Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

@Rennard - wystarczy nr. seryjny i sekretne hasło do usunięcia tokena.

Battletag to po prostu taki nick pod którym będą Cię rozpoznawali w grze oraz na forach i liście przyjaciół battlenet :)

Każdy musi go założyć, pamiętaj jednak że nazwa postaci w grze może się od niego różnić bądź być taka sama (co jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż ułatwia komunikację). Battletag składa się z Twojego nicku + numeru (podanego w kolejności stworzenia takiego nicku przez inne osoby). W grze widoczny jest sam nick bez tego numerka :)

Wyrabiasz go po zalogowaniu się na battlenet, wybierając zakładkę Konto i następnie klikając po lewej przy słowie Battletag :)

Edytowano przez mystic8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć, czy będzie się dało się zmienić wygląd albo płeć postaci? Bo chciałbym zagrać mnichem bez brody albo demon hunterem-facetem. Chodzi mi głównie o tego demon huntera, bo jak gram kobietą to jakoś nie umiem się wczuć w postać.

Edytowano przez Freak98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko głównie o Battle-Tag, czyli ten numerek obok to ile takich samych nicków jest? mój Battle-Tag wygląda tak JediMati a chciałem zmienić na JEDImati ale niestety się nie da, wie ktoś czy da się to obejść? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Freak98 - W becie była możliwość wyboru płci dla każdej klasy, niestety wyglądu nie dało się zmienić, choć taki ficzer być może będzie dodany w pełnej wersji. W każdym razie, tak płeć da się zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć, czy będzie się dało się zmienić wygląd albo płeć postaci? Bo chciałbym zagrać mnichem bez brody albo demon hunterem-facetem. Chodzi mi głównie o tego demon huntera, bo jak gram kobietą to jakoś nie umiem się wczuć w postać.

Przy tworzeniu postaci można wybrać sobie płeć, którą chcemy grać. Wyglądu nie da się ruszyć, co najwyżej można jakąś ładną zbroję założyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy warto kupić Diablo II wraz z dodatkiem. W Diablo nigdy nie grałem i chciałbym je sprawdzić jednak boję się, że odrzuci mnie swoją oldschoolowością. Grafika raczej mi nie przeszkadza, ale nie wiem jak jest z samym systemem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz ze ssie??

Kreska jest przyjemna, animacja ma klimat. można nawet na podstawie tego sobie trochę pospekulować na temat fabuły D3 i dalszych poczynań Imperiusa.

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sowa69 oczywiście, że warto nabyć D2 :)

@blade81 - chodziło o to, że w tokenie po kilku latach użytkowania wyczerpuje się bateria, a nie ma możliwości jej wymiany. Wówczas należy napisać do pomocy blizzard (świetni ludzi, odpowiedzieli mi w ciągu 15 min na wszystkie pytania) podając tajną odpowiedź na pytanie do konta battlenet oraz nr. seryjny tokena by go usunąć z konta. Wówczas kupujemy kolejny i rejestrujemy :)

@JediMati - tak nr. obok battletag oznacza, który w kolejności założyłeś taki sam nick (co i tak w grze się nie wyświetla). Z tego co wiem można 1 czy 2 razy zmienić battletag - obok powinna być opcja edytuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JediMati - tak nr. obok battletag oznacza, który w kolejności założyłeś taki sam nick (co i tak w grze się nie wyświetla). Z tego co wiem można 1 czy 2 razy zmienić battletag - obok powinna być opcja edytuj.

Nie wydaję mi się. To zawsze losowy 4-cyfrowy numer. Miałem dostęp do bety jeszcze w tamtym roku. Battletag wszedł chyba w lutym/marcu. W pierwszy dzień jak był dostępny go stworzyłem i miałem nr #5777. Wątpię, żeby tyle osób już w ten dzień miało nick bocieque. Później były jakieś prace nad battletagami i nr zmienił mi się na #2909

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mega spoiler żałuję, że to zobaczyłem, ale niech inni też cierpią. :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

!!!! Pytanie teraz czy naprawdę archaniołowie będą coś za dużo kombinować i im też się przy okazji Diablo oberwie. Dużo na to wskazuje.

I mam nadzieję, że usłyszymy "Fresh meet"

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy multikonta na bnecie, wszędzie ten sam btag i numer jest zupełnie losowy. Jest to polska nazwa, więc raczej nie było setek rejestracji na ten nick w międzyczasie... Zresztą nieważne, co za różnica.

Najważniejsze nowe informacje to:

- enrage timer - potwory, jak będziesz je długo tłukł, włączą rage mode i cię nie ma...

- system gildii całkiem możliwy.

Oprócz tego pewnie już widzieliście unboxing EK, czaszka taka jakaś malutka :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enrage timer ma swoje plusy i minusy. Pamiętam jak pierwszy raz tłukłem Diablo w sanktuarium cofając się chyba ze 30 razy do Fortecy po nowe miksturki. Teraz już takie taktyki będą niemożliwe. Jednak myślę, że będzie on miał znaczenie dopiero na inferno, no może na piekle.

Liczba przy batletagu jest na pewno całkowicie losowe, bo nie wierzę, że jest na świecie 5000 kruzdów, którzy wymyślili sobie nick od imienia i nazwiska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny Kamień Dusz to pewnie jest nawiązanie do tego, co można wyczytać w księdze Caina.

Zoltun Kulle stworzył ten kamień. Poniżej fragment przetłumaczony z księgi Caina.

"Trawiła go obsesja na punkcie kamieni dusz, uwierzył w to że może stworzyć własny kamień ? naczynie zdolne do gromadzenia esencji zarówno aniołów jak i demonów. Zoltun Kulle użył by tego Czarnego Kaminia Dusz, wypełnionego gniewem i nadzieją, strachem i szlachetnością jako substytut dla własnego czarnego i pustego serca."

Tak więc wybranie takiego koloru nabiera całkiem nowego znaczenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...