Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Jak większość, chyba jednak wybiorę 12/07, choć podkładko-kalendarz szybko mi się zgubił i do dziś używam tej podkładki bodaj z 2005 (tej śmierdzącej kiedyś :tongue: ). No i Hitman: kontrakty wtedy (i do teraz) jest dla mnie jedną z lepszych gier dodanych do CDA. Prócz tego niezły był numer 11/06 także ze względu na pełną wersję jaką był THPS 4, pamiętam że mieliśmy wtedy w podstawówce fazę na Tony'ego Hawka :smile:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak według mnie, najlepszy numer to bodajże ten, gdzie była ta podkładka pod nadgarstek i z king kongiem na okładce (12/05?). Nie było tam wtedy zbyt ciekawych recenzji ale cała reszta była w porządku ^^ Podkładka służyła mi jeszcze do początku wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trudny wybór (Bo np świetny był 12/03 z Majesty i Wormsem na okładce) ale chyba najlepszy był setny numer - 6/04. Niepowtarzalne teksty jubileuszowe do których często wracam.Te w nr 150 były już gorsze. W pełniaki nie grałem ale rozkminiłem w 100% demo Sacreda, dzięki któremu zakochałem się w tej grze. No i historia AR ułożona CHRONOLOGICZNIE, z nowymi komentarzami SMG była świetna. Druga jej część jest moim zdaniem gorsza ze względu na dobór tematyczny właśnie. Nie można dobrze śledzić zaostrzania się odpowiedzi Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy numer to:

*pod względem zawartości pisma: marzec 2010 - recenzje BF: BC2, Mass Effekt 2, BioShock'a 2.

*pod względem pełniaków: grudzień 2009 - DMC 4 - często wracam do niej i gram od początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie numery Cda są świetne, ale najbardziej przypadł mi doo gustu numer który zapoczątkował kupowanie Cda, a był to numer grudniowy roku 2007 :smile: , wtedy był wyjątkowy czas , ponieważ zostalismy zawaleni reckami (były recki prawie samych strzelanek , ale za to jakich dobrych :wink: ), Była recenzja Crysisa(9), cod4mw(9), kane & Lynch(9) , Gears of War(9) , Helgate London wraz z timerschwitem(niewiem jak to sie pisze) dostali po 7+ :smile: . A z gier wartych uwagi był tez Nfs Pto street, i też dziewiateczka :tongue: , zapomniałbym był też unreal Tournament III , oczywiście też dziewiątka :tongue: a pełniaki tez niczego sobie , była Nocna straż , Panzer elite action , Hitman kontrakty i Pierwsza Wojna światowa.

Ah co to był za nmer :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak! Zgodzę się z poprzednikiem - CDa z końcówki 2007 roku to jeden z lepszych numerów. Ja miło wspominam mój pierwszy CDA, a mianowicie nr 99, z 2004 roku. Demko ToCa Racedriver 2 i całe dnie spędzone przy nim. Wtedy już wiedziałem, co będę czytał w przyszłości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajny byl ten z potworem z Unreala 2 na okladce i tytulami gier... Bodaj na 7 urodziny CD-A wyszedl. Bardzo mi sie podobaltez moj pierwszy numer, czyli ten z dziewczyna z mieczem na obrazku... za cholere nie pamietam ktory to ani co w nim bylo... pamietam tylko demko jakiejs gry na "z" w ktorej latalo sie wrozkmi : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...