Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Polecane posty

No ja tak zadowolony nie jestem... Dłuższe teksty da się jeszcze przeżyć, ale dział zręcznie nazwany "Kalejdoskopem" jest bardzo nieprzyjemny. Natłok kolorów, ramek i rysunków (szczególnie tych natrętnie wciskających się na inne teksty) itd. bardzo męczy oczy. W sumie to jedyny dział, który pomijam, a w ostateczności czytam na końcu. Nie wiem jak inni, ale ja mam spore problemy z bólem oczu po lekturze tej części CDA.

Według mnie przydałoby się tam więcej ładu i porządku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawa graficzna CDA jest rewelacyjna - kontrastowe kolory, zawsze odpowiedni kolor czcionki, dobrany do tła; każda strona wygląda inaczej, dzięki czemu wiemy, że nie czytamy jakiegoś dziennika. Jedna rzecz, która EWENTUALNIE może się nie podobać to to, że czasami kontynuacja jakiegoś tekstu znajduje się na zupełnie innym tle, co wygląda trochę jak ramka, ale to z kolei powoduje ciekawy układ strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oprawę video CDA to powiem krótko: niemal idealna. Najpiękniejsze czasopismo o grach jakie trzymałem w swych łapkach, a było ich wiele... I cóż z tego, skoro ani jedno nie trzyma tego poziomu... Ehh, krótko mówiąc: CDA rządzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika świetna, te operowanie światłem, te shadery, wszystko pięknie działa w najwyższej rozdzielczości oczu, a na dodatek da sie uzywac nawet na najgorszej karcie oczo-graficznej (niestety są czasami teksty(szczegolnie od czytelników)ktore moga powaznie przeciazyc mozgo-procesor, ale reszta jest spoko.

A tak na serio to fajne kolory, okladka piękna, no i wygląd stron...

Ale niektore screeny potrafia zniszczyc pierwsze wrazenie jakiejs dobrej gry (zdjęcia są niewyraźnie i jakby na malej rozdzielczości).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Grafika świetna, te operowanie światłem, te shadery, wszystko pięknie działa w najwyższej rozdzielczości oczu, a na dodatek da sie uzywac nawet na najgorszej karcie oczo-graficznej (niestety są czasami teksty(szczegolnie od czytelników)ktore moga powaznie przeciazyc mozgo-procesor, ale reszta jest spoko."

Żebyś się nie zdziwił, jak na następnym CDA zobaczysz nadruk:

wymaga karty 512MB zgodnej z Pixel Shader 3.0 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne niedopatrzenie jakie spostrzegłem to przy recenzji stalkera przy tym wielkim żółtym łbie to przy nim na dole taki screen jakby ucięty w paincie błeeeeee , a cała grafika cda jest taka że szkoda gadać (bo tak doskonała oczywiście, jak i swietne klimatyczne okładki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest zaje..fajnie, ale jednego nie mogę znieść, NEWSY NA POMARAŃCZOWYM TLE pisane białymi literami. Normalnie :shock: gały wychodzą z orbit, tak źle się je czyta. Może to tylko ja tak mam, męczą mi się oczy strasznie. Czarny byłby o wiele lepszy :wink:, lub jakiś ciemny. (A tak na marginesie, dopiero zauważyłem jak goopi nick wybrałem :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest zaje..fajnie, ale jednego nie mogę znieść, NEWSY NA POMARAŃCZOWYM TLE pisane białymi literami. Normalnie :shock: gały wychodzą z orbit, tak źle się je czyta. Może to tylko ja tak mam, męczą mi się oczy strasznie. Czarny byłby o wiele lepszy :wink:, lub jakiś ciemny. (A tak na marginesie, dopiero zauważyłem jak goopi nick wybrałem :P)

Ten biały na pomarańczowym tle... Masz racje...

A co do nicku... Masz "tylko" 2 posty na razie... To nic nie stoi na przeszkodzie, zeby założyc nowe konto... ^^ Przy okazji podniesiesz statystykę zarejestrowanych kont... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIAA, ale mi się nie chce kolejnego zakładać.

Zauważyłem też coś innego, co mi się nie podoba. Może nie jest to grafika, ale blisko. Otóż przeróżne ramki z ciekawostkami, wyjaśnieniami, itp. Nie można tego napisać w tekście recki, jakoś to zgrabnie wkomponować? Dla mnie jest to lekkie utrudnienie, gdy skończyłem czytać reckę, muszę wrócić do tych ramek, a w trakcie czytania, przeskakiwanie do ramki jest podobnie niewygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tam to podoba, zresztą muszę to przyznać- lepiej wykonanego pisma (polskiego) pod względem wizualnym nie widziałem. Czasem się zdarzyło, że screen taki nieco rospikselizowany był, ale to minimalny wrzód na tym ładnym tyłku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super okładka i super papier , tylko troche dłuższa gazeta powinna być ,a gorsze starsze gry , ale niestety ludzie kupują tylko tą wszechmocny Miesięcznik tylko dla gier dziwie się tym biednym ludziom , gazetka to sam skarb !!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, jak można takiego posta zamieszczać :?::!: Na początku było nawet dobrze, ale w miarę jak nowe myśli przychodziły, to zabrakło przecinków(,), kropek(.), a co najważniejsze "sęsu" !! Ja bym się wstydził takiego zamieścić :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika w CDA jest całkiem niezła. Sam zajmuje sie troche grafika komputerowa i moge z pewnoscia stwierdzic ze ludzie od grafiki potrafia niezle z nawet najprostszych efektów utworzyc ładne dla oka i ciekawe dzieło :) Pozdro dla wszystkich, a szczególnie dla grafików w CDA, oby tak dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Shorty - w końcu w dobrym miejscu (wiem, że już od kilku (3?) numerów są u góry ale jakoś zapominało mi się napisać)

2. Gamewalker - w końcu poukładany tylko logo mi się nie podoba (j.w)

3. Cały lay jest ok ale nie podoba mi się wygląd ramek pełnych wersji - nie podobają mi się takie zaokrąglone :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry temat, ani, czy ta sprawa została już poruszona, ale napiszę.

Otóż, moim zdaniem nowy layout GameWalkera jest delikatnie mówiąc do bani... ten hitman jest taki jakiś... no właśnie nijaki, a w dodatku niezbyt ładny. reszta może być, ale najbardziej boli mnie ten hitman...

Zróbcie coś z tym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie i moje zdanie o GAMEWALKERZE to jest super ale ostatnio dobor kolorow ogolnych do gazety to DNO ( np. fioletowy ... bleee :cry: :x ). moglibyscie troche rozjasniac niektore koloty jak np. recenzja shadowruna w CLICKU, tym szmacianym pismie (tam byl taki piekny rozjasniony zolty kolor :D:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...