Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Mi tak samo najlepszy wadaje mi sie mój pierwszy numer czyli... 100!!! TAK rozpoczelem przygode z CDA ktora trwa do dnia dzisiejszego:D Pełne wersje czyli Warcraft 2 i Deus Ex to moje ulubione gry z Cda w które do dzisiaj młuce z przyjemnoscia z kumplem przez siec :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moje typy na najlepsze numery CD-Action, to wybrałbym 2, mianowicie:

1.zawierający oooobszerną zapowiedź Gothica III (bodaj temat numeru)*

2.zawierający oooobszerną recenzję World of Warcraft.*

*Nie pamiętam numeru/roku wydania czasopisma, dlatego tak opisowo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer z recenzja WoW-a tez jest moim typem. Moze dlatego ze oprocz WoW-a w tym samym numerze bylo tez recenzowane Knights of the Old Republic : The Sith Lords - prawdopodobnie moja ulubiona gra (w kazdym razie nie wytralbym bez niej :D). Bylo tez tam pare innych fajnych recek, jak SWAT4 i Punisher. Moge sie mylic ale to chyba numer 4/5 /05. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym numerem jest 12/2001 wg jest nie do przebicia a kupuję CDA od czerwca 96 roku do dzisiaj :D Ciekawe czy dużo jest takich osób jak ja :D

W numerze było kilka znakomitych artykułów np Makabryczne strategie albo ten o serii Heroes , aż się łezka zakręciła mi w oku :wink: Dobym numerem był też 100 gdzie daliście hit przez którego dosyć długo źle sypiałem - Warcrafta 2 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie osobiscie najlepszy byl jeden z pierwszych numerow. Nie pamietam ktory to...ale na okladce byla Lara Croft w wersji rysunkowej(jeden z koncept artow). Oczywiscie recenzja pierwszego Tomba Raidera oraz bodajze Red Alert 2.

Kolejnym swietnym numerem byl wakacyjny w ktorym zamieszczono pelna wersje Fallout. To bylo cos :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy numer to... 50 z pełną wersją fallout 2 (kurcze jeszcze nie wysłałem do redakcji kwiatow za tego pelniaka :)) No i najlepsze okładka w historii i nie mowie o rysunku, lecz o wykonaniu :) no i banknot ukryty w okładce.. skrobało sie ja skrobało :PP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja "fajność" danego numeru oceniam po zawartym w nim humorze. IMO każdy numer zawiera przynajmniej kilka przezabawnych tekstów, zdań które zapadają w pamięć i powodują u mnie ogólny rotfl, ergo nie mam ulubionego numeru :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...