Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Dla mnie takiego numera NIE MA. Są nieco gorsze, są lepsze, są i super. Ale jednego najlepszego nie wytypowałbym, bo musiałby wymienić całkiem sporo ;) Dla sprostowania sprawy, lubię dodatki w formie Tipsomaniaka i jeśli miałby się tym kierować, to najlepszy CD-A to ten na X lecie czasopisma. Książeczka po prostu wymiatała, była najlepsza ze wszytkich :) A i o samym CD-A nie mogę powiedzieć źle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy był kwiecień 2004 ale miało być do 02/2004.

Więc wytypowałem jeden ze starszych i wyszło mi że styczeń 2001. Pełna wersja Total Annihilation świetne demka takie jak MOHO czy Sheep i super recenzja Baldur's Gate 2.(No i oczywiście instrukcja jak działa GPS :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12/07r.

Czemu?

Cały był wręcz przeładowany recenzjami gier z najwyższej półki (najdłuższa recka z historii CDA - Crysis), dobre pełniaki... Na szczęście niedługo znów nastanie ten sezon. Kto wie, może tegoroczny grudzień pobije swojego poprzednika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nr.146 12/07... to był numer :D:P ( jeden argument recenzje: CoD:4, UT:3 K&L:DM, GoW, NFS:P... pytania?.... brak?... to dobrze... dla was :lol: :lol: )

PS. Recenzje kwalifikuje jako jeden argument.

PPS. CDA regularnie zbieram od 3 lat więc patrze przez pryzmat tych numerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innos56, a gdzie najdłuższa recenzja w historii CDA? O Crysisie zapomniałeś. :)

Ktoś tu chyba recki Diablo II nie widział (bo z przeczytaniem może być gorzej, niewielu dotrwało do końca ;) ).

Dla mnie najlepszy numer to 95, dlatego, że idąc po niego do sklepu, myślałem jakiego pełniaka chciałbym w nim zobaczyć. Ostatecznie stwierdziłem, że fajnie jakby był Homeworld. Jakież było moje zaskoczenie... :P

No i numer 100 za Deus Exa - najlepszą grę w jaką grałem.

Oceniam ze względu na pełniaki, dlatego, że tekstowo raczej poziom jest stały i trudno wytypować, ten najlepszy numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przypadł do gustu nr 6/2007 (140). Two Worlds, Tomb Raider: Anniversary, Piraci z karaibów: na krańcu świata (podzielam opinię Elda), a w zapowiedziach Devil May Cry 4, Avencast: rise of the mage, Lost planet: extreme condition, no i Morrowind na coverku... to był dobry numer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...