Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Z innej beczki - jak myślicie czym teraz zamie się (zajmuje?) Blizzard? D3 wypuścili, S2 wyszedł całkiem niedawno, WoW jak to WoW, więc? Może Warcraft IV? :) Albo jakiś dodatek do którejś z gier. Wiadomo, na razie pewnie skupią się na Diablo, ale potem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Robią Mists Of Pandaria do WoWa, dodatek do SC2 (Heart of the Swarm) i kolejny Legacy Of The Void, oraz dwa dodatki do Diablo 3 (jeśli wierzyć plotkom). Poza tym pracują nad niezapowiedzianym MMO Titan, o którym nic póki co nie wiadomo. Warcrafta 4 nie będzie póki WoW żyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga jest do kupienia na ultima.pl Diablo 3.

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=10189&afid=1052763

Tyle ze w jezyku eng.

Cena 230, z wysyłką wychodzi 245zł. Opłaca się kupować czy lepiej poczekać na tą rezerwe na gram.pl czy gry-online? Myślałem ze do 210zł kupie D3 ;x

Jak wygląda spolszczenie D3 ? Trzeba cała gre po polsu pobrać z battlenetu czy jak?

Jak narazie zaklepałem sobie 1 pudełko, jesli trzeba pobierać całą gre od nowa by była po polsku to anuluje zamówienie udostępniając komuś innemu.

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś w nocy ciekawą taktykę na dropienie dobrych itemków w D3 na streamie PhantomL0rda. Był w Akcie II, ubrany w ciuchy na MF i biegał do pomieszczenia, gdzie była skrzynia ("wyjątkowa" czy jakoś tak - ta, z której najwięcej dropi). Oczywiście, jako że jest to generowane losowo pomieszczenie, nie zawsze było otwarte, jednak było na to jakieś 30-40% szans. I ze skrzyni wypadały średnio 1-2 rzadkie i 3-4 magiczne.

Więc może w Diablo 3 zamiast na bossów będzie się biegać do skrzyń? :D Na pewno będzie szybciej.

Edytowano przez LordRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda spolszczenie D3 ? Trzeba cała gre po polsu pobrać z battlenetu czy jak?

Już było tłumaczone chyba ze 100 razy... Zmieniasz w opcjach język, po czym gra wyrzuca cię do launchera i pobiera łatkę, która waży 2,5gb. Jak się ściągnie to masz pełną, kinową polską wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie - Blizz zmieni system wyszukiwania gier na ten z D2 ? Myśle, że to bardzo pomogłoby grze i wydłużyło jej żywotność. A napewno ułatwiło handel i poznawanie nowych graczy. Widziałem, że dużo osób narzeka na nowy system i tak myśle - jakby ogarnąć jakąś petycje to może Blizzard poszedłby za głosem graczy ? Jak myślicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - i Blizzard nie ma tu zbyt wiele do gadania w tej kwestii. Plus handel jest dużo wygodniejszy przez AH, za nic bym nie chciał wrócić do starego marnowania godzin by cokolwiek opchnąć.

Towarzysze .... szczerze nie wiem po co oni są

Fabularny rozwój, przerywanie monotonii i ewentualnie trochę CC/buffów dla nas.

stały dostęp do neta. Dzięki temu mam ~200ms podczas gry single player

O ile jest to problem, gdy ping skoczy do 300+ (choć serwery są w Paryżu bodaj, nie rozumiem dlaczego tak się dzieje :|), to koło 200 i poniżej zastosowanie ma ograniczający lag nowy system, dający wrażenie jego braku, spisujący się w miarę dobrze.

Od piątku wbiłem 45 lvl Wizarda, siedzę w 3 akcie koszmaru i nie powiem, jest dość aktywnie. Ktoś kiedyś narzekał, że będzie używało się i tak jednego skilla... Ja bym chętnie sobie ze dwa dorzucił :rolleyes: Strach pomyśleć jak na piekle będzie szło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. żeby nie było pomyłek proponuje jasno postawić kolorami itemy.

Szary/Grey - thrash (śmieć)

Biały/White - normal (zwykły)

Niebieski/Blue - magic (magiczny)

Żółty/Yellow - rare (rzadki)

Złoty/Gold - legendary (legendarny)

Więcej kolorów chyba nie ma, a jeśli tak to proszę poprawić.

Nie wiem, jak dokładnie jest w Diablo III, ale w Torchlight elementy całych zestawów zbroi były oznakowane kolorem Fioletowym.

Teraz mamy chyba kompletną rozpiskę lootu :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska się zgadza, poza pominięciem zielonego koloru dla części setów, tak samo jak w D2. Ino białe też można określić jako trash, bo za 2-10g nie warto tego zbierać nawet.

Co do chcących zmienić język - polecam dwa razy się zastanowić przed takową próbą, bo raz zechcecie zmienić, to trzeba już przeczekać cały proces, bez możliwości anulowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. żeby nie było pomyłek proponuje jasno postawić kolorami itemy.

Szary/Grey - thrash (śmieć)

Biały/White - normal (zwykły)

Niebieski/Blue - magic (magiczny)

Żółty/Yellow - rare (rzadki)

Złoty/Gold - legendary (legendarny)

Więcej kolorów chyba nie ma, a jeśli tak to proszę poprawić.

Jest jeszcze zielony - przedmioty 'setowe'.

