Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Wczorajszy numer był chyba jednym z najlepszych w mojej 2,5 rocznej karierze czytania CDA. A zaraz po nim numerek 150 (duży plusk za Aliena na okładce oraz jego obszerną zapowiedź jako temat numeru, dwustronny plakat AoC i Zagubionych :))

Najlepszym numerem CDA w mojej już 2,5 rocznej karierze czytania go, był chyba wczorajszy numer. Co prawda sezon ogórkowy, ale i tak recki były jak dla mnie satysfakcjonujące w 110% :). A zaraz po nim, na mojej liście ulubionych, jest numerek 150. Wielki plus za Aliena na okładce oraz jego obszerną zapowiedź jako temat numeru i dwustronny plakat AoC i Zagubionych ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym numerem jest ten z grudnia 2007 roku. Kupuje CDA już prawie 3 lata i tylu recenzji świetnych gier jeszcze nie widziałem;))). Drugi w kolejności jest numer z września 2006 roku- może okładka z artem z Prey-a nie powala ale za to "Kompendium grozy" rządzi!!! No i do tego premiera światowa (bodajże) "Bad Day LA"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa typy: numer, w którym recenzowano Gothica 3 (chyba 10/06) i numer, w którym był Crysis i reszta hiciorów (chyba 12/07). Taki zestaw raczej się nie trafi jeszcze przez długi czas.

Gothica 3 recenzowali w 12/06.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w przeciwienstwie do wielu numer 150 bardzo przypadl do gustu.. Z poczatku cieszylem sie jak ddziecko z tych wszystkich gadzetow i recenzji Assassin`s Creeda. Rowniez BARDZO przypadl mi do gustu numer 12/07, normalnie same hity! Z poczatku nie cieszylem sie zbytnio z sameggo numeru, tylko z kalendarzopada.:) Ale... nastepne 2 - 3 miesiace czytalem recenzje po 2 - 3 razy ;)

P.S. Jestem za granica i nie moge pisac polskich znakow.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy numer to numer jubileuszowy - 100. Pełne wersje - co tu kryć - najlepsze, jakie mogły się przydarzyć. Wyrwać jakąś grę Blizzardowi? Moje gratulacje. Na dodatek Deus Ex - jeden z najlepszych RPG-ów w historii. Okładka - bardzo ciekawa i niecodzienna ;) Recenzji może niezbyt dużo (19), a i same gry niezbyt dobre w większości, ale pośród nich znalazło się i miejsce dla prawdziwych pereł. Syberia II (ach, ta finezyjna recenzja EGM-a na długo zapadała w pamięć). Dalej - Far Cry oczami Elda i Cormac zachwycający się nad uzależniającą mocą Sacred'a. Wreszcie - CDA [His]Story i mnóstwo ciekawostek o nim. Zestawienie stu najlepszych gier recenzowanych w CDA - pierwsze miejsce dla mojej ukochanej Vice City i zawód tak odległym miejscem Fallout'a i Thief'a ;). Następnie 10 w CD Action ( i przyznanie się do tego straszliwego błędu pod nazwą Monster, Inc.). Ech, stare dobre czasy można by rzec. Ale dalej trzymacie poziom i to wysoki, żeby nie było :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym numerem CDA był numer 123 (Maj 2006). Dlaczego? Ponieważ:

1. Od tego numeru zacząłem co miesiąc regularnie kupować CDA.

2. Dino Crisis 2 jako pełniak. Jedna z moich ulubionych gier CAPCOM'u na cover. Dodajmy że gra nie była wcześniej wydana w Polsce co również ma ogromne znaczenie :D

3. Pierwsza zapowiedź Resident Evil 4 którą przeczytałem. To po jej przeczytaniu tak się napaliłem na RE4. Czekałem na grę dniami i nocami, a gdy ją w końcu dorwałem, to przeszedłem chyba 10 razy z rzędu.

Chyba wystarczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy numer CDA to ten, który się ukaże - poniewaz zawiera grę Loki :P żeby ktoś mi nie zarzucił, że jestem płytki i tylko gry się dla mnie w CDA liczą, oznajmiam, że co miesiac teksty stoją na takim samym poziomie - oczywiscie wysokim :P

Grrr.... ja to miałem napisać :) Ale ostatnio zauważyłem, że w przeciekach pojawiają się gry w kolejności od najsłabszej do najlepszej, czyli że po Loki będzie jeszcze jakiś hicior może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...