Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

VETO

Polecane posty

Poldek to jest lipna gra, ale powinna dostać wyższą ocenę niż jeszcze gorszy Maluch Racer, czyli 3+ :wink:

Niby tak, ale Maluch był pierwszy, sam pomysł nie był do końca taki zły - tylko że wykonanie do bani - stąd i dość "wysoka" ocena. A Poldek i kolejne tytuły z serii to klasyczne odcinanie kuponów. Zrobiliby 1 grę z wszystkimi tymi markami, puścili po 40 zeta i było by w miarę przyzwoicie. No ale po co, skoro można walnąć serial w odcinkach i zarobić duuużo więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bedzio

Masz rację, jednak i tak uważam, iż kolejne tytuły będą się sprzedawać coraz gorzej. Na pewno Maluch sprzedał się lepiej od Poldka. A to dlatego, że po Maluchu ludzie sobie za dużo obiecywali, i rozczarowali się grą. Tymczasem może przejrzą na oczy, że wszystkie kolejne gry z tej serii okażą się niewypałami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, oj nie zdazylem z tym GymSim ... ofcoz ze mial dostac 10/10 przeciez to klasa sama w sobie ;-). A co do poldka to gdyby dorzucili nowy dres to mozna by bylo dac jej 4/10 :twisted: A co do tych sequeli to mi chodzi o ignorancka polityke firmy ktora wydaje to "cos". Jezeli kazda kolejna gra typu "dres racer" bedzie wprowadzać tyle "udoskonaleń" do gry co poldek to ... nawet szkoda bedzie miejsca w Kaszanka Zone na te gnioty. Najsmutniejsze jest to ze to sie bardzo dobrze sprzedaje i nabija kieszenie tym amatorom.

Pozdry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do poldka to gdyby dorzucili nowy dres to mozna by bylo dac jej 4/10 :twisted: Pozdry

Poldek powinien dostać przynajmiej 7/10 za to że w ogóle jest jak by go nie było to w Kaszanka Zone nie było by co czytać :wink:A tak na serio to

jego plusy to chyba tylko cena :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Moderatorów najlepiej do DIONA

Czy jeśli napisze tu VETO to są jakieś szanse ukazania się go w CDA ?

A wysil się trochę waść i przeczytaj poprzednie strony, dużo ich nie ma... Tam jest już odpowiedź na Twoje pytanie... Wrodzone lenistwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

ja bym wystawil VETO dla ET (Eld niebij !!)

jest to gra wprawdzie megagrywalna ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze po 2 tygodniowej (przymusowej) :( przerwie juz sie niechce zabardzo wracac do ET (zwlaszcza jak sie pozniej pozna jeszcze inna gre...)

pozatym niewiem czemu grafika dostala 10 !!! jest dokladnie taka sama jak w RtcW.grafika w ET niejest zbyt na czasie...

dzwiek tez niejest pierwszej klasy te odglosy strzalow itd takie jakies suche i wogole , muzyka jest tylko w glownym menu. ( i Ev pod koniec misji)...

grywalnosc dobra ale jak sie juz jest na takim serwerze dobrym (ping 50-90) myslisz sobie "sproboje zdobyc to 1k xp" a jak juz zdobedziesz i chodzisz po mapie z 2 pistolami, adrenalina, flak amorem ( tak to sie nazywa? ) to niezaleznie od tego czy cie jedzie koles z 60-170 xp czy ty jedziesz wszystkich rowno to ci sie to zaczyna nuuuuuuuuuuuuuudzic....

Grafa - 7

Dzwiek - 8

Grywalnosc - 9

czyli = 8... ev 8+.... ( ELD SCHOWAJ TĄ SIEKIERE !!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał vel Shogun

Pro Evolution Soccer 3

Absolutnie nie zgadzam się z oceną tej gry. Powinna być najwyżej 5. Dlaczego? Grafika jest bardzo dobra, lecz od FIFY gorsza. Z dźwiękiem jest ciut lepiej, ale niewiele. Grywalność jest w PES bardzo mała, a wręcz niewykrywalna! Menu jest za bardzo konsolowe, a gra jak na piłkę nożną za bardzo dynamiczna. 5 to całkowicie wystarczająca ocena dla PES3, ale tylko za bardzo dobrą grafikę i dźwięk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution Soccer 3

Absolutnie nie zgadzam się z ocen? tej gry. Powinna być najwyżej 5. Dlaczego? Grafika jest bardzo dobra, lecz od FIFY gorsza.

