Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Medal of Honor (seria)

Polecane posty

A mnie spotkala mila wiadomosc.Otoz zalatwilem sobie kase i jesli demko bedzie mi chodzic plynnie (jakosc detali nie gra roli) i ocena w Cdaction bedzie od 8+ w góre-biegne do sklepu siódmego* po egzemplarz gry:P

*7.9.07-bedzie juz we wszystkich sklepach czy tez wylko w "najlepszych sklepach"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając w taką wojenną strzelankę jaką jest MoH trudno nie dać się jej uwieść. Spodobała mi się pod względem dżwiękowym, graficznym i całym wykonaniem. Grałem w AA i Wojne na Pacyfiku. Ta druga nawet i lepsza, ciekawsza i trzyma bardziej w napięciu. Fajnie jest tak sobie połazić w gęstym lesie i co jakiś czas zabić seryjką żółtka. Podobała mi sie misja kiedy latało sie samolotem i z pasja rozwalało inne. Później miałem w niej problem, bo nie wiedziałem jak rozwalić okręty, strzelałem torpedami i nie pomagało, spuszczałem bomby i......nie pomagało, potem z zaskoczeniem odkryłem w poradniku z neta, że lotniskowiec trza przelecieć seryjką z karabinu, trochę dziwne, ale co tam. Co do tych MoH, które przeszedłem uważam, że są niczego sobie. Teraz czekam na Airborn, a z zapowiedzi w CDA wyczytałem, że warto. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie ucieszyliście.Pierwszy raz cieszę się,ze pomyliłem się co do daty wydania Polskiej premiery gry.

7 września--- ahh,żeby tylko kase uzbierać!

Ciekawe czy w Multiplayerze też będzie możliwość zrzutu ze spadochronem w dowolne miejsce na mapie.Wtedy Fryce mieliby twardy orzech do zgryzienia. :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, nowy Medal of Honor zbliza sie wielkimi krokami, choc pewnie zagram dopiero w niego, jak zrobie upgrade... Tak, czy siak, gra zapowiada sie naprawde dobrze, zwlaszcza po przeczytaniu w najnowszym CDA tekstu Qn'ika. Na pewno bedzie to widowiskowa giera, jesli, jak cytuje, "przez 90% zabawy trwa intensywna wymiana ognia". 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, nowy Medal of Honor zbliza sie wielkimi krokami, choc pewnie zagram dopiero w niego, jak zrobie upgrade... Tak, czy siak, gra zapowiada sie naprawde dobrze, zwlaszcza po przeczytaniu w najnowszym CDA tekstu Qn'ika. Na pewno bedzie to widowiskowa giera, jesli, jak cytuje, "przez 90% zabawy trwa intensywna wymiana ognia". 8)

no i w koncu poczujemy sie jak na prawdziwej wojnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie szkoda, że nowe i znakomite gierki dopiero zaczną miec swoje premiery, ale to już przecież tradycja wydawania gier - "powakacyjna"

Niestety, ale pocieszmy się, że po nowym MoH'u będzie caly wysyp świetnych (jak mniemam) gierek. Co liceum to czas leci...Ale pasja do gier pozostaje :D co najważniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo... demo... demo... Ja chcę pełną wersję!

Przeszedłem demo (na razie) 3 razy. Za każdym razem inaczej! Trzeba zniszczyć działa ulokowane w 3 różnych miejscach. Można nawet zaczynać w tym samym miejscu misję ale pójść inną uliczką i już. Wszystko inaczej. Chodzi mi płynnie na średnich detalach, ale i tak wygląda świetnie. Oja... nie ochłonąłem jeszcze ;P Wiem, że może przesadzam, ale jako fan MoH... to było wiadome jak zareaguje. Świetna gra, świetna. I te włoskie okrzyki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po demie...

Panowie spisali się ŚWIETNIE! Graficznie gra trzyma poziom Bioshocka (no, może przesadzam, jest kapkę (ale tylko kapkę :!:) gorzej.

Dźwięk - G-E-N-I-A-L-N-Y, świsty przemykających koło nas kul, krzyki wojaków, odgłosy broni... jak prawdziwe...

Teraz Grywalność, tu tez jest genialnie, wszystko jak w tego typu grach + bonusy do broni (np. przedni uchwyt w tomsonie). Dobre jest też AI, wrogowie wołają swoich towarzyszy aby im pomogli. Miodzio!.

W demo grałem na maxymalnych ustawieniach w rozdzielczości 1400x900.

Teraz tylko trzeba czekać na pełniaka.