Widziałem dziś w nocy ciekawą taktykę na dropienie dobrych itemków w D3 na streamie PhantomL0rda. Był w Akcie II, ubrany w ciuchy na MF i biegał do pomieszczenia, gdzie była skrzynia ("wyjątkowa" czy jakoś tak - ta, z której najwięcej dropi). Oczywiście, jako że jest to generowane losowo pomieszczenie, nie zawsze było otwarte, jednak było na to jakieś 30-40% szans. I ze skrzyni wypadały średnio 1-2 rzadkie i 3-4 magiczne.
Blizzard już to poprawił, ta taktyka nie działa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gram.pl pojawił się ciekawy artykuł na temat sprzedaży Diablo III, która lekko rzecz ujmując jest REWELACYJNA. 3.5 miliona sztuk + 1.2 miliona w ramach abonamentu do World Of WarCraft, poszło w pierwszym dniu sprzedaży. Link:

http://www.gram.pl/news_8APjJ,u2_Diablo_II...w_historii.html

A mówią, że granie na PC umiera... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Po co szukać na gramie, gdy nasza główna też o tym pisze? :D i to szybciej :P:wink:

Ja się teraz tylko zastanawiam, jak ta sprzedaż by wyglądała, gdyby Blizz nie nie doszacował wyników i wysłał do sklepów wystarczającą ilość pudełek :) Dla mnie rewelacja. Bardzo się cieszę, że gra tak się sprzedaje, bo moim zdaniem w stu procentach na takie ciepłe odebranie zasługuje :) I piszę to dopiero po pierwszym akcie norma czarą. Potem chyba zejdę z tego świata z nadmiaru frajdy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP? Wierzę :) . Ja się muszę uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejny rzut do sklepów, zwykłej wersji pudełkowej. Oby nie spotkała mnie niespodzianka typu: "U nas najtaniej! Tylko 249.99 zł!"

A w ogóle, to bym się nie zdziwił, jakby ta druga dostawa, również rozeszła się w przeciągu kilku dni. I kolejny deficyt...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem w połowie Aktu IV na normalu barbarzyńcą, ale już po rozegraniu paru minut w pierwszym akcie wiedziałem, że to była dobra inwestycja :)

No a filmik na otwarcie IV rozdziału wgniata w fotel. Szczerze polecam obejrzeć (i oczywiście dojść do tego momentu) :D

Wuwu, ano taką ceną rzuca Ultima. Lepiej rozpakuj EK (wiem wiem, trzymasz na handel zapewne, bo inaczej już byś otworzył i grał), bo może jeszcze długo gra nie zejść z ceny typu 250 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami?

Niestety można tylko pełną kinową angielską lub polską. Nie ma możliwości ustawienia osobnej ścieżki dialogowej i napisów:

http://www.xfire.com/profile/haczyk/screen...?view#123595997

http://www.xfire.com/profile/haczyk/screen...?view#123596000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś ładny nerf dla DH i Monka... tak patrząc na to zastanowiłem się, jak Diablo 3 będzie wyglądać np. z a dwa lata. Po wielu patchach, nerfach, buffach, fixach, może jakimś dodatku... przypomina mi się historia z Diablo 2, gdzie wersja 1.0 przy 1.10 to jak inna gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard musi poprawić stabilność tych serwerów... Teraz np. mi nie działa dom aukcyjny. Niefajnie, niefajnie.

Ja się z grą nie śpieszę. Witch Doctor na 26 poziomie, Normal, skończony 2 akt, naszykowana karawana do 3, acz zwiedzam sobie nadal to i owo. A może jakiś fajny przedmiot wypadnie? Choć na normalu raczej o to trudno. No nicz. Przynajmniej skończe z wyższym poziomem na start do następnego przejścia, w sieci, na wyzszym poziomie trudności.

To normalne, że praktycznie z nikim nie mam problemu Doctorem? Wiem, normal, łatwiej się nie da, ale... Bez przesady. Oby w kolejnej grze weselej było.

Pytanie takie małe... Co robicie ze złotem? Zbierać... na co? W kowalstwo się w zasadzie nie bawię (zanim trafi się coś, co mogę wykuć i jest przydatne, miną wieki), jubiler poulepszany. Sprzętu kupować nie ma po co, wszystkie przedmioty, prócz jednego pierścienia, żółte.

Zbierać na kolejną grę, na wyższym poziomie? Ale po co, skoro kasę zdobywa się naprawdę szybko? Inwestować w domu aukcyjnym? Postać będzie aż za silna. Jakieś pomysły?

Dzwonek Witza, czy kogośtam, kusi. Czym to właściwie jest? 100 tysięcy wydać na jakieś dziadostwo nie chcę, już lepiej na kowala nudnego.

@down

Z nieznanych przyczyn komunikatu wcześniej nie było. Teraz jest, rzeczywiście.

Edytowano przez MathRaven27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie informacje o tym, co nie działa znaleźć można w okienko po prawej stronie na ekranie logowania. Piszę o tym, bo teraz piszecie o nie działającym AH, wcześniej o tym, że serwery niby były włączone, a nie działały, a w tamtym oknie w obu przypadkach były komunikaty Blizza odnośnie aktualnego stanu rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie serwerów. Gracie na Europejskim czy Amerykańskim? ;) Bo nie wiem dlaczego ale maksymalnie widziałem na europie 20 000 tysięcy ludzi online na grach publicznych.. Trochę mało zważywszy na te miliony które tą grę zakupiły :) Ja miałem domyślnie na USA ale zmieniłem na Euro żeby nie było problemów potem z dostępem itd itd

Edytowano przez Raiven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MathRaven27

Kase zbieraj i kupuj itemy na AH. Sam na 30 lvlu kupiłem amulet za 100k, który nosze do tej pory (50 lvl, piekło). Ogółem to warto zbierać, teraz mam pół miliona i mam w planach uzbierać około 2 mln do 60 lvla żeby kupić itemy pozwalające na solowanie inferno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...