>>>Zastanow sie co mowisz "BARDZO DOBRA" - a dajesz 5? % w skali szkolnej to taka trojeczka. To jakbys uslyszal "bardzo dobra odpowiedz, siadaj - troja". Gdzie tu sens, logika i SPRAWIEDLIWOSC? Jesli BARDZO DOBRA to mniej jak 8 nie ma prawa dostac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
Pro Evolution Soccer 3

Absolutnie nie zgadzam się z ocen? tej gry. Powinna być najwyżej 5. Dlaczego? Grafika jest bardzo dobra, lecz od FIFY gorsza.

>>>Zastanow sie co mowisz "BARDZO DOBRA" - a dajesz 5? % w skali szkolnej to taka trojeczka. To jakbys uslyszal "bardzo dobra odpowiedz, siadaj - troja". Gdzie tu sens, logika i SPRAWIEDLIWOSC? Jesli BARDZO DOBRA to mniej jak 8 nie ma prawa dostac.

Eeee tam, SMG, w mojej szkole takie rzeczy są na porządku dziennym. Ostatnio kumpel idzie do odpowiedzi:

- Wytłumacz co to jest X

- X to....(długa nawijka)

-Bardzo dobrze.

Kolejne pytanie - odpowiedź - doskonale(zachwyt pani).

I tak przez 5 pytań. Na szóste kumpel udziela połowicznej odpowiedzi. Czekamy na werdykt, wszyscy myślą: 5, 5-, najniżej 4+.

A pani: "no coś tam wiesz, siadaj, dopuszczający. :shock: Zamurowało mnie. Co by było gdybym ja odpowiadał???? -3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał vel Shogun napisał:

Pro Evolution Soccer 3

Absolutnie nie zgadzam się z ocen? tej gry. Powinna być najwyżej 5. Dlaczego? Grafika jest bardzo dobra, lecz od FIFY gorsza.

>>>Zastanow sie co mowisz "BARDZO DOBRA" - a dajesz 5? % w skali szkolnej to taka trojeczka. To jakbys uslyszal "bardzo dobra odpowiedz, siadaj - troja". Gdzie tu sens, logika i SPRAWIEDLIWOSC? Jesli BARDZO DOBRA to mniej jak 8 nie ma prawa dostac.

>>>Eeee tam, SMG, w mojej szkole takie rzeczy są na porządku dziennym. Ostatnio kumpel idzie do odpowiedzi:

- Wytłumacz co to jest X

- X to....(długa nawijka)

-Bardzo dobrze.

Kolejne pytanie - odpowiedź - doskonale(zachwyt pani).

I tak przez 5 pytań. Na szóste kumpel udziela połowicznej odpowiedzi. Czekamy na werdykt, wszyscy myślą: 5, 5-, najniżej 4+.

A pani: "no coś tam wiesz, siadaj, dopuszczający. Zamurowało mnie. Co by było gdybym ja odpowiadał???? -3

U mnie równiez była podobna sytuacja, tyle, że z techniczką. Kolega narysował na tablicy dokładny i prawidłowy rzut. Techniczka owszem, dobrze, ale koleżka wylądował z dwóją w dzienniku... Nie muszę chyba mówić iż ta sprawa u wychowawcy wylądowała...

Być może Michał vel Shogun miał na myśli "5", ale jako ocenę szkolną... Któż tam wie, może jednak ma coś wspólnego z mą techniczką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Angels v Devils.

1.Gra wcale nie jest tak grywalna, powiedziałbym nawet ze jest nudna.

2.Jest niestabilna jak chol***. Na Win 98 wywalało się często już w menu

3.AI naszych kolegów jest żenujące. W misjach typu 'zbierz wszystkie uciekające gwiazdki', nasi kompani bawia się z przeciwnikami

Moja ocena 5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kijek

1. prawie zgadzam się z przedmówcą! Jedyne co mnie w AvsD zachwyciło to lokacje (choć trochę małe) i czary. Dla mnie 6+/7

2. nie zgadzam się z oceną UT2k4. Co z tego, że gra zajmuje 5,5 giga i że długo się ładują etapy? Za jakość się płaci więc 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zgadzam się z oceną gry Max Peane2. Gra zasługuję wg mnie na minimum 8. Wprawdzie gra jest krótka i mało jest zmian w stosuku do jedynki, ale gra jest zabójczo grywalna.Grafika powinna dostać 9, muzyka też, zaś fabuła jest naprawdę ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
Angels v Devils.

1.Gra wcale nie jest tak grywalna, powiedziałbym nawet ze jest nudna.

