Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Z tego co czytam i rozmawiam z ludźmi, wychodzi na to, że najtrudniej zginąć Monkiem. Tego się nie spodziewałem :P Myślałem, że będzie bardziej kruchy i podatny na "one shoty".

Pewnie za jakiś czas jak zacznę grać HC, to właśnie Monkiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już na kucykowym poziomie i jest świetny :wub: Kocham Blizzard za takie puszczanie oczka do graczy. Trochę musiałem grindować żeby zdobyć itemki, coś koło 3 godzin może więcej i wydać 150k gold ale było warto. Teraz kiedy przyjemność tą mam już za sobą skupie się na kowalu, jubilerze i skrzyneczce, na końcu wezmę się za zakupy w AH. Kocham tą grę w ciągu 72 godzin od otrzymania gry , grałem 36 godzin :laugh:

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info do wszystkich, którzy czekają na kupno Diablo 3. Sytuacja nie jest taka najgorsza, plotki o czerwcu są mocno przesadzone, ponieważ już 3 sklep (GRYOnline - tutaj pracownik na forum pisał, że następna partia pojawi się prawdopodobnie dzisiaj, Real i Empik) poinformował mnie w rozmowie telefonicznej, że następne egzemplarze pojawią się "na dniach".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli po weekendzie...faktycznie dramat <sarcastic mode off> :dry:

A ja sobie wreszcie dzisiaj troszkę pograłem :) Co prawda z braku mocy czasu przeszedłem tylko tyle, ile oferowała beta + oczywiście przerywniki...niestety przepadło mi wprowadzenie klasowe (dziwne, że jeśli wyłączy się grę zaraz po nim, nie ma opcji rozpoczęcia jakby od samego początku), ale i tak jest bosko :) A że miałem bardzo przyjemne towarzystwo, to te prawie dwie godzinki minęły jak z bicza strzelił. Przy okazji nacieszyłem się skrzydełkami dumnie błyszczącymi nad plecami mojej czarodziejki :happy:

Ale jedna rzecz mnie denerwuje... dlaczego nawet baardzo długie questy są podzielone na tylko dwie części :dry: skoro narypali tych punktów kontrolnych na wypadek zgonu, mogli też ich podobną ilość zaserwować nam przy wznawianiu gry. Nie lubię takich a la konsolowych systemów, zmuszających niejako do spędzenia przed kompem dodatkowych kilkunastu minut, żeby nie dublować niektórych czynności :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info do wszystkich, którzy czekają na kupno Diablo 3. Sytuacja nie jest taka najgorsza, plotki o czerwcu są mocno przesadzone, ponieważ już 3 sklep (GRYOnline - tutaj pracownik na forum pisał, że następna partia pojawi się prawdopodobnie dzisiaj, Real i Empik) poinformował mnie w rozmowie telefonicznej, że następne egzemplarze pojawią się "na dniach".

No nie wiem, ja natomiast dostałem dwa maile, jeden od sklepu w którym zamówiłem grę w którym napisane było że CDProjekt sprowadzi następna dostawę w ciągu 2-3tyg, drugi sklep właśnie do mnie napisał że dostawa będzie na początku czerwca.

CDProjekt dał... no nie pokazał klasy, to żeby czekać na grę i to taki hit jak Diablo, 2-3 tygodnie od dnia premiery bo gra "się skończyła" jest trochę mało profesjonalne, delikatnie mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy już przeszli:

Chciałbym się pożalić, że elementu zaskoczenia nie było żadnego, w momencie kiedy już oficjalnie wyszło na jaw, że Mroczny Wędrowiec to ojciec Lei. Jeśli ktoś wykazywał choć minimalne chęci co do szukania dzienników, z łatwością mógł się tego domyśleć po jednym z wpisów Adrii w którym wspominała Aidana i ukryte w nim zło. No właśnie, Adria. Po tym, jak umieściła duszę Diablo w ciele Lei, słuch o niej zaginął, czy może ja coś przeoczyłem? Jeśli tak, to chyba murowany kandydat na dodatek już jest poznany. Poza tym, całościowo uważam za bardzo słaby fakt, że praktycznie wszyscy Władcy Piekieł z którymi przychodzi nam walczyć, są średnio mroczni i na pewno nietajemniczy. To pierwsze może być jeszcze spowodowane silnikiem graficznym, ale jednak komentowanie w patetyczny i oczywisty sposób naszych działań przez Diablo("Chcesz zniszczyć okulus? Nie uda Ci sięęeęęę") a głównie przez Azmodana, którego wizje wzbudzały we mnie śmiech nie grozę, popsuło trochę klimat mroku. Jedynki się nie spodziewałem, ale jednak coś pokrewnego filmikom z D2, już tak. Dubbing w polskiej wersji bardzo w porządku, dopóki nie przyszedł czwarty akt i główny zainteresowany, już wolałem nieśmiertelny cytat z dwójki "Zaszedłeś tak daleko tylko po to, by umrzeć.", który wówczas też wydawał mi się śmieszny, ale po tym co zobaczyłem i usłyszałem w ciągu paru ostatnich godzin, Pan Grozy wydał mi się jednak Panem Śmiechu.

