Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spilner

Dla miłośników skradanek

Polecane posty

Mój ulubiony rodzaj gier :D

Ale do rzeczy

Miejsce pierwsze -> Tom Clancy's Splinter Cell Chaos theory

Miejsce drugie -> Assassin's Creed

grane w odpowiedni sposób

:P

Miejsce trzecie -> Hitman Blood Money

tylko ta część przypadła mi do gustu, i to mocno

Gry, które są skradankami, ale mi się nie widzą:

Thief -> klimat to za mało, gameplay jest taki sobie

Call of Juarez -> fragmenty Billy'ego, żenuA

Cold War Szpieg Zimnej Wojny -> gameplay taki sobie, to całe Mac Gaywerżenie nie podoba mi się zbytnio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman Blood Money, Thief : Deadly Shadows i pierwszy Splinter Cell. Tak na marginesie, to mam problem fabularny z Hitman'em. W ostatnim przerywniku gość mówi, że Hitman złamał kręgosłup. W innym przerywniku Hitmana trafia strzykawka Diany, nawet nie wiem, czy zabijająca, czy obezwładniająca, bo kiedy go zabierał SWAT mówił : "Dobra, mamy 4 minuty zanim nas wykituje. Ruchy!", a w późjniejszym przerywniku Diana mówi : "Nigdy wcześniej nie zabiłam człowieka. To było zadziwiająco przyjemne.". W dodatku, kiedy reporter pyta szefa Komisji jak umarł, ten mówi : "I tu doceń ironię losu. Kiedy przechodził przez mury otaczające Biały Dom, potknął się i złamał kręgosłup. Najdoskonalszy zabójca świata zginął przez swoją niezdarność". Przecież musiałby złamać kręgosłup zanim dostałby strzykawką, a złamanie jest śmiertelne.

Czy ktoś mi wytłumaczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeszedłem całego Hitman'a ale to byloby głupie gdyby największy płatny zabójca znany światu zginą bo się potkną :tongue: .

Moim zdaniem rządzi Sam Fisher i Garret :biggrin: ,a dokładnie Chaos Theory i Deadly Shadows.

Tylko nie rozumiem dlaczego tak skopano Splinter Cell'a Double Agent :confused: .

Gra może nie dorównywała Chaos Theory ale nie była taka zła żeby wstawiać jej 6+ :down: (w cda).

Riddick też fajna gra ale nie ma moim zdaniem tego feeling'a jak podkradasz się od tylu do kogoś i go dopadasz ^^. MGS też bym sprawdził...nom ale ps2 nie rośnie na drzewach .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...wyłamię się i powiem, że dla mnie tego typu grą jest, a raczej są, Commandos 2. Jak dla mnie najlepsza część serii. Jedynka była zbyt "liniowa" i nieco "sztywna", nie wiele miała wspólnego ze skradaniem, raczej dużo zależało od naszego szczęścia. "Trójka" była ordynarnym shooter'em. Natomiast "dwójeczka" jest nieziemska, ukończyłem ją wielokrotnie, włącznie z misjami bonus'owymi, na różnych poziomach trudności. Mam dwie ulubione misje: ta ze statkiem wojennym gdzieś u wybrzeży Norwegii? (w każdym razie wszędzie był śnieg i morze skute lodem :D) i misja na jednej z wysepek Pacyfiku - naszym zadaniem było "wystrzelenie w kosmos" wielkich dział, którymi Japończycy razili statki US.

Pamiętam, że gra mnie urzekła elastycznością rozgrywki, każdy z naszej drużyny mógł na kilka sposobów unieszkodliwić wroga, co więcej: daną misję można było przejść na kilka sposobów, wreszcie sama gra świetnie wyglądała, miała (dla mnie) olbrzymią grywalność, świetny klimat i muzykę. Jedynym jej mankamentem była, jak dla mnie, mała ilość misji - gra była za krótka... :mad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież musiałby złamać kręgosłup zanim dostałby strzykawką, a złamanie jest śmiertelne.

Czy ktoś mi wytłumaczy?

Facet chciał to sfingować. Nie wiem dokładnie dlaczego. Może nie chciał, aby dowiedziano się o Agencji? Bo nie przypominam sobie aby o tym wspomniał. A może chciał go po prostu upokorzyć pośmiertnie?

Starajcie sobie przypomnieć gry, które posiadały elementy skradankowe, ale nimi w gruncie rzeczy nie były.

Czyli podawać tu wszystkie cRPGi, tak? :P

Zawsze to dużo lepsze od podawania po raz 30-ty "moją ulubioną skradanką jest Splinter Cell"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi, ze skradanek najbardziej do gustu przypadła gra Hitman: Krwawa Forsa. Mam dosyć miłe wrażenia po spotkaniu z tą grą. Częste i, jakże "zacne" zakradanie się do swoich wrogów aby ich potem udusić, zabrać ubranie, pozbyć się ciała w niezauważony sposób i kontynuować swoją misję. Gra dostarczyła mi sporo wrażeń, tak jak wielu forumowiczom. Grafika jest całkiem dobra, tak jak klimat gry. Sam główny bohater, jest człowiekiem o niezwykłym "charakterze" ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Thief nie ma sobie równych, gęsty klimat i mroczna, wciągająca fabuła. Zadanie w przytulisku było świetne ale się cholernie bałem... (SH wydawał mi się mniej przerażający)

Skradanie w Oblivionie też mi się podobało ale mogło by być bardziej rozbudowane...

Grałem w dużo skradanek ale po prostu wolę klimaty fantasy... Chaos Theory było fajnie zrobione ale gdzieś pod koniec mi się znudziło :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. S.W.A.T. 4

S.W.A.T 4 to skradanka? Z tego co wiem to raczej taktyczny FPS.