2.Jest niestabilna jak chol***. Na Win 98 wywalało się często już w menu

3.AI naszych kolegów jest żenujące. W misjach typu 'zbierz wszystkie uciekające gwiazdki', nasi kompani bawia się z przeciwnikami

Moja ocena 5

lol , przez ladny miesiac z kawalkiem gralem tylko w AvD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artemis Entreri

Nie zgadzam się z oceną gry battlefield Vietnam.No może te boty są do [beeep],ale sama gra była robiona z myslą o multiplayer(rze).Grywalność jest nie z tej ziemi .ja grze dałbym 9.Koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość teether

VETO jest dobre... przynajmniej mozna zobaczyc jak inni maniacy ;)

mysla o danej grze, a nie tylko opierac sie na opini recenzentwo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marco.sm

Według mnie ocena wystawiona grze Colin Mcrae Rally 4 jest o jeden punkt za wysoka. Czemu ? Model jazdy prawie wcale nie jest lepszy od tego z trzeciej części, jest tak samo zręczniościowy. Może w Colinie 5 będzie do wyboru model jazdy: realistyczny lub zręczniościowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czterooka_Sowa

Ja zgłaszam veto dla Hobbita. Ta gra ma zerową grywalność, ochydną grafikę, głupie pomysły. Moja ocena: 2!

No i Syberie. Obie części zasługują na 10!!!! Wspaniała fabuła, ciekawe zagadki, cudowne dźwięk i grafika - jak dla mnie, Gry Roku!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja to sie nie zgadzam z oceną Jedi Knight:Jedi Academy!!!!otuż ta oto ocena powinna dostać 9/10 lub chociaż 8 z wileeeeeeeeeeeekim plusem za trub multi w którego można grać bedz końca niemówiąc jush o nie zliczonych klanach na necie.Żartuje !!!!! Zgadam sie z tą oceną!!!!!!!:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SLIM (SAS)
Angels v Devils.

1.Gra wcale nie jest tak grywalna, powiedziałbym nawet ze jest nudna.

2.Jest niestabilna jak chol***. Na Win 98 wywalało się często już w menu

3.AI naszych kolegów jest żenujące. W misjach typu 'zbierz wszystkie uciekające gwiazdki', nasi kompani bawia się z przeciwnikami

Moja ocena 5

Masz rację, też tak uważam. Nie wiem co się w tej grze ludziom podoba, jest nudna jak obrady sejmu. Już lepsza jest Poldek Driver

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angels v Devils.

1.Gra wcale nie jest tak grywalna, powiedziałbym nawet ze jest nudna.

2.Jest niestabilna jak chol***. Na Win 98 wywalało się często już w menu

3.AI naszych kolegów jest żenujące. W misjach typu 'zbierz wszystkie uciekające gwiazdki', nasi kompani bawia się z przeciwnikami

Moja ocena 5

Masz rację, też tak uważam. Nie wiem co się w tej grze ludziom podoba, jest nudna jak obrady sejmu. Już lepsza jest Poldek Driver

No bez przesady Angels v Devils rzeczywiście jest strasznie nudna, ale nie jest az tak zła jak Poldek Driver, a pozatym na pewno gry, które dają do CDA to dają im troszkę lepszą ocene niż zasługują żeby wszyscy chętnie grali :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution Soccer 3

Absolutnie nie zgadzam się z oceną tej gry. Powinna być najwyżej 5. Dlaczego? Grafika jest bardzo dobra, lecz od FIFY gorsza. Z dźwiękiem jest ciut lepiej, ale niewiele. Grywalność jest w PES bardzo mała, a wręcz niewykrywalna! Menu jest za bardzo konsolowe, a gra jak na piłkę nożną za bardzo dynamiczna. 5 to całkowicie wystarczająca ocena dla PES3, ale tylko za bardzo dobrą grafikę i dźwięk.

Gre oceniasz chyba po zagraniu jednego meczu na najlatwiejszym poziomie trudnosci,z grafia na low i w rozdzielczosci 640X480.

Co do grywalnosci jak ktos nie umie sprawie poslugiwac sie klawiatura to pozniej to wychodzi. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution Soccer 3

Absolutnie nie zgadzam się z oceną tej gry. Powinna być najwyżej 5. Dlaczego? Grafika jest bardzo dobra, lecz od FIFY gorsza. Z dźwiękiem jest ciut lepiej, ale niewiele. Grywalność jest w PES bardzo mała, a wręcz niewykrywalna! Menu jest za bardzo konsolowe, a gra jak na piłkę nożną za bardzo dynamiczna. 5 to całkowicie wystarczająca ocena dla PES3, ale tylko za bardzo dobrą grafikę i dźwięk.

Gre oceniasz chyba po zagraniu jednego meczu na najlatwiejszym poziomie trudnosci,z grafia na low i w rozdzielczosci 640X480.

Co do grywalnosci jak ktos nie umie sprawie poslugiwac sie klawiatura to pozniej to wychodzi. :wink:

dodatkowo jak może być za dynamiczna??? dla nie największą wadą fify jest własnie to że jest za mało dynamiczna jak na piłkę nożną. a w reszcie zgadzam sie z poprzednikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...