Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Powiem szczerze, że dla mnie najlepszy jest ten CD-A który dopiero kupię. Powód jest wręcz banalny, poprostu jest cały nowy, masa fajnych tekstów, testów, tematów jakich jeszcze nie przeczytałem, jeszcze dziewiczy... i to lubię właśnie najbardziej - co miesiąc NOWY NUMER CD-A!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to numer z grudnia 2007. WYPAS!!!:) 196 stron, recenzje tak wyśmienitych gier jak: Crysis, CoD4, Gears of War, NfS ProStreet, Hellgate: London, UT3, Kane&Lynch (nie licząc Hellgate: London to wszystkie wymienione dostały ocenę 9/10 albo z plusikiem). Poza tym niezgorsza pełniaki były, a i maly gadżet w postaci wiedźmińskiej podkladki pod mysz z kalendarzem się znalazł:) ten numer wspominam najmilej, najchętniej, najgoręcej i w ogóle naj naj naj!:)

A przy okazji zgodzę się z tydana, każdy kolejny numer CDA jest świetny:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie patrzę na to, który, tylko ogólnie wszystkie są dobre, a przynajmniej KAŻDY (no, prawie, ale jak prawie, to znaczy, że te numery są nieudane) ma w sobie większość cech dobrych, choć te co numer sie zmieniają, bo a to dobre pełniaki, a to dużo smakowitych recenzji, a to bombowe NL, a to ciekawe AR, a to sporo zapowiedzi... Wolałbym pytanie: Który numer CD-A uważasz za najgorszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi trudno to powiedzieć bo:

1. CDA zbieram dopiero od 2 lat

2. Każdy numer ma w sobie coś fajnego i takie pytanie jest bardzo trudne.

Na pytanie to może chyba odpowiedzieć tylko ktoś kto czyta CDA od początku i nie przegapił żadnego numeru :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

146 - genialny numer. Nie dość, że GRUBY (a takie lubię czytać najbardziej) to jeszcze świetne recenzje świetnych gier. Lepszego numeru jeszcze nie widziałem ;]

Pamiętam, pamiętam ten numer :P Byłem z klasą na wycieczce we wrocku i sobie Wiedźmina kupiłem, którego nie chcielio mi sprzedać, bo +18 i musiałem z wychowawczynią iść :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...