Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Napisz za nas Gamewalkera! ? X-Men Origins: Wolverine ? Uncaged Edition

Polecane posty

Jedna z najbardziej krwawych gier w historii??

Na pewno,brawa dla twórców za brak "umilania" gry,tylko po to by gra dostała od PEGI 16+.

Maksimum przyjemności,maksimum posoki,na godzinkę dziennie idealna.

Tylko dla dorosłych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś brat pokazał mi tę grę. Filmu nowego nie oglądałam, choć zajawki są fajne :biggrin: Oglądałam tylko 1 i 2.

Co do gry...

W moim mniemaniu będzie +9/10. Byłoby maksimum, gdyby nie brutalność na każdym kraju i hektolitry sztucznej krwi, bo nawet w grze nie wygląda ta krew na prawdziwą.

Grafika-taka Cryzysowa :teehee:

Grywalność-hm...dla facetów wysoka...

Muza-klimatyczna

Fizyka gry-taka sobie

Praca kamery-zabójcza

W filmach jest inny aktor niż w grze. Wymagania gry są niewyśrubowane-wystarczy popatrzeć na ustawienia w grze :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zaczerpniete ze slawetnego tlumaczenia CS'a przez rosjan na polski:P "

Pisownia oryginalna

Takiej bryzgajacej posoki nie widzialem nigdzie indziej, powinna byc opcja w stylu " Wyłącz krew i rospryskujące sie muski po ekranie :D"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przychodzi na myśl, kiedy widze Wolverina, to połączenie Edwarda Nożycorękiego z Pudzianem. I to nie jest dobre połączenie. :confused:

Jak to nie dobre? Od Pudziana bierzesz mięśnie, od Edwarda noże, polewasz krwią i w tytule dodajesz x-men. Sukces murowany ;). Gra warta wstrzyknięcia adamantium w kości!

Ode mnie gra dostaje ocenę 9/10. Dla filmu oczko mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy wiadomego, znanego nam skądinąd, czasopisma są na bieżąco z zawartością tego topicu?... Mam nadzieję, że nie :) Wolałbym, aby selekcji dokonali po jego zamknięciu. Tym nie mniej...

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverine jest jedną z moich ulubionych postaci komiksowych (tuż po Spider-Manie oczywiście), toteż byłem gotów wybaczyć grze wiele. Jak się okazuje wcale nie muszę jej wybaczać nic. X-Men Origins: Wolverine - Uncaged Edition jest jedną z najlepszych egranizcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...