Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Napisz za nas Gamewalkera! ? X-Men Origins: Wolverine ? Uncaged Edition

Polecane posty

Gra moim zdaniem bardzo dobra. Grafika ok, grywalność ok, czasami trzeba troszkę pogłówkować... Soczysta krew i brutalne zagrywki - moje klimaty :) Możliwość rozbudowywania combosów i umiejętności bohatera... i do tego "mutageny"... Nic dodać nic ująć :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w wersje na PSP zwątpiłem i stwierdziłem że film lepszy...aż dopadłem demko na PS3, zagrałem i grałem i grałem...3 razy je przechodziłem i dalej trzymam je na dysku...świetna gra, na peceta kupię na pewno (bo taniej).

X-Man Origins: Wolverine na PSP - o nie! Na "PiSi" - Si! Si! Si!

Hasta Pronto Wolverine :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam zagrać w grę i później przez to zawieść się filmem, dam jej spokój. Swoją drogą dla mnie egranizjacją filmu jest stworzenie gry od zera po pokazach filmu w kinach, a nie zaczęcie prac na nią przed premierą owego filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra może i trzyma dobry poziom ale ja podziękuje . Samo słowo filmówka mnie zniechęca. Choć może zagram bo Wolverine zawsze był moim ulubionym x -manem. A po za tym potrzebuje jakiejś naparzanki ,którą można łatwo i przyjemnie przejść.Wracając do gry to uważam , że ma fajną grafę i jest solidnie wykonana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dostaliśmy Rosomaka jakiego chcieliśmy, czyli bez żadnych ceregieli rozszarpującego wrogów w deszczu krwi i pośród fruwających fragmentów tekstur... eeee... Może jednak nie, ale gra świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Men Origins: Wolverine... tia...,pretekst, aby w późniejszym czasie wydawać gry pokroju X- Men Origins: Cyklop, X-Men Origns: Storm i tym podobne kontynuacje, opisujące życie innych X- Men'ów. Czego to się nie robi dla większej kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słowo o codziennym życiu Wolverine'a, a Wam łapy poucinam! A sama gra jest ostra jak... no właśnie, niczego ostrzejszego od adamantu Rosomaka się chyba nie znajdzie. Do klawiatur, tylko nie poprzebijać klawiszy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...