Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Medal of Honor (seria)

Polecane posty

Gość oviraptor

MOHAA to gra niezwykła. Ma BOSKI klimat, WSPANIAŁĄ grafikę, WCIĄGAJĄCĄ fabułę, DOBRĄ muzykę i TO COŚ co sprawia, że do dziś nie mogę się od niej oderwać! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość __Misi3K__
:Dgry z okresu II wojny światowej są fajne i mają niezły klimat np. Wolfendstein, Dedly Dozen, Vietnam, Commandos 2 & 1 , itd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg

gra miodzio, 1 klasa klimacik cool grafa tesh a najlepsza misja to chyba

OHAMA BEACH pykamy w gierke do dzis w sieci jesli ktos nie gral to zachęcam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nasion

Gra ma klimat (Ohama... miodzio!!!) i ma ładna grafikę. Tylko dziwne jest, że w ciebie nawalaja cały czas, a ty bierzesz apteczę i jesteś zdrów jak ryba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziobak

Interesuję się okresem II Wojny i oczywiście grałem w Medal Of Honor - gra jest świetna, klimat bardzo sugestywny. Po prostu najlepsze FPP z akcją osadzoną w tamtych czasach.

Nasion => Omaha Beach jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Gra jest rzeczywiście świetna, zwłaszcza klimat, ale nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego skoro dane nam jest lądować na plaży Omaha, to dlaczego nie możemy wylądować na plaży Utah? Bo przecież-co dwie jatki, to nie jedna :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GovegetaSSJ3

MOH:AA jest IMHO najlepszym FPP w historii. Klimat, grafa, muza i niezwykła ilość szczególików powalają. A lądowanie na OMAHA- EXTRA!!!!!! Poza tym dzięki niej jestem fanatykiem lądowania w Normandii. Tylko mam problem- kiedy włączam grę MP, to po iluś sekunadach pojawia sięcoś w stylu: Server connection timed out". A i czy zna ktoś stronkę z dużą ilością mapek SP??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dgry z okresu II wojny światowej są fajne i mają niezły klimat np. Wolfendstein, Dedly Dozen, Vietnam, Commandos 2 & 1 , itd.

tak ja tez lubie gry z okresu IIWW ' :lol: vietnam :lol: ', project igi, rainbow six itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj klimaciku tej gierce nie mozna odmowic (szczeglonie gdy ladujemy w Normandii lub biegamy z maska pgaz na glowie). choc czasem robie sie zbyt duza rzezna. a wszystkich zainteresowanych II WS polecam mod do Half-lifa - Day of Defeat. wg mnie po prostu wymiata!!! DoD rullezzzzz! CS suxxxxxx :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOH na początku był dla mnie taki sobie, ale po chwili, jak już się wciągnąłem to rzeczywiście okazało się że jest super. A misja w Omaha to chyba najklimatyczniejsza ze wszystkich misji w jakichkolwiek grach. Szczególnie jak zagrasz w nią po raz pierwzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bierdon

Ja potwierdzam wszystko to, co pisali poprzednicy wyzej :)

A co myslicie o dodatku Spearhead. Moim zdaniem troche gorszy od MoHAA i za krotki jak na dodatek. Ma swoje wady i zalety :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [FPP]SavageMarine

Dzięki za reklamę ;) Spearhead jest bardzo dobry, ale zdecydowanie za krótki. Już nie mogę się doczekać Breakthrough i Pacific Assault :D

A przy okazji:

Poszukujemy nowych redaktorów. Chętni niech piszą na adres mike_j@moh.fpp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorky za ten post... Bo pisałem na dwóch forum jednoczesnie i pomyliły mi sie posty. Bardzo przepraszam, niech admin mi to wybaczy :oops:

Zostales rozgrzeszony... :) GrOund_Z3R0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...