedługo kupie sobie jakąś starą gierkę (najlepiej RPG) i chciałbym się dowiedzieć czy nadal Diablo 2 ma sporą grywalność czy tez to jueest antyk do którego nie warto wracać. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co kupić. Tylko jak ktoś mi doradzi do proszę odrobinkę argumentów dorzucić...

Przedmówca ma sporo racji. Diablo 2 po sieci ma się nadzwyczaj dobrze i jest z kim pograć. Jeśli ma to być gra rpg to nie ten kierunek ;) Szczerze Diabeł to bardzo przyjemna sieczka z dodatkiem, odrobiną rpgowości ;) Ale ja tam w Diablo gram już kilka lat i nadal mi się nie znudziła tak samo jak moim znajomy z CBN :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...