Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Moim zdaniem 1000 numer CD-Action (urodzinowy, specjalny, ekstra opakowany z mega fajnymi grami i dodatkami oraz kolekcjonerską ceną 19,99 zł [,bo dzięki temu dostaniemy o wiele więcej za niewiele więcej]). A co na płycie (pełne wersje):

-GTA X

-Gran Turismo X + kierownica za 1000 zł gratis

-Project Cube PL (gra na podstawie filmu: What's In The Box III) + dodatki do niej: Expose Of Smuggler (Ujawnienie Prawdziwej Tożsamości Smugglera) oraz Mystery Of Whiteness in Blackness (Tajemnica Bieli w Czerni)

-Diablo V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

146 numer - Crysis, GoW, UT3, CoD 4 i jeszcze kilka innych - po prostu bajka.

^^ popieram ale dla mnie najlepszy coverek to ten z Fable po prostu wsysnęła mnie ta gra na amen. Btw ciekawe czy doczekam sie dwójki na pieca... :mellow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy numer magazynu trzyma solidny poziom. Na pewno świadczy o tym wysoka treść merytoryczna kolejnych artykułów. Najlepszy numer? 146. Świetne recenzję i zapowiedzi. No i płytka była ciekawa. Na pewno wiele jeszcze ciekawych numerów przed nami. Z każdym numerem pismo staje się jeszcze lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 1000 numer CD-Action (urodzinowy, specjalny, ekstra opakowany z mega fajnymi grami i dodatkami oraz kolekcjonerską ceną 19,99 zł [,bo dzięki temu dostaniemy o wiele więcej za niewiele więcej]). A co na płycie (pełne wersje):

-GTA X

-Gran Turismo X + kierownica za 1000 zł gratis

-Project Cube PL (gra na podstawie filmu: What's In The Box III) + dodatki do niej: Expose Of Smuggler (Ujawnienie Prawdziwej Tożsamości Smugglera) oraz Mystery Of Whiteness in Blackness (Tajemnica Bieli w Czerni)

-Diablo V

Gdy będzię 1000 numer to:

po 1. Będzie Euro...

po 2. Wyszłoby drogo, bo 20 zł za takie dodatki to miemożliwe :P

po 3. Każdy teraz sobie marzyć co by chciał na 1000 numer. Mam głupi pomysł! Każdy by pisał co by chciał (Oczywiście w granicach rozsądku) i by to dostał xD Oczywiście to też niemożliwe, by na życzenie każdego użytkownika robili dziesiątki tysięcy różnych wydań... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że naprawde wielu z was za najlepszy numer uważa grudniowy 2007 z rewelacyjną i superową podkładko-kalendarzem... :happy: I recką Crysisa i CoD 4, a także Gears of War i Unreal Tournament III... 4 wielkie hity :) Na coverku Hitman, demo Crysisa. Nie bez powodu numer ten jest AŻ tak lubiany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 100-ny z czerwca 2004. Najlepsze gry na CD jakie kiedykolwiek widziałem w polskiej prasie: mój ulubiony Deus Ex, którego wtedy uparcie wyczekiwałem w CDA, i niespodziewane Warcraft II - Battle.net Edition. I jeszcze z kwietnia 2001 z boskim Unrealem, w którego grywam do dzisiaj. Tak, te trzy pełniaki i dwa numery były najlepsze w swojej klasie.

Ale...

Mógłbym jeszcze wymienić chyba wrzesień 2006, gdzie na CD był Soldier of Fortune, a wśród recenzji Enemy Territory - od tego numeru zaczęło się moje giercowanie po sieci (w oba wymienione tytuły). Także czas pomiędzy kwietniem a czerwcem 2003 uważam za najlepszy w historii CDA, ponownie za sprawą pełniaków, bo na CD znalazły się po kolei Tomb Raider, Fighting Force, Duke Nukem 3D i Soul Reaver.

Trochę mnie to martwi, bo wygląda na to, że CDA zbierałem dla pełniaków i... w sumie mam rację, bo przestałem magazyn zbierać 3 lata temu, kiedy te przestały mi odpowiadać. A szkoda, że nie mogę sobie przypomnieć żadnych ciekawych artykułów, bo bywały i takie. Szczególnie w okolicach 200-2004r.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kornel T.

