Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spilner

Dla miłośników skradanek

Polecane posty

mi się podobał Sniper Elite, super sie gra w trybie multiplayer ;) Polecam

Moim zdaniem to bardzo dobra i jednocześnie niedoceniona gra. Może większość graczy odrzuciła kiepskim wykonaniem technicznym, ale grywalność, klimat i misje są miodzio, jakich nie sposób szukać w innych grach. Zresztą Sniper Elite to jedyna taka gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem tylko w 1 skradanke - Thief: Deadly shadows. Gra urzekla mnie swoim klimatem i grywalnoscia, a za misje w sierocincu, rekawice do wspinaczki(uwielbiam ich uzywac!) i inne bardzo fajne gadzety grze nalezy sie co najmniej 9+/10.

A teraz z innej beczki: mam zamiar kupic Splinter Cell: Chaos Theory. I tutaj mam do was pytanie: czy warto? Gra dostala w CDA chyba 9+/10, ale czy po tych kilku latach od wydania gry dalej bedzie dosc grywalna i warta zakupu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos Theory czy warto!? to się pochwalę a co!? ukończyłem trzy części począwszy od jedynki i muszę przyznać że to właśnie Teoria Chaosu jest najlepsza (tak przebiła oryginał) mnóstwo dobra wszelakiego nożyk! łamanie karków, można chwycić potencjalnego przeciwnika i wypchać dziada z balkonu, można np. przeciąć nożem namiot i zaskoczyć przeciwnika, oprawa wiadomo im nowsza gra tym lepsza. Więc podsumowując to wszystko warto! ciekawe misje, mnóstwo usprawnień w stosunku do poprzedników i jedyny minus to długość (znak rozpoznawczy serii)

A co do tematu skradanek to drugi mój ulubiony gatunek zaraz za RPG oczywiście. Z Thiefa to grałem w jedyneczkę ach to było wieki temu. Ale Deadly Shadows spędziłem trochę czasu ta gra ma klimę muszę jeszcze spróbować dwójki :smile: Ale czy chodzi na viście? jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź.

Ogólnie to mało coś tych gier skradankowych zauważyliście? Splinter Cell, Thief, Death To Spies, Hitman, Metal Gear Solid te najważniejsze a jeszcze taka mało znana bo to z City Interactive mianowicie Szpieg Zimnej Wojny ktoś grał może coś o niej powiedzieć? może gra warta jest uwagi. :happy:

Choć tak teraz czytam temat trochę tego się znalazło Sniper Elite (ale nie do końca) Velvet Assasin, Kroniki Ridicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łamanie karków, można chwycić potencjalnego przeciwnika i wypchać dziada z balkonu, można np. przeciąć nożem namiot i zaskoczyć przeciwnika,

Wlasnie tym mnie przekonales :laugh: Uwielbiam takie sposoby wykanczania przeciwnikow.

A co do ceny dawidp09, to w sklepie internetowym, w ktorym bede zamawial Chaos Theory i inne gry(m.in. Borderlands i CoD: WaW... juz nie moge sie doczekac :smile: ), ten Splinter Cell kosztuje 14 zl :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem tylko w 1 skradanke - Thief: Deadly shadows. Gra urzekla mnie swoim klimatem i grywalnoscia, a za misje w sierocincu, rekawice do wspinaczki(uwielbiam ich uzywac!) i inne bardzo fajne gadzety grze nalezy sie co najmniej 9+/10.

A teraz z innej beczki: mam zamiar kupic Splinter Cell: Chaos Theory. I tutaj mam do was pytanie: czy warto? Gra dostala w CDA chyba 9+/10, ale czy po tych kilku latach od wydania gry dalej bedzie dosc grywalna i warta zakupu?

Naprawdę warto kupić. Ja co prawda odbiłem się od niej ze względu na to, że miałem w co grać, to pograłem trochę i mi się bardzo podobała. Kupuj dopóki jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper Elite to bardzo średnia półka, ale trochę czasu poświęcić można. w każdym razie, ja całej gry przechodzić nie miałem ochoty - w żadnym wypadku. Tym bardziej, ze wraz z kolejną misją, bardziej ze skradanki, wyrasta brutalna gra akcji bez quick save'a. :)

A najlepszy wciąż pozostaje SC: Chaos Theory - choćby w trybie coop. Poezja, choć powtarzalna. Tak naprawdę, największe możliwości daje 2vs2. Tam dopiero, otwierają się możliwości dla kombinatorów. :)

A ktoś grał w Velvet Assasin? Ta gra chyba ma fajny klimat - zgaduję, bo nie grałem i jestem ciekaw opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem kiedyś w demo Penumbry Black Plague, grafika całkiem niezła, muzyka i inne elementy horroru są świetne. Gra straszy, napięcie rośnie z każdą sekundą. Jak będzie pustka, to kupię Antologię, bo to nie jest bezmyślna strzelanina, tylko właśnie są też elementy skradania i przygodówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, ze jest strzelaniną. Chodziło mi o to, że moim zdaniem to jest prawdziwy horror, a nie jakiś Resident Evil, gdzie tylko biegniesz przed siebie i strzelasz i czasami jeszcze kogoś stłuczesz.

Najwidoczniej źle mnie zrozumiałeś, nie o to mi chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie gry jak Penumbra, F.E.A.R. albo inne to jest dobry sposób na zmęczenie, bowiem wywołują u mnie stan w który siedzę skupiony na monitorze i staram się uważać na każdym kroku. Polecam też Dead Space, gdyż jest najlepiej przedstawiony survival horror jaki widziałem i przeszedłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pierwsza część splinter cella jest jeszcze do kupienia w sklepach?

Może ci się na Allegro dostać covera z Cd Actiona :P, ja np ostanio kupiłem szukanego przezmnie covera z Crashdayem :P

Pożyczyłem na święta koledze Hitmana bloodmoney :P, i powiem nawet mu się spodobała tyle że zamiast wszystko po cichu to wszystkich morduje :P, cwaniak wykupił mendykamenty i bawi się w rambo, HEHEHE i mi mówił że ukączył całego, jak go spytałem jak gra się kończy to ten mówi

47 Zostaje pochowany i przy tym nie może pominąć listy autorów

:P i ja przy tym się uśmiałem ale nie powiedziałem o prawdziwym zakączeniu ale powiedziałem aby przeszedł tą ostanią misję jeszcze raz bo coś zapomnial :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...