No ale tak już jest, jak oczekiwania przerosną rzeczywistość. Na plus zdecydowanie cutscenki i ciekawe historie współtowarzyszy, gdzie w każdej kryła się jakaś niekonwencjonalna opowieść z przeszłości.

Edytowano przez Breados
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej... Barbarzyńca na prawdę jest over-powered? :P Na Poly redaktor (bardzo nieprzychylnie nastawiony do gry ;p) dał filmik, w którym zabił Barbem na 30 levelu Azmodana w jakieś 20 sekund... Czy ja jestem takim noobem, że mi to zajęło z 4 minuty co najmniej Wizardem? Czy Barb jest OP? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesuje jedna sprawa:

Przykładowo pod klawisz 4 mam moim DH przypisane: Ostrzał, Wielostrzał, Zemsta - jednocześnie mogę ustawić sobie tylko jedną z tych umiejętności. Czy jest sposób żebym przykładowo pod 4 ustawił Wielostrzał, pod 3 Ostrzał, a pod 2 Zemstę czy nie da się tak?

Dobra kłamałem, mam drugie pytanie - w spotlighcie DH była mowa u umiejętności (shadow power bodajże), która miała zwiększać attack speed. Czy ja jestem ślepy czy jej teraz nie ma/ma kompletnie inne działanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam może trochę dziwne pytanie, ale jak to dokładnie jest z tymi aukcjami? Dzisiaj dla próby licytowałem jakiś przedmiot, i wystawiłem cenę najpierw 2500 (tutaj jednak ktoś w podobnym czasie mnie przebił, więc otrzymałem wiadomość, że suma jest za mała), później 2700 (również efekt taki sam jak poprzednio). Mimo, że w licytacji nie prowadzę, to środki zostały ściągnięte z konta. Zostały one w jakiś sposób zamrożone? Miałoby by to sens, gdyby nie to, że gra zabrała mi je podwójnie (czyli, mimo, że licytowałem za 2700, gra zabrała 5200).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tridanis

Na pewno każdy sklep zamówił różną ilość egzemplarzy w różnych terminach. Empik to jednak poważna sieć sklepów i podejrzewam, że po pierwsze, zamówili większą ilość, po drugie, dostaną w pierwszej kolejności.

@emilien2183

Czyli zgadzałoby się to z informacjami, które ja uzyskałem. Uspokoiłaś mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że w licytacji nie prowadzę, to środki zostały ściągnięte z konta. Zostały one w jakiś sposób zamrożone? Miałoby by to sens, gdyby nie to, że gra zabrała mi je podwójnie (czyli, mimo, że licytowałem za 2700, gra zabrała 5200).

Wejdź w zakładkę ostatnią na górze i tam "odzyskaj złoto" ;)

III Akt zakończony i mimo, że Asmodan nie był jakiś taki ciężki to miło mi się z nim walczyło. 30 lvl wbity i lecę do IV aktu licząc na sporo zabawy i może wreszcie legendarny itemek dla siebie - żółte/złote lecą mi na potęgę, choć ostatnio trafiła mi się perełka

:D

Naszyjnik z +90 dex :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojlerujcie dalej....

i podbijam pytanie Krexa.

Co do Diablo, to ja kupiłem na allegro po dobrej cenie przedwczoraj (za 199 zł). Gość przesłał mi kod (pudełko w poźniejszym terminie) i cóż... wspaniała, kapitlana gra. Będzie wiecznie żywa jak poprzeniczka. Więcej się wypowiem jak przejdę całą. Ale boss pierwszego aktu mnie powałił na kolana :D Tego się nie spodziewałem, miła niespodzianka, szczególnie że z miesiąc temu po raz kolejny przeszedłem Diablo pierwsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuchar Sądzisz że gdy dystrybucją na terenie Polski zajmuje się CDProjekt to dali by jednym wcześniej, drugim później bo ktoś jest ważniejszy/ma większa sieć sklepów?

Z takimi opóźnieniami?

