Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Medal of Honor (seria)

Polecane posty

Czy ja wiem Rising Sun jest podobne do zwyklych MOhoW.A przynajmniej tak mi sie wydaje. :)

Wiem, wiem! Ale gra na konsoli wygląda zupełnie inaczej niż na PC!

Mamy o niebo lepiej niż konsolowcy!

Gram sobie w Rising Sun i dopiero po paru chwilach skapowałem że to Medal!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoH AA jest wypasioną gierką po prostu nigdy się nie nudzi mi zawsz chc się w nią grać po prostu pełen wypas!!!! :D/

Daj sobie spokój z tymi ststsiarskimi tekstami bo zaczne Ci je kasowac :evil: Masz jakiś wzór w schowku czy co bo się prawie niczym nie różnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breakthrough to niby „tylko” dodatek do gry, ale od firmy pokroju EA można by oczekiwać dzieła nieco lepszego pod względem zawartości fabularnej. Tymczasem na rynek rzucono kolejny ochłap w nadziei, iż gracze niczym sępy, rzucą się nań i zadowolą łupem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoH'a zawsze bede pamietal z ladowania na plazy Omaha i z tego ze wprowadzil cos nowego w swiat gier

Dalczeo tylko z tego ?? przecież w tej grze było wiele misji ktore zapadłay w pamięc np ta w ktorej zdejmuje sie ze snajperki szwabów zeby mostu nie wyadzli.No ale faktycznie OMAHA BEACH najbardziej zapada w pamięci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze byłoby dobrze jakbyś napisał o której częsci Medalu !

Ale to taki mały szczegół .... Osobiscie najbardziej kocham "Alient Assult "

- za KLIMAT :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość De' Molcka Darko Carvoni

Ja grałem we wszystkie części Medal of Honor i dla mnie "Allied Assault" to nic nowego...

Czyli "stary dobry MoH". Lubię te Klimaty smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktos powie jak i na jakim sprzecie gierka chodzi?

Mam Athlona 2.0+, 256 ram i gf 2 mx i po tym jak Spearhead chodzil mysle ze ta gierka nie bedzie czula sie dobrze na moim sprzecie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość De' Molcka Darko Carvoni

Tak, powinno Ci pójść, mi gra "odpaliła" na starym Celeronie z 64 MB RAM. Gra ma minimalne wymagania, choć na początku myślałem, że będą większe, po tym moim historycznym szoku jaki przeżyłem przy Celeronie, kiedy Delta Force miała wymagania 128 MB RAM :-) Ale powinno Ci raczej uruchomić. A co do Spearhead'a - to tak jak z "Ghost Master". Nawet jak masz dobre wymagania (no... minimalnie gorsze ;-)), to czasami coś zawodzi i gra zaczyna stawać co raz częściej i częściej i tak w końcu padnie, na dobre :-) Na tym twoim sprzęcie powinna dobrze działać (ja miałem Athlona, mam z nim przeżycia ;-)), bo u mnie to jakoś w grach procesor nigdy nie grał roli (zawsze najgorzej było z RAM'em, ale skoro na twoim Matrix by odpalił, to MoH tym bardziej)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neo jr.

MoH:AA, był i dalej jest grą genialną, grą, która wyznaczyła grom na podstawie WW II nowe horyzonty, ale niestety dodatki były (przynajmniej według mnie) beznadziejne. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shabranigdo

Uwielbiam gry osadzone w II wojnie świtowej !!! Medal of Honor właśnie obudził mój zapał do tego rodzaju gier :) . Chętnie w niego pogrywam, szczególnie w Omaha Beach 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh to oczekiwanie na PACIFIC ASSAULT mnie doprowadzi do szlaeństwa ( ooo crazy .... :D ) noi ludzie szykuje się kolejna misja która trafi do galerii sław serii MOH, panie i panowie :!: PEARL HARBOR :!:

Ta gierka to będzie coś co znowu wniesie na wyżyny tą genialną serie ( musi tak być ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh moje zamiłowanie do gier osadzonych w II WŚ zaczeło się w okresie gdy na pewnej stacji leciał serial "Kompania Braci" a "Szeregowiec Ryan" rozpalił mnie do czerwoności :D .

Noi oczywiście zaczeło się od MOH`a potem był HOM:Spearhead, niezbyt udany MOH:Breakthrought noi w końcu przyszedł czas na CALL OF DUTY.

