Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Polecane posty

Uważam, że pod względem grafiki CD-Action jest zrobiony perfekcyjnie (nie żeby pod innymi względami był zły, o nie! - Przepraszm za OFFTop drobniutki). Okładka jest przyjazna, sugeruje się zwykle tym, co ciekawego można znaleźć wewnątrz (Kurczę, o co chodzi tym ludziom, którzy ostatnio piszą do AR, ze okładki są zbyt brutalne i przekazują wątki erotyczne? Przecież nikt nie kupiłby CD-Action'u z teletubisiami na okładce - chociaż, niektórym teletubisie chyba też kojarzą się z erotyką... - A teraz Przepraszam za większy OFFTop. Mam talent do rozpisywania się :happy::) ). Wewnątrz jest jeszcze lepiej. Papier przedniej jakości, przejrzyście, odpowiedni kontrast koloru, utrzymuje klimat artykułu. Naprawdę THE BEST. Osobiście uważam, że inne pisma mogą co najwyżej pozazdrościć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoicie to mało powiedziane, CDA ma najlepsze okładki, które odrazu żucają sie w oczy a przy tym są eleganckie. Grafika jest dużo lepsza niż w innych czasopismach. Inne czasopisma przy CDA wyglądają tak jakby ich twórcy wogóle sie nie starali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli chodzi o grafikę to jest bardzo dobrze. Szereg drobnych zmian których na pierwszy rzut oka się nie dostrzega (no może poza oceną) ale przy przyglądaniu przy jakimś starszym wydaniu nagle się zauważa o to jest inne... i nawet lepsze! Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna magazynu jest przepiekna!

Osoba zajmujaca sie grafika naprawde wykonuje niesamowita robote! (nie mam pod reka zadnego CDA wiec nie wymienie z imienia i nazwiska :S )okladka, rozmieszczenie zdjec, nachodzenie na siebie elementow. Naprawde jestem pelen podziwu! jedynie niektore sekcje, jak na luzie czy ar moga byc wedlug mnie bardziej przejrzyste i czytelniejsze.

grafika w cda - 9.5\10!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda ze porownujac do innych gazet\magazynow itd o grach to wyprzedzacie pod wzgledem graficznym (ee co tam, pod kazdym wzghledem) o lata swietlne.

Ja za mlodu mieszkalem troche w Europie i w Ameryce i musze przyznac ze pod wzgledem graficznym jestescie o niebo lepsi niz wiekszosc pism komputerowych z Francji, niemiec i hiszpanii. Jedynie Pisma z USA i z Anglii sa na lepszym poziomie :(. sorki.

taki pc gamer na naprawede niesamowita szate graficzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dużo numerów CDA (sam kupuje od 2008 ale brat od 1998 do 2003 kupował) i stwierdzam że CDA jest przepiękne... Kiedyś dał bym wam 9, ale te okładki mnie dobijają (10lat z wami i wiedźmiński znak[to wycinane]) dzięki nim macie +9. A 10 nie dam bo mi krówki w "Na Luzie" brakuje:((((.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są zdecydowanie okładeczki szata graficzna dalszej części pisma też niczego sobie. W większości przypadków macie świetną szatę graficzną przypadającą mi do gustu, ale nie raz kompletnie mi się nie podoba. No ale nie da rady dogodzić każdemu. Mimo wszystko trzymajcie taki poziom jak najdłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...