Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

VETO

Polecane posty

Trochę się poczepiam:

Wiedźmin- grywalność jak dla mnie na zasłużone 8, a nie 9. Po dłuższym graniu może znudzić.

Flatout Apokalipsa- Z tego co pamiętam za grywalność dostał 8. Dałbym mu mimo wszystko 7+ za to ,że jest strasznie frustrujący przez swój poziom trudności. Grać się odechciewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym poruszyć temat dotyczący recenzowanych w CDA tytułów, a ściślej ocen które Waszym zdaniem powinny być zdecydowanie inne. Nie mam tu na myśli tego, że gra XXX ostała 7 a powinna 7+ tylko bardziej chodzi mi o odczucia co niektórych tytułów.

Zaczynając od siebie to mam swoje 2 typy:

Wolfenstein- ocena chyba 7+ i odczucia recenzenta raczej chłodne, natomiast ja po ukończenia singla byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Moim zdaniem po wielu latach autorzy nadal utrzymali klimat serii. Grafika, dźwięk i reszta również bardzo dobre plus pomysł z woalem, który moim zdaniem został dobrze zrealizowany( co było minusem wg autora recenzji)

PES 2011- ocena chyba 7+. Tutaj ja przełożyłbym zachwyty nad Fifą 11 właśnie na grę Konami. Grałem w obie i faktycznie graficznie wygrywa Fifa jednak grywalnością PES bije grę EA Sports na głowę. Jak dla mnie Fifa jest drętwa, natomiast konkurencja mimo kosmetycznych zmian względem poprzedniczki utrzymuje grywalność na bardzo wysokim poziomie. Tak więc jak dla mnie do oceny + 2 oczka. Dodam tylko, że nie jestem fanatycznym wyznawcą PESa...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym poruszyć temat dotyczący recenzowanych w CDA tytułów, a ściślej ocen które Waszym zdaniem powinny być zdecydowanie inne. Nie mam tu na myśli tego, że gra XXX ostała 7 a powinna 7+ tylko bardziej chodzi mi o odczucia co niektórych tytułów.

Zaczynając od siebie to mam swoje 2 typy:

Wolfenstein- ocena chyba 7+ i odczucia recenzenta raczej chłodne, natomiast ja po ukończenia singla byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Moim zdaniem po wielu latach autorzy nadal utrzymali klimat serii. Grafika, dźwięk i reszta również bardzo dobre plus pomysł z woalem, który moim zdaniem został dobrze zrealizowany( co było minusem wg autora recenzji)

PES 2011- ocena chyba 7+. Tutaj ja przełożyłbym zachwyty nad Fifą 11 właśnie na grę Konami. Grałem w obie i faktycznie graficznie wygrywa Fifa jednak grywalnością PES bije grę EA Sports na głowę. Jak dla mnie Fifa jest drętwa, natomiast konkurencja mimo kosmetycznych zmian względem poprzedniczki utrzymuje grywalność na bardzo wysokim poziomie. Tak więc jak dla mnie do oceny + 2 oczka. Dodam tylko, że nie jestem fanatycznym wyznawcą PESa... :)

no bez przesady 9+to jest za wysoka ocena jak na grę któa ma wiele wymyślonych nazw,parę niewypałów itd...sam w nią nie grałem,ale po przeczytaniu tej recenzji stwierdziłem że ta gra nie zasługuje na więcej niż 7+.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...