Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

@Dawid2207

Lepiej tego nie mogłeś ująć. Ja też niestety już nie czytam CD-Action. Od tej sławetnej przemiany która nastąpiła w lutym czy styczniu 2009 roku pismo straciło KLIMAT. Taka jest prawda. Teraz próbuję, obiecuję sobie że przeczytam CD-Action ale nie ma siły. To już nie jest to pismo co np. z 2007 lub 2008 roku. Powiem tak : moglibyście zrobić tak że jakość pełnych wersji by się zmniejszyła, ilość płytek by się zmniejszyła(tylko 1). W zamian powrócilibyście (nie wiem czy nie chcecie, nie umiecie, nie zależy wam na tym) do starej i sprawdzonej formuły. Bez zbędnych otwieraczy, recenzji gier na jakieś małe konsole itp itd.

PS. Wiem że nie w tym temacie to napisałem ale imć Dawid2207 mnie natchnął. ;) )

EDIT

Dobre sformułowanie - bezpłciowe. Takie bez polotu bez fantazji. Te numery są niczym płyta St. Anger Metallici.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepsze numery:

1. 06/11 -recenzje Wiedźka, portala, dobre teksty, a na płycie RE5 i Sam&Max;

2. 01/10 -recenzje hitów, na płycie hitman i ranking, do którego naprawdę często zaglądałem;

3. 04/11 -dobre recenzje, ciekawa publicystyka, a na płycie m.in. Call of Juarez WK.

Pisma właśnie w tej kolejności. Zastanawiałem się również czy nie umieścić numeru 02/10 ale pozostanę przy tych. Oby więcej takich numerów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden, wszystkie były na świetnym poziomie, żaden nie odbiegał od poziomu poprzedniego(jeśli chodzi o czasopismo) ale jeśli chodzi o płytki to moim zdaniem ten ostatni ;)

supreme comander naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył ;):icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie numery CD-A są znakomite, najbardziej interesuje mnie treść numeru, a nie pełniaki(aczkolwiek za S.T.A.L.K.E.R.'a, czy R6: Vegas należą się ogromne :brawa: ). Nie rozumiem dlaczego niektórzy uważają że treść CD-A straciła na wartości, w najnowszym wysyp zrecenzowanych gier jest po prostu ogromny nie mówiąc już o zapowiedziach i beta-testach. Żałuję tylko, że REEDYCJE odeszły w niepamięć, tak samo jak Felietony redaktorów i papierowy Modulator. Aczkolwiek coś, za coś teraz mamy za to dużo więcej Publicystyki. Uznaję wielki trud włożony w pracę nad numerem, regularnie kupując pismo co cztery tygodnie :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...