Ale mam nadzieje że masz racje, po tym jak przygarnąłem guespass'a to mi ślinka zaczyna coraz mocniej ciec jak widzę ikonkę na pulpicie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie pojechałem wczoraj do Białegostoku z nadzieją że wieczorem będę sobie spokojnie grał w Diablo 3. Niestety przeliczyłem się , poszedłem do Empiku a jeden z pracujących tam powiedział mi że niema wspomniałem mu coś o Media Markcie i powiedział że tam też niema. Tego to się nie spodziewałem, chciałem kupić wcześniej na gram.pl ale też wyprzedali. Jestem sfrustrowany ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej... Barbarzyńca na prawdę jest over-powered?

Nie powiedziałbym, na początku faktycznie jest łatwo, ale gdy już doszedłem do khazrów, to już potwory za 1 zamachem nie chciały ginąć. Teraz jestem na początku 2 aktu, i też za łatwo nie jest. Zależy, czy wcześniej się zwiedzało całe mapy, czy nie, i czy zdobyłeś wyższy niż powinieneś poziom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuchar

ja już mam swój egzemplarz diabełka, ale teraz mój brat i ojciec czekają na swoje i dowiedzieli się w Empiku mojego rodzinnego miasta, że dostawa D3 ma być pojutrze.

Ok... to powiedz może które to miasto?;)

@tridanis

Na pewno każdy sklep zamówił różną ilość egzemplarzy w różnych terminach. Empik to jednak poważna sieć sklepów i podejrzewam, że po pierwsze, zamówili większą ilość, po drugie, dostaną w pierwszej kolejności.

Ja byłem w 2 empikach w Białymstoku i NIE WIEDZĄ kiedy będzie. Wręcz sprzedawcy przy pytaniu o D3 robią już się chamscy.

Pięknie pojechałem wczoraj do Białegostoku z nadzieją że wieczorem będę sobie spokojnie grał w Diablo 3. Niestety przeliczyłem się , poszedłem do Empiku a jeden z pracujących tam powiedział mi że niema wspomniałem mu coś o Media Markcie i powiedział że tam też niema. Tego to się nie spodziewałem, chciałem kupić wcześniej na gram.pl ale też wyprzedali. Jestem sfrustrowany ...

W Białymstoku w środę rano już NIC nie było... chyba, że jakieś małe sklepiki o których prawie nikt nie wie. Dostawa w MM będzie w czerwcu, empiki NIC nie wiedzą.

Ps. Nie radzę w Białostockich empikach pytaniach o D3, bo jeszcze sprzedawcy "pobiją". Takie chamstwo co się zrobiło przy pytaniu o D3 dawno nie było...

Edytowano przez janek24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000:

LordRegis ma rację. Niezależnie od tytułu powinniście używać spoilerów. A biorąc pod uwagę, co się robiło w dwójce twój post... to jednak jest spory spoiler. Dlatego dobrze ci radzę tak nie robić w przyszłości, bo możesz oberwać. :)

@JaX922:

Zapoznaj się z Regulaminem form. I przestań pisać takie krótkie posty, tym bardziej, jeśli nic nie wnoszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś sugestie co do broni dla barbarzyńcy - teraz gram z toporem i tarczą ale z Belialem musiałem się dość mocno napracować i zaliczyłem kilkanaście zgonów

z tego co zauważyłem trzęsienie ziemi daje najlepsze efekty na grupki bosów, w innym przypadku trzeba klikać prawie w nieskończoność, a itemy wypadają jakieś g..

PS. warto ładować kasę w kowala i złotnika czy szkoda zachodu ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesuje jedna sprawa:

Przykładowo pod klawisz 4 mam moim DH przypisane: Ostrzał, Wielostrzał, Zemsta - jednocześnie mogę ustawić sobie tylko jedną z tych umiejętności. Czy jest sposób żebym przykładowo pod 4 ustawił Wielostrzał, pod 3 Ostrzał, a pod 2 Zemstę czy nie da się tak?

Da się:

Wchodzimy w opcje => Rozgrywka => Interfejs => zaznaczamy Tryb wyboru

Potem przykładowo ustawiasz pod 2 - Ostrzał

Wchodzisz na umiejętności przypisane pod 3, na górze masz strzałki (lewo/prawo), którymi przechodzisz do pozostałych "drzewek wyboru" (cholera wie jak to nazwać), szukasz tego samego "drzewka" co poprzednio i wybierasz z niego kolejną umiejętność.

Takie utrudnienie dla bardziej rozgarniętych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważne pytanie: czy gra nie posiada przypadkiem online passów? Widziałem na allegro jedynie oferty sprzedaży kont z tą grą (żadnych egzemplarzy używanych)

Ps. Ogólnie online passy są pozbawione sensu wystarczy stworzyć np. na steamie nowe konto z nowym mailem i w ten sposób sprzedawać grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...