Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Polecane posty

Mi się w CDA podoba dział ze sprzętem, chociaż mógłby być krótszy. Podoba mi się ponieważ jest chyba najprzejrzystszym działem (po wstępniaku). Ale jak to mówi moja babcia dla chcącego nic trudnego, więc jakoś udaje mi sie przekopać w gąszczu kolorów i tym podobnych smaczków! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DTP to różnie bywa - raz ich robota jest kapitalna (żeby nie szukać za daleko - recka Preya!!!!), a innym razem nienajlepsza (Trainz 2006, Auta - te ramki i oprawa są brzydkie i infantylne IMO). Coraz częściej zdarza się, że jest za kolorowo i na stronach robi się rozgardiasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo pismo jest zdecydowanie bezkonkurencyjnie. DTP wykonyję świetną robotę prawie w każdej recenzji (i tutaj "prawie" nie robi wielkiej różnicy), także AR, NL i wszysko inne wygląda bardzo porządnie. To samo jeśli chodzi o płytki - świetne pudełeczka (dobrze że zrezygnowano z tych kartonowych...), Dobre menu startowe na płycie, łatwy przegląd zawartości itd. Może jedne co jest nie najlepsze, to oprawa tipsomaniaków. Prawdę mówiąc wyglądają trochę słabo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale loga CDA to nie dotykac bo po co psuc cos co jest dobre nie? :P

Logo akurat trzeba przyznać jest słabe, zresztą chyba smugg sam to kiedys przyznał w którymś numerze CD-A. Mi się także nie podoba, wyrzuciłbym dyskobola i zmienił napis, płytka symbolicznie mogła by zostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YeY w ostatnich dwóch numerach grafika (tła w recenzjach etc.) jest jakaś taka enerdowska, siermiężna, nie potrafię nawet wymienić konkretnych przykładów, po prostu ogólne wrażenie jest takie jakieś nieciekawe i ponure. Dobrze byłoby też, gdyby panowie z DTP wyluzowali z czcionkami i kolorkami właśnie, bo te pomarańczowe literki w recenzji Devil May Cry (swoją drogą te białe pocięte też były beznadziejne, a chabrowe tło do DMC3, pomarańczowych literek czy wogóle czegokolwiek pasuje jak pięść do oka) przypominały raczej styl "derektor zrobił dyploma w łordzie" niż DTP w największym polskim piśmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo zostaje i będzie trwać, bo jak to bodajże Smuggler napisał, w którymś z tipsomaniaków jest symbolem i tradycją ;). Tradycję zaś, trzeba szanować. Tradycja to coś ekstra. Na przykład ekstradycja ;)

Zgadzam się z przedmówcą i ze (podajże;) )Smugglerem, że tradycja, to rzecz święta! Dyskobol towarzyszy ACTIONOWI od początku istnienia! Od lat zarzuca nam płytki:) ŻADNE CZASOPISMO O GRACH NIE MA TAK KAPITALNEGO LOGA JAK CD-ACTION!!!

No....:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cda jest ja dobry, sportowy wóz- ładny lakier, piękne nadwozie, a do tego wszystkiego pod maską mruczy potężny silnik ;) Mniam!!

Oczywiście to, co jest dobre, można poprawić. Dla mnie nie podoba się ramka na okładce, w której widnieją nazwy gier i programów dodawanych do pisma w pełnych wersjach. Jest...że tak powiem, obciachowa :D Ta kolorystyka!...(mówię tu o ewenemencie z edycji dvd nr 11/2006)

No i dział Cover CD. Moglibyście wprowadzić krzywe w miejsce okalających opisy kwadratów, i jakieś ładne tło. Cała reszta jak najbardziej wytczessss. Jak na moje oko łączycie lekko undergroundowy klimat z szumem odległego orientu. Skąd takie odczucia? Nie wiem, ale coś MUSIAŁO je przecież wywołać...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...