Moje ulubione skradanki to:

1. Splinter Cell: Chaos Theory - cud, miód, malina :smile: . Niesamowity klimat, świetne udźwiękowienie, niezła grafika (nawet dzisiaj) i ogromna grywalność. Po przejściu singla czeka jeszcze świetny tryb co-op i zwykły konkurencyjny multi.

2. Hitman 2 - fajny klimat, spora grywalność i ogólna przyjemność z gry

3. Splinter Cell - niezły klimat, dobre udźwiękowienie, niekiepska grafika

Co dziwne nie spodobał mi się THIEF... żadna część. A to według wielu najlepsza gra z tego gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się że skradanki mogą nie zainteresować "hardkorów".. Sam uważam się za gracza hardkorowego a i skradanki to jeden z moich ulubionych gatunków...

Personalnie Moimi ulubionymi - (nie będę oryginalny)

1 - Metal Gear Solid

2 - Hitman

3 - Splinter Cell

4 - Diabolik(ktoś to jeszcze pamięta? xD mały byłem na amidze grałem i pamiętam że mi się ta gra podobała)

Diabolik :D Ja pamiętam jak w to muciłem z bratem na amidze i się cholernie bałem :P

A moja lista nie będzie zbyt oryginalna:

1. Splinter Cell

2. Assasin

3. Hitman

I trochę się tam jeszcze przewinęło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to zaczęło się w kwietniu Roku Pańskiego AD.2006, kiedy to do numeru urodzinowego CD-Action został dołączony na coverze DVD Splinter Cell.

Wcześniej nie grałem w takie gry, bo to nie moje klimaty. Ale splinter cell mnie wciągnął. Do dziś mam w uszach głos strażników: "What was that"? albo to niesmierelne "oli, oli, oli":D

Przeszedlem tę grę chyba z 15 razy, apotem dokupilem sobie jeszcze Pandora Tomorrow i Chaos Theory:)

Ale IMO pierwsza częśc najlepsza!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradanki to mój ulubiony gatunek odkąd zagrałam w pierwszą z nich ^^ Podoba mi się w nich to, że zamiast iść i rozwalać na chama przeciwników możemy któregoś minąć, delikatnie podciąć gardło, ukryć ciało i dalej działać w ukryciu ^^

Co do moich ulubionych tytułów to najbardziej podoba mi się Splinter Cell (cała seria) i Hitman (cała seria, a tak poza tym to w jedynce 2 ostatnie misje w szpitalu psychiatrycznym w Rumunii kozaczą, moje ulubione ze wszystkich części Hitmana z powodu zarąbistego klimaaaatu :D). Przeszłam wszystkie te gry i są wspaniałe. Ale poza nimi strasznie podobały mi się Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay. Kiedyś pewnie zagram w Athenę. Sporo się tam strzela, ale kiedy już idzie działać w cieniu to jest to świetna zabawa. Assassin's Creed też ma elementy skradankowe, chociaż końcówka gry to totalna otwarta walka z wrogami i to mi się tu nie podoba. Ale ogólnie grę wspominam bardzo dobrze chociaż Splintera, Hitmana i Riddicka pod względem skradania nie ma szans pobić.

Na koniec zostawiłam sobie Thiefa, którym w tym temacie wiele osób się zachwyca. Nie wiem, może miałam wtedy zły dzień, ale jak zagrałam w Thiefa to mnie kompletnie odrzucił :/ Podchodziłam do niego chyba kilka razy (mówię o trójce) i nie potrafiłam się wciągnąć.

Jeśli chodzi o skradankę, która jeszcze nie wyszła a ja bardzo na nią czekam to jest to Splinter Cell: Convition. Może nie będzie to w 100% stealth, ale połączenie skradanki z żywą grą akcji również bardzo lubię^^

I pewnie jeszcze z chęcią poczytam o Hitmanie 5 jak będą jakieś konkrety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi skutecznie namieszala w glowie seria THIEF i jak sobie przypomne takie etapy jak Return to Haunted Cathedral, albo misja z Sierocincem, az mnie ciary przechodza;) LUDZIE!!! Klimat, klimat i jeszcze raz KLIMAT!!!

Zaraz po tym znajduje sie Splinter Cell, ktory moim skromnym zdaniem ma jedna z najlepszych sciezek dzwiekowych w grach... ach ten AMBIENT.

Bardzo przypadl mi do gustu rowniez Riddick i o dziwo pierwszy Far Cry oraz Crysis. Wiem, ze nie sa one skradankami, ale przekradanie sie w od krzaka do krzaka przez cala mape z karabinem z tlumikiem i snajperka dawalo mi nielicha stysfakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie Thiefa kupić ale jednak zdecydowałem się na kupno SC:Chaos Theory, w single nie grałem bo teraz siedzę na notebooku a ta gra nie obsługuje takiej karty,chociaż wymagania spełnia,ale jakimś cudem multi działa i jest zarąbzarąbzarąbiiiiistee.Możemy się umówić kiedyś ale ostrzegam czasem mam lagi jak ktoś się dossie na wirelessie,np moja siostra:).Tak poza splinterem to ciekawa jest saga Hitman,mi się najbardziej część 3 i 2 podobały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo przypadł do gustu Hitman 2 i blood money oraz splinter cell chaos theory. W Thiefa grałem ale jakoś mnie do siebie nie przekonał. Bardzo lubiłem być złodziejem w oblivionie i gothicu 3 szczególnie kiedy przywdziewałem czarne kimono assasyna :laugh: :laugh: :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą skradanką są Kroniki Riddicka. Lubię go (ale nie aktora, tylko bohatera gry) i jego teksty. Następnie Hitman. Łysy gościu potrafił wciągnąć. Grywałem jeszcze w Thiefa, ale ten mniej przypadł mi do gustu.,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...