Chociaż proócz II WŚ podobają mi sie gierki o Wojnie w Wietnamie toteż VIETCONG zajmuje specjalne miejsce na mojej półce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziula

Niom ja tak samo jakos od urodzenia wzieło na II WŚ . Zawsze lubiłem takie klimaty, a te filmy to juz wogole mnie doczerwieniły. Poporstu super, a ze SPEARHEAD`em to juz wogule gra jest poporstu znakomita. Ostatio jakos na swiat wyszło CALL OF DUTY !! Poporstu tez wypasna gra, nic dodac nic ujac dla tych gier !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Medal Of Honor i plaża Omaha - to jest coś niepowtarzalnego. Fakt, że trochę "wyskryptowane", ale ogólne wrażenie jest bajer. To się czuje. Jeszcze w żadnej gierce nie było czegoś takiego. Call Of Duty bardzo dobre było, ale... plaży Omaha nie przebiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Misja Omaha to zupelnie inny swiat - tam sie czlowiek boi o wlasny zad, zeby tylko go nam Niemce nie przestrzelily. Druga bardzo udana misja jest wg mnie totalna rozwalka kolo kosciola. Te chowanie sie za krzyzami, skradanie sie do rowow i ostrzeliwanie seriami z mp40 naszych oponentow do dzis dostarcza mi niemalej satysfakcji. A na koncu sieczka rabanka z niemieckimi oficerami, ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziula

Wgole w Medalu jak sie gra ze swoimi kumplami z drużyny to jest cudnie. Własnie Omaha jest superancka, również inne misje grupowe sa di best. ale omaha oddaj ten swoj klimat. W dodadku Spearheadzie mam Bastogne, któa jest również zarąbista. Szczegolnie jak ogladałęm w Telewizji Kompanie Braci i pogrywałem sobie w Medala. mmmm :D poporstu zarąbiście. Klimat niesamowity, powtarzam ze chce wiecej takich gier !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no... gra wywarla na mnie duuuze wrazenie.. miodna grafika [ jak na tamte czasy], odpowiedni klimat, swietna muza... grywalnosc tez niezla... no i omaha beach... nie gadac, ino grac :)

:twisted: :twisted: :twisted: POST NUMER 666 :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś grał już w Medala PA i mógł by się podzielić swoimi odczuciami i info o grze, jakie giwerki czy taka sama klapa jak MoH Breakthrough i przede wszystkim czy walczymy tak jak w CoD w drużynie czy sami jak w poprzednich częściach MoH?

Pytanie do kogoś z redakcji, moderatorów, adminów, albo kogoś kto wie:

Czy w najbiższym nr CDA będzie recka MoH PA?

______

:twisted: <<<przerywam falę milczenia w tym temacie>>> :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś grał już w Medala PA i mógł by się podzielić swoimi odczuciami i info o grze, jakie giwerki czy taka sama klapa jak MoH Breakthrough i przede wszystkim czy walczymy tak jak w CoD w drużynie czy sami jak w poprzednich częściach MoH?

Grałem tylko w demo,ale i widziałem program na Hyperze odnośnie PA. Spostrzeżenia:

a) Nie walczymy sami,przynajmniej przez znaczną część gry. Tu walka opiera się głównie na działaniach w grupie

B)...której zdarza się niestety przebiec obok Japońca nawet go nie zauważając

c) Fabuła, misje itp. - jest nieźle,wszystko oparte na faktach i do tego ładnie zrobione (chociaż sztrum na Pearl Harbor sobie 'nieco' inaczej wyobrażałem)

d) Zdarzają się bardzo brzydkie tekstury w samej grze ; oprócz bardzo ładnych widoczków niektóre liście wylądają jak z XX wieku (jeśli chodzi o gry,to to NIE jest komplement,hehe :wink: )

e) Gra ma przy tym NIECO przesadzone wymagania sprzętowe. Bez dobrej karty graficznej - nie dotykaj!

f) Walczymy NIE TYLKO na lądzie - jest przynajmniej jedna misja,gdzie lecimy samolotem i zrzucamy bomby na Japońskie statki (ale nie wiem,jaki jest poziom realizmu w misjach 'latanych')

g) Muzyka i dźwięki (również krzyki Aliantów i skośnookich wbijających zniancka w nasze plecy bagnet) są dobre,a nawet bardzo dobre (muzyka = Michael Giacchino i wszystko jasne)

h)zatem...jest nieźle

ale ogółem - po demie i programie - z BiA przegra na 90%. Czy jest lepsze od CoD,to już kwestia gustu. IMO nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...