Wybaczcie... muszę ochłonąć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny zasysania dema..20 minut gry=dwa razy wywalony do windows, jeden restart z niebieskim ekranem śmierci (nie zdarzyło mi się to od 4 lat!!), słowem - kapryśna bestia! [edit] po zainstalowaniu nowych sterowników do grafiki (wersja sto sześćdziesiąt ileśtam) przestał się wieszać, wywalać (a demo jak się okazało że działa skończyłem dwa razy).

z tego co widziałem - wypas!! graficznie miodzio (detale na średnio-wysoko, 800x600, nie chciałem szaleć bo nie wiedziałem co zastanę w grze, ale chyba mogę jeszcze wyśrubować grafikę [edit] idzie idealnie na wysokich (wszystko na wysoko, tylko rozdziałkę zostawiłem taką jak była i nie zauważyłem znaczącego spadku FPSów [sprzęt AThlon X2 64 4800+, 1 Gb RAM i GF 7600GS] [edit]), odgłosy - czad, widok wysadzanej p-lotki - ekstra! nie podoba mi się że nie mogę przerwać odprawy (albo nie wiem jak to zrobić), nie podoba mi się że jest mało amunicji do granda, i międzymordzie jakieś takie średnie (moja prywatna opinia), brakuje też chyba save'a w dowolnym momencie).

podoba mi się że mogę lądować gdzie chcę i nie mogę doczekać jak wyląduję w Normandii (zwłaszcza, że wróciłem do oglądania Kompanii Braci (trzeci odcinek!!)

nawiązując do serialu - kiedy w odcinku Day of Days skakali na spadochronach - powaliło mnie, kiedy mogłem to zrobić samemu w nowym Medalu - powaliło mnie po raz drugi (scena żywcem skopiowana - nawet jeden typ obrywa w samolocie).

Czekam na tą grę, i nie czekam na nowe CoD (choć byłem jego wielkim fanem, to jednak to co zobaczyłem w nowym Medalu pokonało to co widziałem w CoD 2 (w trójkę nie grałem).

Mam nadzieję że pełniak nie będzie się wykrzaczał.

jako całość myślę i mam nadzieję że Airborne powali na kolana, choć moim zdaniem mogłoby być trochę bardziej taktycznie (jak Brothers In Arms Road to Hill 30) a nie zręcznościowo, ale myślę że przede wszystkim będzie miodnie i to cholernie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo

To nie jest zwykły wojenny FPS, to jest król wojennych FPSów.

Ponad 1 GB instalki i ok 40 min gry* ;] Ale jakich 40 min! Tyle akcji to ja dawno nie widziałem.

Świetna oprawa video, genialna muzyka, dobra optymalizacja, fajna "fałszywa nieliniowość", szybka akcja, niezłe giwer i naprawdę dobre modele postaci.

Ogólnie gra cud, ale czy na pewno? AI jest IMO nie najlepsze. Wbiegam do budynku pełnego Niemców, widzę, że jeden chowa się za przewróconym stołem. Kucając okrążam go (ale cały czas jestem na linie strzału!), staje za nim i spokojnie strzelam mu w plecy. W ogóle się nie odwrócił. Takie sytuacje zdarzają się cały czas. No i po co Niemcom granaty, jeżeli z nich nie korzystają? (chyba, że nie zauważyłem). No i IMO największy minus: skrypty :/ Twórcy obiecywali, że w nowym MoHu nie uświadczymy nieskończonych wysypów wrogów, którzy nagle przestają sie pojawiać, gdy przejdziemy 10 metrów w stronę ich pozycji :?

Za to bardzo spodobała mi sie optymalizacja. Maxymalne ustawienia w 1280 na 1024 (czasem małe zwolnienia, prawdopodobnie spowodowane brakiem tego dodatkowego GB RAMu ;]) robią wrażenie. Skakanie z samolotu jest fajne, jednak za krótkie i za bardzo arcadowe :? Dużo bardziej podobały mi się skoki w America's Army :wink:

Ogólnie gra mnie zachwyciła i nie mogę się już doczekać polskiej premiery smile.gif

*Demko urywa się bardzo niespodziewanie. Możliwe, że zaraz pojawi się jakiś fix pozwalający nam grać dalej ;]

EDIT:

Nie proszę, pojawił się już mod poprawiający AI ;] do pobrania stąd:

http://www.filefactory.com/file/b36e8c/

EDIT2:

Kolejny mini-mod:

http://www.filefactory.com/file/9190f2/

This mod lets you play around with all three weapon upgrades, including the K98/M1 grenade launchers. You don't need to back anything up besides the config file because it does nothing but change how many points you need to get all upgrades so it won't corrupt your demo.

Just direct the install to your installation directory. The default is:

C:Program FilesElectronic ArtsMedal of Honor Airborne DemoUnrealEngine3MOHAGameConfig

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Demko urywa się bardzo niespodziewanie. Możliwe, że zaraz pojawi się jakiś fix pozwalający nam grać dalej ;]

Takiego fixa raczej nie będzie. Według zapowiedzi misje w nowym MoHu będą dłuższe niż w innych FPSach drugowojennych. Pewnie to, co dostaliśmy w demie to co najmniej połowa (jeśli nie 1/3) misji z pełnej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwila dostalem szoku.

Wchodze na strone www.ea.pl-pobieram demko i przy okazji sprawdzam wymagania...I co widze ?? Geforce 7300gs i 7300gt nie obslugiwany.

Czy to jakis zart?? Toc nie sa to jakies nowe karty graficzne ale MoH:A powinno udzwignac bez problemu.