Dla mnie największe znaczenie ma numer 01/2001. Dlaczego? Głównie dlatego, że to dopiero trzeci numer w mojej karierze CDA (zacząłem kupować regularnie od listopada 2000) i wtedy też pojawiła się najbardziej przełomowa gra w moim dotychczasowym życiu jako pełniak, mianowicie Total Annihilation.

Pamiętam ten dzień, jak dziś. Jadę na rowerku w szarudze deszczu do oddalonego o 5km kiosku (którego już nie ma), wykładam 20zł składane przez 3 minione miesiące (taką miałem wtedy "pensję") i mówię "proszę CDA", Miła kioskarka podaje mi pismo i coś tam zagaduje. A ja patrzę na "Larwiastą" okładkę i napis u góry "Total Annihilation". Z ogromnym podnieceniem wróciłem kompletnie przemoczony do domu i przy grzejniku zacząłem się wpatrywać w dwie płyty z pełną wersją (toż to był dla mnie szok!) i z łomotem serducha oraz namaszczeniem przeglądałem dalszą część pisma. Wieczorem słuchałem z wypiekami na twarzy muzyki z płytki, bo odkryłem, że jest nagrana w formacie audio CD.

Cóż, od tego czasu Total był moim must-have przy każdej wyprawie do kolegi z kompem. Dopiero gdzieś po paru rozgrywkach odkryłem, że tam się coś buduje :P Nigdy jednak nie doszedłem dalej, niż do 4 misji. Płyty leżały w najważniejszym miejscu pokoju i czekały... CDA zaś kupowałem dalej, bo zwiększyły się "zarobki" :]

I dopiero w pamiętnym listopadzie 2003 roku, po całym dniu z motylami w brzuchu, wpadłem ze szkoły do domu i odpaliłem nowiutkiego kompa, by pierwszą rzeczą, jaką zrobić przy nim, była instalacja "TA" i granie do upadłego. Kocham tę grę :) Nic nie przebije tego pełniaka :) Przeszedłem kilka razy; potem młóciłem w skirmish i instalowałem jednostki.

A dalej to już kupowałem CDA raczej z zasady; obecnie z przyzwyczajenia (uzależnienia?), bo na gry sobie mogę pozwolić, a teksty... nie będę marudził, że wolałem te starsze ;) Dodam, że na przestrzeni gimnazjum i LO KAŻDA premiera CDA była ściśle powiązana z wagarami. Gdy wychodził nowy numer najzwyczajniej w świecie wszystko mi waliło i ważne były tylko CDA, ja i czekolada :P

Istotny był dla mnie jeszcze numer 4/2001 z niesamowitą okładką, który kupiłem po kryjomu (dostałem szlaban na CDA :P ). Przemyciła mi go siora, a ja nie mogłem przestać się wpatrywać w te litery "Unreal".

Zaś z pierwszych numerów, które mnie nieco rozczarowały, był ten z "Army Men", chyba 3/2001. Nie wiem, jakoś tak mi nie podszedł.

Ciekawi mnie, że zdecydowana większość osób jako najlepsze wymienia numery świeże, w tym 09/09 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

2007 Grudzień z gra Hitman Contracty na Coverku i bardzo fajnym dodatkiem kalendorzopad nie wiem czy tak się nazywało już nie pamiętam. I najważniejsze mega recenzje np Crysis, Call of Duty 4 Modern Warfare i tak dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadze jakiejś szczególnej klasyfikacji. CDA regularnie zbieram od 03/2008 i w każdym numerze odnajduje coś szczególnego. Dla mnie nie ma słabych numerów CDA, słabe to mogą być czasem pełniaki na coverze. Albo może za krótko zbieram żeby się wypowiadać na temat najlepszego numeru..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best of the best wygrywa grudniowy numer, rocznik 2007 :tongue:. Eleganckie recki UT III, GoW, czyli te które w 2007 były najbardziej przez mnie wyczekiwane, no fajne płeniak, i ta podkłada po mysz, po dziś dzień jej używam, i czekam na następną bo ta się trochę zniszczyła :cool:

Nie wiem czy to w tym numerze, ale była też fajna naklejka z GoW xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...