Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Polecane posty

A niektórzy narzekają na co raz mniej tekstu ;)

Pewnie masz rację. Ale jakby nie patrzeć - nadal ma najwięcej tekstu jeżeli porównać z konkurencją... :) A i ładna grafika umilić oko też potrafi, tylko za mało gołych bab w CDA :D Mam na mysli takich na całą stronę, nie tych w komóreczkach... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. właśnie to. Popieram Keeveeka. I do tego w tych reklamach panienek na komórkę jest cenzura. Skandal! A tak serio, CD-A ma naprawdę świetną szatę graficzną, szczególnie okładki ostatnio wyładniały. No i nie można zapominać o wysokiej jakości papierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniac23

Największy plus: Okładki - są strasznie kolorowe i to mi się najbardziej w nich podoba, Sprzęt - rzeczywiście kiedyś był gorzej prezentowany, teraz jest w sam raz i jeszcze więcej. Największe minusy: Reklamy na folii zasłaniają okładkę :), Menu coverka mogłoby być trochę jaśniejsze i czytelniejsze (tak, tak czepiam się)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również podobają się kolorowe okładki :). Poza tym ładne screeny z gier, które idealnie wkomponowują się w recenzje i inne teksty. Do menu covera nie mogę się przyczepić (choć mogłoby być w innym kolorze).

CD Action pod względem grafiki jest najlepsze spośród wszystkich magazynów o grach.

:tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniac23

Dla mnie raczej ta z Rico z Just Cause'a 2 (nr.162). A jeśli chodzi o covera to mam propozycję aby co miesiąc menu było innym kolorze odpowiadającym pogodzie/porze roku... byłoby ciekawie i kolorowo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum mowi sie o roznych rzeczach, o pacy, o dodatkach o grach itp. A mnie zastanawia pewna sprawa, otoz sam wyglad CDA. Jak sie Wam podoba sam layout czasopisma ( okladki etc.) jak i grafikia w recezjach ? Zapraszam do dyskusji :)

Moim zdaniem rysunkowe odpowiedzi P. Marka Lenca na teksty czytelnikoów są extra! :) Marek Lenc powinien zawsze rysować dla CDA! =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencji nawet nie ma co przyrównywać, choć momentami powinno być bardziej przejrzyście - więcej przestrzeni.

A na okładkach powinna być twarz postaci (jak w ostatnim numerze, świetnie to wyglądało - o ile możemy pisać tu o twarzy) z drobnymi ozdobnikami. Takie prezentują się zdecydowanie najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zawsze mi się podobało, ale zawsze chciałem wspomnieć o jednej rzeczy ale stwierdzałem że to nie przejdzie, a tu patrzę na ostatni nr i "a jednak!" :D

znaczy się oceny w GW widoczne od razu a nie po patrzeniu w tabelkę.

Może za dużo chcę ale dobrym pomysłem IMO było by

str/ocena lub odwrotnie

np

88/9+

i od razu wiesz gdzie szukać

tytuł obok

I wszystko co Ci potrzebne masz od razu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa szata graficzna jest super :thumbsup: . Nie sądzę, że poprzednia była byle jaka :blush:, ale zmiany raz na jakiś czas muszą następować, inaczej byłoby nudniej (to była również ogólna myśl odnośnie życia)

A co do okładek zawsze były mistrzowskie, i nie sądzę, żeby dało się zrobić lepsze okładki niż do tej pory (to musiałby być cud) :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcą od grafiki co prawda nie jestem, ale mi osobiście się podoba. Na półce w salonie EMPiK się pozytywnie wyróżnia i człowiek zwraca na niego od razu uwagę (nie trzeba długo szukać - "gdzie jest nowy CD-ACTION?") i chyba o to chodzi. Jak dla mnie okładka jest przemyślana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...