I mam prosbe do forumowiczow.Czy moglibyscie napisac na jakich graliscie kartach??.Czy na geforce 7300gs tez pojdzie a tam na stronce ea to tylko zart glupiego,znudzonego faceta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, zainstalowałem, pograłem, ale jeszcze sobie nie usunąłem. A co ja sądzę o demku? Inteligencja wrogów bardzo słaba, nawet ukryć się porządnie nie potrafią. Ci włosi mają jakąś chyba ukrytą fabrykę klonów, skoro tak szybko się respawnują :|. Przez mało realistyczną rozrywkę nie mogłem się bardziej wczuć w wojenny klimat. Krótko mówiąc, może to brzydko zabrzmi, ale czułem, że gram w demonstracyjnego typowego konsolowego FPS.

A co do grafiki, fajna, fajna, ale po Bioshocku nie była wstanie mnie olśnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 12:45 mieszkańcy mojego bloku mogli usłyszeć glośne "Łubudup"...czemu??

Otóz jak to sie fajnie mówi "Kamień spadł mi z serca".

Na stronie ea.pl tekst dotyczący tego iz geforce 7300 gs nie udzwignie MoH;A był...żartem (przynajmniej w moim przypadku :).

Gra chodzi mi bardzo ładnie (zero zacieńć przy średnich detalach tekstur.

Cóż bałem się że bede musial wymienic karte graficzna* na nowa a tu nic :P działa

*CHyba że demo jednak chodzi na geforce 7300 a pełna już nie.Czy ktoś zna takie przypadki??

Imo Gra fajna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi mi bardzo ładnie (zero zacieńć przy średnich detalach tekstur.

Qrde a mi ledwo co chodzi na średnich(7-20fps w najspokojniejszych momentach), a mam lepszą kartę od twojej (GF 6600GT). Podaj jaki masz procesor i ilość ramu byłbym bardzo wdzięczny 8) Ja mam p4 2,8ghz i GB ram.

Aha tak wogóle to moim zdaniem MOH:A jest lepszy od COD2.Bardzo ładna, realistyczna grafika, dobry dźwięk i grywalność. Tylko trochę AI nawala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zassałem z marketplace... Cud, miód i orzeszki!!! 8+/10 to chyba najniższa ocena jaką bym sie spodziewał. Świetna grafika (MONTION BLUR na 360 - coś wspaniałego), poziom trudności (heh - poelcam wleciec do tej willi z posągiem. 3 kolby i lezysz), no i dźwięk.

Zaczynamy jak sie zapewnie spodziewacie w ... samolocie :) wcześniej jest brief. (gdzie możemy podziwiąć piekna grafę). wybuchy, okrzyki i ogólny chaos podnosi poziom adrenaliny jeszcze zanim uzyskamy kontrolę nad bohaterem. Zapala sie czerwone światło... BUM. Oberwaliśmy. Zielone. Chciałem się chwilę przyjrzeć mapie ale ktoś z tyłu wrzasnął, że jeżeli nie wyskoczę za 2 sekundy to sam mnie wykopie :). Oczywiście musiał to zrobić - krótkie salto i już lecimy nad włoskim miasteczkiem. Żaden wojak nigdy nie oprze się wylądować na wieży koo willi - tak tez zrobiłem.

Landing, 4 kolby seria z maszynki i load. Od nowa. Teraz kieruje się gdzie reszta moich towarzyszy, lecę za nimi... Bach - zahaczyłem o wieże kościelną. Na szczęscie nic sie nie stało. Głównym zadaniem w demie jest niszczenie stanowisk AA. Powoli wychylam sie nad dachówkami i jestem witany piekną serią z MG. Uciekam - skaczę z dachu na pobliskie beczki i dołączam do reszty. Kiedy znalazłem przycisk odpowiedzialny za granaty, moim oczom ukazał sie prawdopodobnie najlepszy rag doll w historii. Nie jest to koślawy upadek 20 kilowego niemca lecz zwalenie się pod potęga pocisku ( bądź granatu). Szkoda że inni alianci nie walczą tak dobrze jak gracz. Od frontu sie nie da. Spróbuje boczna dróżką, wchodze przed "stodołę" - patrzę.. Eee... Już zdobyte.

Kiedy ja sie zakradaem inni zlikwidowali niemiaszków. Charge, bum, i sprintujemy dalej. Nastepne działo na polu załatwiłem podobnie ( o granaty strasznie trudno). No i nadszedł czas na "budynek z figurą". Próbuję od frontu, du*a.. Idę na wieżę, du*a... A niech to. Sprintem przez placyk pełen Niemców i idę od prawej. Tym razem sie udało i razem z innymi przedostałem sie na górę. Przejęcie MG, szarża na AA i .. To tyle. Dalej nie ma nic ciekawego - to był tylko jeden z 4 sposobów na zrobienie tej misji...

AI cudowne - nigdy nie wiesz co zrobi, atak, odwrót, atak, odwrót, atak... Modlisz się tylko żeby za rogiem nikogo nie było.. To tyle z moich wrażeń z demka jednej z 3 moich najbardziej oczekiwanych gier na 360. Pieniadze już mam - czekam na 28 sierpnia... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...